>

כלים ומחשבונים ביטוח בריאות

העמדנו לרשותך מחשבון תגמולי ביטוח בכדי שתוכל להעריך מה סכום הפיצוי הכספי שתקבל במקרה של ניתוח במסגרת הפוליסה שברשותך. בנוסף, תוכל להיעזר במנוע חיפוש אשר יאפשר לך לחפש ולאתר מנתחים שבהסכם.

מינוי סוכן חדש בפוליסות ביטוח בריאות וסיעוד

כמבוטח באחת מפוליסות ביטוח הבריאות של הראל, באפשרותך למנות סוכן ביטוח חדש, לפי בחירתך, שיטפל עבורך בפוליסת ביטוח הבריאות הפרטית שברשותך.

מילון מונחים - ביטוח בריאות

אנו עושים את מרב המאמצים להעניק לך את כל המידע הנחוץ לתפעול פוליסת ביטוח הבריאות שברשותך. מילון המונחים של עולם ביטוח הבריאות יסייע לך להתמצא במידע המקצועי המופיע בפוליסות ובכתבי השירות שאנו מציעים.

שאלות נפוצות - ביטוח בריאות

יש לך שאלה? אנחנו כאן בשבילך. העמדנו לרשותך מבחר תשובות לשאלות נוספות בתחום ביטוח הבריאות, שיסייעו לך לבחור בפוליסת הביטוח המתאימה ביותר עבורך ולמצות את זכויותיך בפוליסה שברשותך.

מדוע צריך ביטוח בריאות פרטי?

אחת מתפיסות היסוד של העולם המערבי בכלל ושל מדינת ישראל בפרט היא שבריאות הנה אחת מזכויות היסוד של האזרח ומכאן נגזר שהמדינה אחראית לאספקתה. בשלושים השנים האחרונות מתמודדת מדינת ישראל, בדומה לעולם המערבי, עם עלייה מתמדת בעלות שירותי הבריאות, שהנה גבוהה מהצמיחה הכלכלית.

כיצד לשמור על ביטוח הבריאות שלי לאחר עזיבת מקום עבודה?

במידה ואתה ובני משפחתך מבוטחים בביטוח בריאות קבוצתי של הראל מטעם מקום העבודה, שהתשלום עבורו בוצע באמצעות תלוש השכר שלך, דע כי ביטוח זה יסתיים עם סיום עבודתך. באפשרותך להמשיך את הביטוח במסגרת פוליסת המשך של הראל, או במסגרת ביטוח בריאות פרטי אחר.

שינויים בכתבי השירות, החל מיום 30.6.2016

בהתאם להוראות המפקחת על הביטוח במשרד האוצר – אגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון, בנוגע לכללים החלים על כתבי שירות, החל מיום מה- 30.6.2016 בוצעו שינויים בכתבי השירות ששווקו על-ידי הראל.

הדיווח השנתי על ביטוחי הבריאות שלך

מעודכן לתאריך 20.03.19

אחת לשנה נשלח אליך דוח מסכם בשם: דיווח שנתי, שמטרתו להציג בפניך את מצב פוליסות ביטוח הבריאות שלך, שהיו בתוקף בשנה החולפת, ולאפשר לך לעקוב אחר התשלומים והכיסויים שכלולים במסגרת הביטוח שלך.

ביטוח הבריאות הפרטי של הראל בתקופת הקורונה

תקופת ההתמודדות עם נגיף הקורונה הוכיחה לכולנו את הצורך במערכת בריאות ציבורית טובה ויציבה. אך מעבר לכך, היא חידדה את הצורך גם בביטוח בריאות פרטי לצד אותה מערכת ציבורית, שבעזרתו נוכל לקבל שירותי בריאות מהירים יותר, במיוחד במקרים רפואיים מורכבים.

עדכון בגיר לצורך זיהוי באתר "הר הביטוח"

כל החיסונים לכלב ולחתול שלכם

​אם אימצתם כלב מעמותה או שנתקלתם בחתול רחוב שהחליט לאמץ אתכם – המרפאה הווטרינרית כנראה תהיה הכתובת הראשונה שלכם. הצעד הראשון הוא לדאוג לחסן את חיית המחמד שלכם כנגד מחלות שעלולות לפגוע בהם ובנו. קראו מהם החיסונים שחשוב לחסן את הכלב והחתול שלכם.

שירותי בריאות לחיות מחמד - לשמור על חברינו הטובים ביותר

​הפגת בדידות, עידוד פעילות גופנית, גיבוש משפחתי - היתרונות של הכנסת כלב לבית ידועות כבר שנים רבות. לצד השמחה המרובה, חשוב להכיר את המחלות הנפוצות שיכולות להזיק לחברנו החדש וכיצד ניתן להימנע מהן.

איך ביטוח הבריאות הפרטי יכול לעזור במימון רכיבה טיפולית לילד

​​​​רכיבה טיפולית לילדים נכנסת תחת המטרייה הרחבה של טיפולים פרא רפואיים המסייעים להתפתחות התקינה של ילדים. קראו הכל על השיטה הטיפולית הזו, כיצד היא מסייעת להתפתחות ילדים ועל יתרונות ביטוח בריאות פרטי מימון רכיבה טיפולית.

כשהמילים לא מספיקות - קלינאות תקשורת לילדים

קלינאיות תקשורת מסייעות להתפתחות התקינה של ילדים ומבוגרים באמצעות שיפור יכולות התקשורת והבעה עצמית. אז לפני שאתם רצים לטפל בהגיית ס' של הילדים, קראו הכל על שיטת הטיפול, והבינו כיצד הרחבה לפוליסת ביטוח הבריאות הפרטית יכולה לסייע בטיפול.

לא סתם משחקים – ריפוי בעיסוק לילדים

ריפוי בעיסוק הוא טיפול מוכר ופופולרי בקרב ילדים עם הסובלים מאתגרים שונים בהתפתחות. הטיפול מסייע לילדים אלה לפתח מיומנויות קריטיות דרך עיסוק, משחק ויצירה. אם אתם הורים התוהים האם שיטת הטיפול הזו יכולה לתרום לילדכם, קראו והבינו לעומק מהו ריפוי בעיסוק, למי זה יכול להתאים, ואיך ביטוח הבריאות הפרטי יכול לסייע לכם.

שאלות ותשובות בנוגע לרפורמה בביטוחי הבריאות הפרטיים | אוקטובר 2023

רפואה משלימה - משלימים את החסר

המסע להשתלות איברים בחו"ל

רפורמה בבריאות

אין לחץ- מהו תא לחץ ובמה הטיפול עוזר?

טקסט בדיקה