>

חוצים את הגבולות: סיני וירדן חוזרות למפת התיירות הישראלית

 

​​בא לכם לרבוץ כמה ימים בחושות של נואיבה? לטייל בוואדי רם בירדן או לתפוס טיסה ישירה לשארם? סיני וירדן הפכו בשנים האחרונות ליעדים אטרקטיביים במיוחד עבור הישראלים. הקרבה והמעבר היבשתי הנוח – גורמים לנו לפעמים לשכוח שמדובר בחציית גבול בינלאומי וטיול בחו"ל עם כל המשמעויות הבריאותיות הנלוות. 

למשל האם ידעתם שאטרקציות רבות ביעדים כאלה כמו טיול ג׳יפים בדרכים לא סלולות, צלילה, טיפוס הרים, רכיבה על בעלי חיים ואפילו סקי מים - הם ספורט אתגרי שמצריך רכישת כיסוי הרחבה בביטוח נסיעות לחו"ל של הראל.  נוסעים בקרוב לסיני? יש לכם הטבה בהראל! כל מי שקונה ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל לסיני – מקבל כיסוי הרחבה לספורט אתגרי ללא עלות נוספת.  הנה כל הפרטים על היעדים הכי קרובים ומסקרנים


 • התורים הארוכים שהשתרכו בגבול טאבה בפסח האחרון – הוכיחו לנו יותר מכל, כי סיני שבה להיות פופולרית במיוחד בקרב הישראלים. עם עשרות אלפי תיירים ישראלים שחוצים את הגבול  –נדמה שהישראלים החליטו שמתאים להם לנפוש מעבר לגבולות.  

  כמו בכל נסיעה לחו"ל, אם אתם מתכננים חופשה בסיני או בירדן – חשוב מאוד לא לשכוח להביא אתכם דרכון ולסגור מבעוד מועד גם ביטוח נסיעות לחו"ל – שזה בעצם ביטוח רפואי לכל דבר. כי אמנם אנחנו מרגישים את הבית מעבר לפינה אבל ההשלכות של מקרה רפואי מעבר לגבול הן בדיוק כמו בטיסה ארוכת טווח. רגע לפני שאתם סוגרים את החופשה הבאה, אספנו עבורכם מספר טיפים חשובים.​


  נוסעים לסיני בקרוב? קבלו הטבה בביטוח הנסיעות לחו"ל לסיני של הראל​​


  יציאת מצרים: הזמינו מראש מלון

  אז החלטתם לרדת לחופשה בסיני וראיתם בחדשות איך נראים התורים במעבר הגבול. הישראלים ללא ספק חזרו לנפוש בסיני בשנים האחרונות, והשילוב של הקרבה והמחיר האטרקטיבי הופכים את סיני ליעד מבוקש מאוד. בין אם תכננתם את החופשה מראש, או שהחלטתם לזרום בספונטניות – אנחנו כאן להזכיר שדווקא בגלל הפופולריות כדאי לסגור מראש מקום בו תוכלו לשים את הראש.

  סיני מציעה קשת רחבה של חושות ובתי מלון שמתאימים לכולם – ברמות שונות של איכות ומחיר. כיום נוח וקל להזמין מלונות בסיני ולראות המלצות וביקורות לפני דרך האינטרנט. בנוסף, קיימים שפע של אתרים וקבוצות פייסבוק שמציעים מגוון דילים שווים.

  מהצד השני, הרבה יותר קשה ממה שאתם חושבים להגיע ללא הזמנה מראש ולמצוא מקום ראוי שפנוי. תהיו עם ראש שקט והזמינו חדר מראש, כך לא משנה כמה שעות המתנתם במעבר הגבול – החיים יראו לכם הרבה יותר יפים כשתניחו את הראש על החושה מול הים שהזמנתם מראש.


  אל תשכחו את הבריאות בבית

  גם כשיורדים לסיני או חוצים את הגבול לירדן – חשוב לדאוג לב​​יטוח נסיעות לחו"ל שהוא ביטוח בריאות לכל דבר. סגרו ביטוח עם אפליקציה או סוכן זמין וכך תדעו שאם משהו קורה – יש מי שדואג לכם. למרות שמעבר הגבול מרגיש קרוב, במקרה של תאונה או צורך בטיפול רפואי ביטוח נסיעות לחו"ל יאפשר לכם להיות מכוסים.

  ביטוח נסיעות לחו"ל, גם אם החו"ל מרגיש לנו קרוב מאוד, נועד לכסות במקרה של תאונה, מחלה או חבלה גופנית בחופשה שדורשת טיפול חירום, וגם – הפוליסה מאפשרת לתבוע במקרה של גניבה או אובדן כבודה ועוד.

  נוסעים בקרוב? רכשו ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל >>>>

  המלצה חמה: הוסיפו לביטוח גם ספורט אתגרי

  חוץ מבטן-גב בשמש חלומית ושתיית שייקים עם מנגו, יכול להיות שיתחשק לכם להזיז את עצמכם. גם אם אתם לא צוללנים מנוסים, אחת האטרקציות הפופולריות בסיני למשל היא ביקור בדהב – בה יש שוניות אלמוגים עוצרות הנשימה שמושכות אליהן תיירים מכל רחבי העולם כמו 'החור הכחול'.

  ולא רק בדהב:  מהעיר שארם א-שייח' תוכלו לצאת להפלגות במגוון יעדי צלילה מרהיבים, אפשר לצאת לדוגמה להפלגות של ספארי צלילה לכל רחבי הים האדום, כמו מיצרי טיראן.

  אם אתם מטיילים בירדן וסגרתם טיול בוואדי רם או בפטרה, שמציעים מסלולי הליכה מרהיבים או טיולי ג'יפים מאתגרים - חשוב להיות מכוסים. 

  אם החלטתם לעשות צלילה, סקי או אופנוע מים, רכיבה על סוסים, אומגה ואפילו נסיעה ברכב שטח בדרך לא סלולה  חשוב לרכוש לימי הפעילות המיועדים כיסוי הרחבה לספורט אתגרי. אם אתם נוסעים לסיני – יש לכם הטבה מיוחדת ברכישת ביטוח נסיעות לסיני בהראל. תוסיפו הרחבה לכיסוי ספורט אתגרי ותקבלו את הכיסוי ללא נוספת!


  רגע לפני הסוף - מה צריך להביא איתכם למעבר הגבול?

  • המירו כסף לפני שאתם מגיעים לגבול
  • מומלץ לרכוש מראש את אגרת המעבר – כך תחסכו תור מיותר
  • גם לסיני וגם לירדן: מומלץ שמישהו יחכה לכם בצד השני של הגבול. לכן, הזמינו מראש מונית (למלון שכבר דאגתם להזמין מראש)
  • אם עדיין לא עשיתם – סגרו ביטוח לנסיעות לחו"ל

  תיהנו!

  ​​


  * בכפוף לתנאי הפוליסה, לתנאי השימוש באפליקציה ולמדיניות החיתום של החברה. כיסוי הרחבה לספורט אתגרי כפוף לתשלום דמי ביטוח נוספים. הטבת כיסוי הרחבה לספורט אתגרי בסיני ללא תשלום דמי ביטוח נוספים ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל בהראל, תקפה עד ליום 31.5.2024.

  * החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן מעת לעת את היעדים אליהם לא ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל.כלים נוספים