כלים ומחשבונים ביטוח בריאות

העמדנו לרשותך מחשבון תגמולי ביטוח בכדי שתוכל להעריך מה סכום הפיצוי הכספי שתקבל במקרה של ניתוח במסגרת הפוליסה שברשותך. בנוסף, תוכל להיעזר במנוע חיפוש אשר יאפשר לך לחפש ולאתר מנתחים שבהסכם.

button

מילון מונחים - ביטוח בריאות

אנו עושים את מרב המאמצים להעניק לך את כל המידע הנחוץ לתפעול פוליסת ביטוח הבריאות שברשותך. מילון המונחים של עולם ביטוח הבריאות יסייע לך להתמצא במידע המקצועי המופיע בפוליסות ובכתבי השירות שאנו מציעים.

button

שאלות נפוצות - ביטוח בריאות

יש לך שאלה? אנחנו כאן בשבילך. העמדנו לרשותך מבחר תשובות לשאלות נוספות בתחום ביטוח הבריאות, שיסייעו לך לבחור בפוליסת הביטוח המתאימה ביותר עבורך ולמצות את זכויותיך בפוליסה שברשותך.

button

מדוע צריך ביטוח בריאות פרטי?

אחת מתפיסות היסוד של העולם המערבי בכלל ושל מדינת ישראל בפרט היא שבריאות הנה אחת מזכויות היסוד של האזרח ומכאן נגזר שהמדינה אחראית לאספקתה. בשלושים השנים האחרונות מתמודדת מדינת ישראל, בדומה לעולם המערבי, עם עלייה מתמדת בעלות שירותי הבריאות, שהנה גבוהה מהצמיחה הכלכלית.

button

כיצד לשמור על ביטוח הבריאות שלי לאחר עזיבת מקום עבודה?

במידה ואתה ובני משפחתך מבוטחים בביטוח בריאות קבוצתי של הראל מטעם מקום העבודה, שהתשלום עבורו בוצע באמצעות תלוש השכר שלך, דע כי ביטוח זה יסתיים עם סיום עבודתך. באפשרותך להמשיך את הביטוח במסגרת פוליסת המשך של הראל, או במסגרת ביטוח בריאות פרטי אחר.

button

שינויים בכתבי השירות, החל מיום 30.6.2016

בהתאם להוראות המפקחת על הביטוח במשרד האוצר – אגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון, בנוגע לכללים החלים על כתבי שירות, החל מיום מה- 30.6.2016 בוצעו שינויים בכתבי השירות ששווקו על-ידי הראל.

button

דיווחים שנתיים

בהתאם להוראות רשות שוק ההון ביטוח וחסכון אחת לשנה נשלח אליך דיווח שנתי, בדבר הפוליסות שלך בתחום הבריאות, סיעוד, מחלות קשות, תאונות אישיות וריסק.

button