>

מחשבון הפקדות קרן השתלמות

לרשותך עומד מחשבון הפקדות קרן השתלמות לעמית עצמאי לנשת 2024

מילון מונחים - קרנות השתלמות

אנו עושים את מרב המאמצים כדי להעניק לך את כל המידע הנחוץ לתפעול קרן ההשתלמות שלך. מילון המונחים יסייע לך להתמצא במידע המקצועי המופיע בתקנון הקרן ובמידע שאנו מציעים באתר.

שאלות נפוצות - קרנות השתלמות

יש לך שאלה? אנחנו כאן בשבילך. העמדנו לרשותך מבחר תשובות לשאלות נפוצות, שיסייעו לך להתמצא בתחום קרנות ההשתלמות ולתפעל את הקרן שלך.

שינויים ועדכונים בקרנות ההשתלמות של הראל, מתאריך 1.1.2016

בתאריך ה- 1.1.2016 בוצעו מספר שינויים ועדכונים בקרנות ההשתלמות של הראל. השינויים כללו: מיזוג חברות מנהלות, שינויים במבחר ובשמות מסלולי ההשקעה ועדכון מדיניות ההשקעה בחלק מהמסלולים.

מיזוג הראל גמל והשתלמות בע"מ להראל ניהול קרנות פנסיה בע"מ - הודעה מתאריך 1.10.2016

בהתאם לאישור אגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר, ביום 1.10.2016 מוזגה חברת הראל גמל והשתלמות בע"מ לחברת הראל ניהול קרנות פנסיה בע"מ. כל עמיתי ונכסי הראל גמל והשתלמות בע"מ ינוהלו בחברת הראל ניהול קרנות פנסיה בע"מ, אשר נקראת לאחר המיזוג הראל פנסיה וגמל בע"מ.

העברת דמי גמולים לחברת הראל פנסיה וגמל בע"מ

המועד האחרון להפקדת התשלומים בחשבון קרן הפנסיה / קופת הגמל / קרן ההשתלמות הוא ה- 15 לחודש. בעמוד זה מפורטות ההנחיות להפקדת התשלומים באמצעות העברה בנקאית או באמצעות משלוח המחאה בדואר.

המדריך לעצמאי המפקיד לקרן השתלמות

כעצמאי המתפרנס מעסק או ממשלח-יד, חשוב שתדאג לעתידך באמצעות חיסכון לטווח ארוך. הפקדה לקרן השתלמות גם תאפשר לך גם לחסוך לעתיד וגם תזכה אותך בהטבת מס משמעותית וייחודית, שכמוה אין באף תוכנית חיסכון אחרת. אם הנך עצמאי המעוניין להפקיד כספים לקרן השתלמות, המדריך הבא מיועד עבורך.

השלכת ותק בקרן השתלמות

חוסך שיש בבעלותו לפחות שני חשבונות בקרנות השתלמות, שאחד מהם נזיל, כלומר חשבון עם ותק של מעל שש שנים, רשאי למשוך את הכספים שמתחת לסכום התקרה המוטבת משני החשבונות בפטור ממס (למעט מס רווחי הון ככל שנדרש) על בסיס הוותק של החשבון הנזיל.