כלים ומחשבונים - קרנות השתלמות

לרשותך עומדים מחשבוני קידוד והשוואת תשואות, באמצעותם תוכל לבצע השוואה בין המסלולים השונים בקופות הגמל ובקרנות השתלמות וכן לצפות בקידוד מוצרי החיסכון הפנסיוני שברשותך.

button

מילון מונחים - קרנות השתלמות

אנו עושים את מרב המאמצים כדי להעניק לך את כל המידע הנחוץ לתפעול קרן ההשתלמות שלך. מילון המונחים יסייע לך להתמצא במידע המקצועי המופיע בתקנון הקרן ובמידע שאנו מציעים באתר.

button

שאלות נפוצות - קרנות השתלמות

יש לך שאלה? אנחנו כאן בשבילך. העמדנו לרשותך מבחר תשובות לשאלות נפוצות, שיסייעו לך להתמצא בתחום קרנות ההשתלמות ולתפעל את הקרן שלך.

button

שינויים ועדכונים בקרנות ההשתלמות של הראל, מתאריך 1.1.2016

בתאריך ה- 1.1.2016 בוצעו מספר שינויים ועדכונים בקרנות ההשתלמות של הראל. השינויים כללו: מיזוג חברות מנהלות, שינויים במבחר ובשמות מסלולי ההשקעה ועדכון מדיניות ההשקעה בחלק מהמסלולים.

button

מיזוג הראל גמל והשתלמות בע"מ להראל ניהול קרנות פנסיה בע"מ - הודעה מתאריך 1.10.2016

בהתאם לאישור אגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר, ביום 1.10.2016 מוזגה חברת הראל גמל והשתלמות בע"מ לחברת הראל ניהול קרנות פנסיה בע"מ. כל עמיתי ונכסי הראל גמל והשתלמות בע"מ ינוהלו בחברת הראל ניהול קרנות פנסיה בע"מ, אשר נקראת לאחר המיזוג הראל פנסיה וגמל בע"מ.

button

העברת דמי גמולים לחברת הראל פנסיה וגמל בע"מ

המועד האחרון להפקדת התשלומים בחשבון קרן הפנסיה / קופת הגמל / קרן ההשתלמות הוא ה- 15 לחודש. בעמוד זה מפורטות ההנחיות להפקדת התשלומים באמצעות העברה בנקאית או באמצעות משלוח המחאה בדואר.

button

המדריך לעצמאי המפקיד לקרן השתלמות

כעצמאי המתפרנס מעסק או ממשלח-יד, חשוב שתדאג לעתידך באמצעות חיסכון לטווח ארוך. הפקדה לקרן השתלמות גם תאפשר לך גם לחסוך לעתיד וגם תזכה אותך בהטבת מס משמעותית וייחודית, שכמוה אין באף תוכנית חיסכון אחרת. אם הנך עצמאי המעוניין להפקיד כספים לקרן השתלמות, המדריך הבא מיועד עבורך.

button

כשהריבית אפסית ומחירי הנדל"ן גבוהים – תכנון פיננסי הוא הכרחי! לבעלי סכום נזיל של 300,000 ₪ ומעלה

למידע נוסף