לאור החשיבות המשמעותית שמייחסת קבוצת הראל ביטוח ופיננסים לתחום האחריות התאגידית, מפרסמת הקבוצה, זו הפעם השלישית, דיווח לכלל מחזיקי העניין בה, אודות השפעותיה בתחומים הקהילתיים, הסביבתיים והכלכליים. פרסום דוח האחריות התאגידית של הקבוצה מעיד על התבססותו של התחום בקבוצה, מגדיל את השקיפות ומחזק את הדיאלוג והמחויבות המתמשכת של הקבוצה לנושא הטמעת שיקולים חברתיים וסביבתיים בליבת הפעילות העסקית שלה.

תפיסת האחריות התאגידית הינה ללא ספק חלק בלתי נפרד מהעשייה העסקית שלנו. קבוצת הראל ממשיכה לקדם את התחום בכל האמצעים העומדים לרשותה ומקצה לשם כך משאבים רבים. בין הפעילויות הבולטות ניתן למצוא:

מעורבות בקהילה

קבוצת הראל קידמה והעמיקה את מעורבותה בקהילה, כך שהיא הפכה משמעותית ורחבה יותר. הפעילות התמקדה בשלושה אפיקים מרכזיים: 1. שותפויות אסטרטגיות המבוססות על תרומה כספית ומעורבות עובדים. 2. פעילויות המבוססות בעיקר על מעורבות עובדים. 3. סיוע כספי לעמותות ולארגונים.

button

איכות השירות

בהראל, שירות זו מדיניות. הראל פועלת ומחויבת להמשיך לפעול ללא הרף להגשמת חזונה – להעניק ללקוחותיה שקט נפשי. בהתאם לאמנת השירות של החברה, אנו שואפים לספק ללקוחותינו את חוויית השירות הטובה ביותר, תוך הצגת נורמות שירות גבוהות, הנשענות על ערכים של אמינות, חדשנות ומקצועיות.

button

העובדים וסביבת העבודה

כחברה פיננסית, עובדינו מהווים את המשאב החשוב ביותר שלנו, את מקור העוצמה הארגונית ואת המפתח להצלחתנו. על כן, אנו מקפידים להעמיד את העובד במרכז וליצור עבורו סביבת עבודה נעימה, מכילה ומאפשרת.

button

אתיקה וממשל תאגידי

תחום האתיקה תופס מקום משמעותי בתרבות הארגונית של הקבוצה. על כן השקענו רבות בהטמעתו בקרב העובדים. בנוסף, שיתפנו את סוכנינו וספקינו הגדולים בקיומו של תהליך עדכון הקוד האתי והטמעתו.

button

אחריות סביבתית

כחלק מתפיסת הקיימות ושילובה בפעילות הקבוצה, הוספנו שיקולים של קיימות בבקשות להצעות המחיר ובמכרזים אותם אנו מפרסמים לספקים פוטנציאליים. כמו כן, השקענו באפיקים שונים של מיחזור.

button

הראל למען הספורט

הראל המבטחת הרשמית של הוועד האולימפי בישראל. אנו רואים באורח חיים בריא, מטרה חשובה ושמים דגש רב לעידוד שגרת חיים בריאה וטובה. במסגרת התמיכה של הראל בספורט ובאורח חיים בריא אנו פועלים במגוון תחומים.

button

הראל למען החינוך

במסגרת האחריות הקהילתית שלנו, הראל גאה לתרום לעמותת "תיקתק" – עמותה לקידום החינוך אשר מפעילה רשת חברתית ללימודים עבור תלמידי חטיבת הביניים ותלמידי התיכון בישראל.  

button

קוד אתי

הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים בע"מ היא אחת מקבוצות הביטוח והפיננסים הציבוריות הגדולות בישראל. הראל מספקת פתרונות ביטוח ופיננסים ונחשבת לקבוצת הביטוח הראשונה בגודלה בישראל, עם ניסיון של למעלה מ-80 שנה בתחום הביטוח. הראל מקדמת גישה עסקית המטמיעה שיקולים חברתיים, ערכיים וסביבתיים בניהול העסקי השוטף ויוצרת ערך מוסף לציבורים שונים הקשורים עימה, לרבות עובדים, מנהלים, לקוחות, ספקים, מתחרים, מבטחי משנה, סוכני ביטוח, רגולטורים ורשויות ממשלתיות.

button

דוחות אחריות תאגידית

דוחות האחריות התאגידית שמפרסמת קבוצת הראל מבטאים את מחויבותה המתמשכת של הנהלת הקבוצה לקידום נושא האחריות התאגידית. תפיסת האחריות התאגידית הינה חלק בלתי נפרד מהעשייה העסקית שלנו, והיא מגיעה הן מרמת ההנהלה הבכירה והן מרמת העובדים בשטח. במהלך שנות הדיווח קידמנו באופן משמעותי את העשייה בהיבטים השונים של תפיסת האחריות התאגידית שלנו: מעורבות קהילתית, איכות השירות, דאגה לעובדים ולסביבת העבודה, התנהלות אתית ואחריות לסביבה. פירוט מלא על עשייתנו בתחום ניתן למצוא בדוחות האחריות התאגידית.

button

אזור המידע האישי שלך בהראל - כל המידע על פוליסות הביטוח ותוכניות החיסכון שלך בהראל נמצא במרחק הקלקה

היכנס עכשיו