>

​​הראל חיסכון לכל ילד הינה קופת גמל חדשה לניהול חיסכון לילדים, שאליה מפקיד המוסד לביטוח לאומי 55 ₪ מדי חודש (בהתאם למדד ינואר 2023), עד הגיעו של הילד לגיל 18. ההצטרפות הראשונית לקופה מתבצעת באתר הביטוח הלאומי, בו תוכל למצוא את רשימת קופות הגמל והבנקים שנבחרו על-ידי המדינה לניהול החיסכון ולבחור בקופת הגמל של הראל. גם אם בחרת בקופת גמל אחרת, שאינה של הראל, תוכל לנייד את כספי החיסכון לקופת הראל חיסכון לכל ילד בכל תקופת החיסכון.

פעל בהתאם להנחיות שבמדריך זה לניוד כספים להראל חיסכון לכל ילד. ​

​ההצטרפות לתוכנית החיסכון לכל ילד מתבצעת באמצעות הביטוח הלאומי. בעת ההצטרפות, באפשרותך לבחור האם כספי החיסכון של ילדך יופקדו בקופת גמל או בתוכנית חיסכון בבנק. באתר הביטוח הלאומי תוכל למצוא את רשימת קופות הגמל והבנקים שנבחרו על-ידי המדינה לניהול החיסכון.

להצטרפות ראשונית לתוכנית ולבחירת גוף מנהל עליך להיכנס לאתר הביטוח הלאומי.
במידה ולא תבחר בגוף מנהל, הכספים יופקדו לאפיק ברירת המחדל בהתאם לגיל הילד:

  • עבור ילד שטרם מלאו לו 15 שנה ב–1.1.17 ברירת המחדל תהיה הפקדה לקופת גמל שתיבחר באופן אקראי מתוך רשימת קופות הגמל שבאתר.
  • עבור ילד שמלאו לו 15 שנה ומעלה ב–1.1.17 ברירת המחדל תהיה לבנק שאליו משולמת קצבת הילדים. אם הבנק לא מופיע ברשימת הבנקים, כספי החיסכון ינוהלו בבנק שייבחר באופן אקראי מתוך רשימת הבנקים.

לאחר ההצטרפות הראשונית לקופת גמל כלשהי, הנך רשאי בכל עת להעביר את כספי החיסכון לכל קופת גמל אחרת המופיעה ברשימה.

​אם ברצונך להעביר את כספי החיסכון של ילדך מקופת גמל חיצונית לקופת הראל חיסכון לכל ילד, עליך למלא את טופס בקשת ההעברה המצורף בתחתית העמוד. בטופס תתבקש למלא את פרטיך האישיים ופרטי ילדך ולבחור מסלול השקעה.

בחירת מסלול השקעה

עם בחירתך בהראל כגוף המנהל את קופת החיסכון לילדך, עומדים לרשותך ארבעה  מסלולי השקעה:

1. הראל חיסכון לכל ילד- מסלול חוסכים המעדיפים סיכון מועט (מסלול ברירת המחדל)
2. הראל חיסכון לכל ילד- מסלול חוסכים המעדיפים סיכון בינוני
3. הראל חיסכון לכל ילד- מסלול חוסכים המעדיפים סיכון מוגבר
4. הראל חיסכון לכל ילד- מסלול הלכה
 

לפרטים נוספים על מסלולי ההשקעה, עיין במידע שבאתר הראל או פנה למוקד שירות הלקוחות של הראל בטלפון: 03-7549899.

​לאחר מילוי הטופס ובחירת מסלול השקעה, תוכל להעביר אלינו את בקשת הניוד באחת מהדרכים הבאות:

באמצעות מייל: :  dimotgt@harel-ins.co.il

באמצעות פקס, למספר - 03-7348063

באמצעות דואר ישראל, לכתובת: הראל פנסיה וגמל, אבא הלל 3, ת"ד 1963, רמת גן, מיקוד 5211802

​לאחר קבלת המסמכים ואישור הצטרפותך לקופת הראל חיסכון לכל ילד, יישלח אליך מכתב לכתובת שציינת בטופס ההעברה.

  • בשביל השקט הנפשי שלך - הסיסמה שאנו חתומים עליה, משקפת את החזון המקצועי שמנחה אותנו: להעניק לכל לקוח את הידיעה הבוטחת כי כספו ועתידו מופקדים בידיים האמינות, המסורות והמקצועיות ביותר.
  • בזכות המובילות - הראל פנסיה וגמל בע"מ, שנחשבה מאז הקמתה לשחקן מרכזי בתחום החסכון וההשקעה, נמנית כיום עם הגופים המובילים בענף הפנסיוני בישראל.
  • בזכות החוסן הפיננסי - הראל פנסיה וגמל בע"מ, נמצאת בבעלות מלאה של קבוצת הראל השקעות בביטוח ופיננסים. קבוצת הראל היא אחת מקבוצות הביטוח והפיננסים המבוססות בישראל, בעלת מוניטין של למעלה מ-80 שנה וניסיון בניהול כספים בהיקפים של מיליארדי שקלים.