קופת גמל להשקעה היא תוכנית חיסכון לטווח הבינוני והארוך. יתרונה המרכזי הוא בשילוב בין האפשרות למשוך את כספי החיסכון בכל עת ובין האפשרות לשמור אותם לגיל הפרישה כדי ליהנות מהטבה כפולה: קצבה פטורה ממס ופטור ממס רווח הון.

ניתן לפתוח קופת גמל להשקעה ולהפקיד בה כספים באופן עצמאי, ללא תלות במעסיק. המוצר מתאים לכל חוסך, בכל גיל ולכל מטרה: חיסכון עבור הילדים, חיסכון להגדלת קצבת הפנסיה החודשית לאחר הפרישה או לכל מטרה אחרת.

 • מצטרפים לקופת גמל להשקעה on-line. פשוט יותר. זמין יותר. מהיר יותר

  להצטרפות on-line

  יתרונות קופת הגמל להשקעה בהשוואה למכשירי חיסכון אחרים:

  • ניתן להפקיד עד 70,000 ₪ בשנה (תקרת ההפקדה צמודה למדד. נכון לשנת 2020 היא עומדת על  71,337 ₪), כסכום חד-פעמי או כהפקדה חודשית שוטפת.

  • כספי החיסכון נזילים וניתנים למשיכה בכל עת.

  • הכספים חייבים במס רווח הון בשיעור של 25% על הרווח הריאלי, כנהוג באפיקי השקעה אחרים, בעת משיכה הונית לפני גיל פרישה.

  • החל מגיל 60, ניתן לקבל את הכספים כקצבה חודשית פטורה ממס וליהנות גם מפטור מתשלום מס רווח הון.

  • מבחר מסלולי השקעה לבחירתך, המאפשרים לך לנהל את כספי החיסכון בהתאם לרצונותיך ולציפיותיך משוק ההון, ואף לשלב בין כמה מסלולים.

  • המעבר בין מסלולי ההשקעה אינו נחשב כאירוע מס ואינו מחייב בתשלום מס רווח הון.

  קופת גמל להשקעה - אפיק חיסכון והשקעה לכל מטרה
  מעוניין לפתוח תוכנית חיסכון לילדיך? קופת גמל להשקעה יכולה לשמש כאפיק חיסכון משתלם במיוחד לילדים: ללימודים אקדמאיים, לחתונה, לתחילת חייהם הבוגרים ולכל מטרה.
  מעוניין להבטיח את עתידך ואת עתיד משפחתך גם לאחר גיל הפרישה? קופת גמל להשקעה היא מוצר חיסכון חדש, שיכול לסייע לך בהשלמת קצבת הזיקנה שלך.
  רוצה לחסוך לשיפוץ הבית, לרכישת מכונית חדשה, לטיול שחלמת עליו או לכל מטרה אחרת? חושש "לנעול" את הכסף בתוכנית חיסכון ולגלות שלא תוכל למשוך אותו כשתזדקק לו? קופת גמל להשקעה היא מכשיר חיסכון חדש שיאפשר לך לחסוך בדיוק למטרות אלו, מבלי לוותר על הנזילות של כספיך.

  להצטרפות באמצעות סוכן  

  להפקדה on-line לקופת הגמל להשקעה שלך

  מתחילים כאן