>

הרא​ל חבר​​ה לביטוח בע​​"מ פעילה בשלושה תחומי ביטוח עיקריים:


בתחום ביטוחי הבריאות 

(הכולל ביטוח בריאות, ביטוח סיעוד, ביטוח שיניים וביטוח נסיעות לחו"ל), הראל היא החברה הגדולה והמובילה בתחום, עם למעלה מ-3 מיליון מבוטחים הנהנים מיתרונות אלו וכן מתשתית שירות מקצועית ומתקדמת וקשרים נרחבים והדוקים מזה שנים רבות עם מוסדות רפואיים, בתי חולים וספקי שירותים רפואיים בארץ ובחו"ל. בשנת 2015, מוזגה הפעילות הביטוחית של דקלה חברה לביטוח, אשר התמחתה בביטוחי בריאות וסיעוד, עם הפעילות הביטוחית של הראל.

בתחום הביטוח הכללי 

(הכולל ביטוח רכב, ביטוח דירות, ביטוח חבויות, ביטוח משכנתאות וביטוח אשראי) הראל ממשיכה להוביל כחברה השנייה בגודלה בתחום בשנת  2015 (במונחי פרמיות), שהסתכמו בכ-3.1 מיליארד ש"ח. בפעילותה של הראל.

בתחום החיסכון ארוך הטווח 

(הכולל ביטוח חיים, פנסיה, גמל והשתלמות), סך הפרמיות שהורווחו ודמי הגמולים בשנת 2015 הסתכמו לכ-11.7 מיליארד ש"ח. הראל הינה השלישית בגודלה בביטוח חיים בהיקף הפרמיות, אשר הסתכמו בשנת 2015 בכ- 4.2 מיליארד ש"ח. בשנת 2015, הראל נבחרה במסגרת תחרות נבחרי השנה של עיתון "עדיף ביטוח" כחברת ביטוח החיים של השנה! להראל נתח שוק של כ-16.3% בתחום קרנות הפנסיה ונתח שוק של כ-7.7% בקופות הגמל.


במשך למעלה מעשור, הראל הרחיבה את השקעותיה בישראל ובשווקים בינלאומיים וממשיכה להתרחב תוך צמיחה מתמדת ​בתחומי האשראי, התשתיות והנדל"ן המניב.

הראל מבטחת את השלוחות הישראליות של תאגידים רב-לאומיים רבים, הפועלים בישראל והינה "Global Partner" של חברות ענק בינלאומיות, כגון: Zurich ,Allianz ,AXA Royal & Sun Alliance, , XL-Catlin, HDI, ,QBE if ו-Chubb-Ace. החל מ-2008 התקשרה הקבוצה בהסכם שיתוף פעולה ייחודי עם חברת National Indemnity Company שהינה חברה מובילה בזרוע הביטוח של חברת הענק Berkshire Hathaway.​​​​