​כמבוטח בפוליסת ביטוח אירועי חתונה בהראל, באפשרותך לקבל פיצוי כספי במקרים של ביטול החתונה, אובדן או נזק לכספים, המחאות ודברי ערך, מוות או נכות צמיתה של אחד מבני הזוג,  חובתך החוקית כלפי צד שלישי , במקרים של נזק (גוף או רכוש) שנגרם לאחד מהאורחים המוזמנים שיגיעו להשתתף בשמחתכם ועוד.

במסגרת התהליך תתבקש למלא טופס בקשה למימוש זכויות ולצרף קבלות ומסמכים נוספים.

הראל סוויץ' ביטוח רכב - נוסעים מעט, משלמים מעט. לפרטים חייגו: 2010*
בדקו כמה תשלמו

​ככלל, אנו ממליצים לך לבדוק את זכאותך ולקבל הכוונה מסוכן הביטוח באמצעותו רכשת את הפוליסה ו/או לפנות למוקד מימוש זכויות ביטוח כללי בטלפון: 03-9294000, על מנת להודיע על הנזק וכדי לקבל הנחיות לגבי תיאום הגעת שמאי להערכת הנזק, במידת הצורך.

שעות פעילות המוקד בימים א'-ה' בין השעות 7:30-19:00, ימי ו' וערבי חג 7:30-12:00.

​סוכן הביטוח שלך יסייע לך במילוי טופס הודעה ראשונה על נזק באירוע חתונה וישלח אותו אלינו, בצירוף אישור הדיווח שקיבלת מהמשטרה.

​לאחר קבלת ההודעה, סוכן הביטוח שבאמצעותו רכשת הפוליסה או מוקד השרות באזור מגוריך, יצור עמך קשר לצורך תיאום הגעת שמאי במידת הצורך.

לאחר שנקבל את טופס ההודעה הראשונה על נזק באירוע חתונה ואת המסמכים הרלוונטיים, נבדוק את זכאותך על פי תנאי הפוליסה.

בחלק מהמקרים, ייתכן שנצטרך לבדוק מספר פרטים או לבקש ממך מסמכים נוספים כדי לטפל בתביעתך. במקרים אלה, אנו נפנה אליך באמצעות סוכנך לאחר קבלת החומר הנ"ל.

אם לאחר הבדיקה יתברר שהנך זכאי לתגמולי הביטוח, תקבל פיצוי כספי, בכפוף לתנאי הפוליסה. הסכום יישלח אליך באמצעות סוכן הביטוח שלך, לפי כתובתך המצויה בידנו, תוך זמן סביר מהמועד בו נקבל את כל המסמכים הדרושים לברור התביעה.

באפשרותך להתעדכן במצב הבקשה שלך בכל עת באמצעות:

משקיע סולידי או מעדיף חשיפה למניות? ניהול תיקי השקעות בהתאמה אישית לבעלי סכום נזיל של 300,000 ₪ ומעלה

למידע נוסף