מדריכי בקשות ושינויים בתחום ביטוח המשכנתא יסייעו לך במידה ותרצה לעדכן אמצעי תשלום,
לבצע שינויים בפוליסה ועוד.
המדריכים כוללים הנחיות, הסברים, טפסים וקישורים לביצוע הפעולות On-line, על-מנת שתוכל להגיש את בקשתך בקלות וביעילות.

הגשת בקשה להמרת משכנתא

כמבוטח בפוליסת ביטוח המשכנתא של הראל, באפשרותך לבצע עדכון בפוליסה הקיימת בעקבות מיחזור ההלוואה. על מנת לעדכן את הפוליסה עליך למלא טופס הבקשה לעדכון הפוליסה.

button

הוספה / הגדלה של כיסויים בביטוח משכנתא

כמבוטח באחת מפוליסות ביטוח המשכנתא של הראל, באפשרותך להגדיל את גובה הכיסוי הביטוחי או להוסיף כיסויים נוספים בפוליסה, כרצונך, באמצעות הגשת בקשה להוספה ו/או הגדלה של כיסויים ביטוחיים בפוליסת ביטוח חיים.

button

ייפוי כוח לסוכן לצורך קבלת מידע בפוליסת ביטוח משכנתא

כמבוטח באחת מפוליסות הביטוח משכנתא של הראל, באפשרותך לייפות את כוחו של סוכן הביטוח שלך לצורך קבלת מידע ברמת מבוטח בודד או עבור פוליסות הביטוח שברשותך או בחשבונך.

button

עדכון אמצעי תשלום – ביטוח משכנתא

כמבוטח באחת מפוליסות ביטוח המשכנתא של הראל, באפשרותך לשנות את אמצעי התשלום עבור הפוליסה שרכשת בכל עת. את התשלום ניתן לבצע באמצעות כרטיס אשראי או הוראת קבע.

button

בקשה לביטול פוליסת ביטוח חיים למשכנתא

במקרים בהם הנך מעוניין לבטל את פוליסת ביטוח החיים למשכנתא שברשותך, באפשרותך להגיש בקשה לביטול פוליסת הביטוח באמצעות אזור המידע האישי שלך באתר הראל, פקס, דואר אלקטרוני או טלפון. פעל בהתאם להנחיות שבמדריך זה להגשת בקשה לביטול פוליסת ביטוח החיים למשכנתא שלך.

button

עדכון פרטים אישיים

היכנס לאזור המידע האישי שלך בהראל ותוכל לשנות ולעדכן את פרטייך האישיים, כגון כתובת, טלפון ודואר אלקטרוני בחשבונך בכל רגע שתבחר, בקלות ובמהירות.

לאזור המידע האישי