​כמבוטח באחת מפוליסות ביטוח השיניים בהראל, באפשרותך לממש את זכויותיך באמצעות רופאי השיניים שבהסכם או רופאי השיניים שאינם בהסכם עם הראל.  העמדנו לרשותך מספר מדריכים שיאפשרו לך לממש את זכויותיך בפוליסה בקלות וביעילות.

הגשת תביעה בגין טיפולי אורתודונטיה (יישור שיניים)

כמבוטח בפוליסת ביטוח שיניים של הראל, הכוללת כיסוי עבור טיפולי אורתודונטיה (יישור שיניים), באפשרותך לקבל השתתפות במימון טיפולים המבוצעים על-ידי רופא מומחה, בעל תעודת מומחיות באורתודונטיה מטעם משרד הבריאות בישראל. טרם התחלת הטיפולים עליך לפנות להראל לקבלת אישור מוקדם. פעל בהתאם להנחיות מדריך זה כדי להגיש בקשה לאישור ותביעה לכיסוי טיפולים אורתודונטיים.

button

הגשת תביעה בגין טיפולי שיניים אצל רופא שאינו בהסכם

כמבוטח באחת מפוליסות ביטוח השיניים של הראל, באפשרותך לקבל השתתפות במימון מבחר טיפולים ושירותים בתחום רפואת השיניים, גם על-ידי רופאי שיניים, מרפאות ומכונים שאינם עובדים בהסכם עם הראל חברה לביטוח. במידה ובחרת בנותן שירות שאינו כלול ברשימת הרופאים והמכונים שבהסדר עם הראל, תידרש לפנות אלינו לקבלת אישור טרם ביצוע הטיפול, וכן להגיש את התביעה בכוחות עצמך.

button

הגשת תביעה בגין טיפולי שיניים אצל רופא שבהסכם

כמבוטח באחת מפוליסות ביטוח השיניים של הראל, באפשרותך לקבל השתתפות במימון מבחר טיפולים ושירותים בתחום רפואת השיניים על-ידי רופאי שיניים, מרפאות ומכוני צילום הפועלים בהסכם עם הראל חברה לביטוח. כל נותני השירות שעובדים עמנו בהסדר הינם אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם, אשר ישמחו להעניק לך ולבני משפחתך שירותים מתקדמים ולטפל עבורך בכל ההליך הבירוקרטי מול חברת הביטוח, מתחילתו ועד סופו.

button

הגשת תביעה בגין טיפולים פריודונטליים (טיפולי חניכיים)

כמבוטח בפוליסת ביטוח שיניים של הראל, הכוללת כיסוי עבור טיפולים פריודונטליים (טיפולי חניכיים), באפשרותך לקבל השתתפות במימון הטיפולים. טרם התחלת הטיפולים עליך לפנות להראל לקבלת אישור מוקדם. פעל בהתאם להנחיות מדריך זה כדי להגיש בקשה לאישור ותביעה לכיסוי טיפולים פריודונטליים.

button