​כדי שתוכל להתמצא טוב יותר בתחום ביטוח הרכב וכדי שתוכל לקבל את כל המידע על פוליסת ביטוח הרכב שלך בהראל, ריכזנו עבורך מידע שימושי בתחום. כאן תמצא תשובות לשאלות נפוצות, הסברים למונחים וכלים דיגיטליים בתחום ביטוח הרכב.

מילון מונחים - ביטוח רכב

כמבוטח באחת מפוליסות ביטוח ההרכב בהראל, אנו עושים את מרב המאמצים להעניק לך את כל המידע הנחוץ לתפעול פוליסת הרכב שלך. מילון המונחים של עולם ביטוח הרכב יסייע לך להתמצא במידע המקצועי המופיע בפוליסות ובכתבי השירות שאנו מציעים.

button

שאלות נפוצות - ביטוח רכב

יש לך שאלה? אנחנו כאן בשבילך. לרשותך מבחר שאלות ותשובות בתחום ביטוח הרכב שיסייעו לך לעשות קצת סדר בראש.

button

זכאות למידע וגילוי נאות בקניית רכב משומש

החל מיום 6.12.2008 נכנס לתוקפו חוק מכירת רכב משומש. על פי החוק, זכאי רוכש רכב משומש לקבל מכל מבטח שביטח את הרכב שרכש, את המידע הבא, המעיד על מצב הרכב ותקינותו.

button

כלים ומחשבונים ביטוח רכב

העמדנו לרשותך מגוון כלים אשר יסייעו לך לבדוק את סטטוס תביעתך במקרה של גניבת רכב, פגיעה ועוד. בנוסף, באפשרותך לאתר שמאי רכב הנמצאים בהסדר עם הראל ומוסכים שבהסדר.

button

הכן רכבך לחורף

מידי שנה, עם בוא החורף, חשוב לבדוק ולהכין את רכבך לאתגרים שמביאה עמה נהיגה בגשם, בשלג, בערפל ובקור. אספנו עבורך מספר כללים ועצות שיסייעו לך להכין את רכבך לנסיעה בחורף.

button

הראל סוויץ' ביטוח רכב - נוסעים מעט, משלמים מעט. לפרטים חייגו: 2010*

בדקו כמה תשלמו

איתור תנאי הפוליסה שלך (ארכיון פוליסות)

לאיתור תנאי פוליסה שרכשת ושאינה משווקת עוד, יש להיכנס למאגר הפוליסות ולבחור את סוג הביטוח, שם החברה המבטחת וטווח התאריכים בו הצטרפת לתוכנית.

לארכיון פוליסות