>

​​​​​​​​בהראל תוכל למצוא פוליסות ביטוח למבנה הדירה שלך ו/או לתכולתה, המאפשרות לך גם להוסיף כיסויים בגין נזקים שייגרמו לצד ג' ולעובדים במשק ביתך. בנוסף, פוליסות ביטוח הדירה של הראל מאפשרות לך ליהנות ממבחר משירותי תיקון נזקי מים וצנרת ותיקון נזקי איטום בביתך. מבחר פוליסות ביטוח הדירה והשירותים הנלווים שמציעה הראל מאפשר לך ליהנות מהתאמה אישית של הפוליסה לצרכייך הייחודיים וממחירים אטרקטיביים.

אנו ממליצים לך לפנות לאחד מסוכני הביטוח המקצועיים שלנו, לבחירת הפוליסה המתאימה ביותר לצרכייך.

מעלים הילוך ומקבלים עד 40% הנחה בביטוח הרכב
לקבלת הצעה
ביטוח דירה מיועד לבעלי דירה או לשוכרים המעוניינים בכיסוי למבנה הדירה ו/או לתכולתה, למקרים של פריצה, גניבה, שריפה, רעידת אדמה, הצפה, שטפון ועוד. כמו כן, ישנה אפשרות להרחיב את הכיסוי גם לנזקים שייגרמו לצד ג' ולעובדים במשק הבית.

בעת בחירת פוליסת ביטוח דירה תוכל לבחור את היקף הכיסוי המועדף עליך:

  • ביטוח מבנה – מפני נזק שעלול להיגרם לדירתך או לביתך.
  • ביטוח תכולה – מפני אובדן או נזק שעלולים להיגרם לרכושך.
  • ביטוח אחריות כלפי צד ג' – מפני מקרים של נזקי גוף או רכוש שעלולים להיגרם לצד שלישי, כמו לדוגמה אורח שהחליק בדירתך ושבר את רגלו.
  • ביטוח אחריות מעבידים – מפני נזקים שעלולים להיגרם לעובדי משק הבית שלך.

באפשרותך לבחור בפוליסה המעניקה כיסוי בסיסי בלבד (אדירה ארד), בפוליסה עם כיסויים מורחבים לדירתך ולרכושך (אדירה כסף) או בפוליסה המעניקה גם כיסוי נרחב לצד ג' ולרכושך הנמצא מחוץ לדירה בשיטת "ביטוח כנגד כל הסיכונים" (אדירה זהב). כל הפוליסות מאפשרות לך גם לבחור שירותים נלווים שונים, כמו שירות תיקונים לנזקי מים ושירות תיקונים לנזקי איטום.

לוועדי בתים משותפים המעוניינים בכיסוי האזורים המשותפים בבניין קיים ביטוח ייעודי לרכוש ולחלקים משותפים בבניין (עד הגג).

באפשרותך לפנות לסוכן הביטוח שלך על מנת שיסייע לך לבחור את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיך וילווה אותך לאורך תהליך ההצטרפות.
להתייעצות ולקבלת הסבר נוסף על פוליסות ביטוח הדירה של הראל וההצטרפות אליהן, הנך מוזמן לפנות אלינו בטלפון 2735* או להשאיר את פרטייך כאן וסוכן הראל יחזור אליך בהקדם.

​לאחר בחירת פוליסת הביטוח המתאימה לך, תתבקש למלא טופס הצעה ולמסור מידע בנוגע לרכושך ולאמצעי המיגון הקיימים בדירתך. את בקשת ההצטרפות תוכל להעביר לנו באחת מהדרכים הבאות באמצעות סוכן הביטוח שלך, שיסייע לך למלא את טופס ההצעה המתאים עבורך. לבירור פרטי הסוכן שלך פנה אלינו בטלפון 2735*.

לחלופין, באפשרותך למלא את פרטיך כאן ואנו נחזור אלייך.

​לאחר הגעת המסמכים, תיבדק בקשתך להצטרפות וייקבעו תנאי קבלתך לפוליסה. לאחר מכן, אנו נשלח לביתך סוקר מטעמנו, שיבצע הערכת שווי למבנה דירתך ולתכולתה ויבדוק את תנאי מיגון הנכס.

אם בקשתך תאושר, אנו נפיק ונשלח לך את פוליסת הביטוח באמצעות סוכן הביטוח שלך. הוא גם יעדכן אותך בכל הקשור לתהליך ההצטרפות שלך.

​הראל מציעה מגוון פוליסות ביטוח דירה, שלהן ניתן להוסיף מגוון שירותים נלווים. מגוון זה מאפשר לך ליהנות מהתאמה אישית של הפוליסה לצרכייך הייחודיים וממחירים אטרקטיביים.

להצטרפות לביטוח דירה באמצעות סוכן

*
השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה.
CAPTCHA
טען מחדשהשמע את התווים הנראים בתמונה