>

הראל 669
איתכם עד קצה העולם (ומעבר אם יש כזה)

לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל הקליקו או פנו לסוכן הביטוח

 ​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​
הראל 669 (צוות הראל חילוץ והצלה) היא יחידת החילוץ וההצלה מטעם הראל​​​​​​
שפועלת מסביב לעולם כ-20 שנים.
צוות היחידה כולל אנשי מקצוע ומחלצים
עם ניסיון של ניהול ותפעול מאות אירועי חילוץ בעולם.
יש לנו מוקד חירום למבוטחים שזמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
​​​
nextprev
המחלצים שלנו
​​​

שאלות ותשובות בנושא חילוץ והצלה בהראל

  • ​כן😊 כיסוי הוצאות חיפוש, איתור וחילוץ נכלל בדמי הביטוח של הפוליסה הבסיסית לביטוח נסיעות לחו"ל של הראל, אלא אם בחר המבוטח שלא לרכוש כיסוי זה. ​

  • ​במקרה של ניתוק קשר עם מבוטח בחו"ל או במקרה של צורך בחילוץ המבוטח בחו"ל, יוצרים קשר עם מוקד החירום של הראל שפועל בכל ימות השנה 24/7. מוקד החירום שלנו מעדכן את כונן צוות הראל חילוץ והצלה שמתפעל את האירוע מרחוק. הכונן אוסף מידע על המקרה ומנחה כיצד יש לפעול, מפעיל אנשי צוות בחו"ל לפי הצורך, מתעד את המקרה ועוד – פעולות שיסייעו להביא את המבוטח לאזור מבטחים או למרכז רפואי.

  • ​צוות הראל חילוץ והצלה מתמחה באיתור מבוטחים ובחילוץ שלהם. הצוות משתמש בטכנולוגיות ואמצעי איתור מתקדמים. הצוות מתמחה בחילוץ והצלת מטיילים בתנאי שטח מורכבים כמו אזורים הרריים, ג'ונגלים, נהרות, מדבריות ועוד. צוות החילוץ וההצלה מוכשר להעניק טיפול ראשוני בשטח למטיילים הסובלים ממחלת גבהים, פציעות הדורשות פינוי וגם עוסק בחילוץ במידת הצורך על רקע של משבר נפשי כתוצאה מטראומה או משימוש בסמים. לכל אורך תהליך החילוץ והאיתור, מרגע קבלת הקריאה ועד החזרה ארצה, הצוות מלווה את המטייל בשטח ואת בני משפחתו בארץ. 

  • ​כיסוי איתור וחילוץ פעיל במרבית היעדים בחו"ל, אבל יש מדינות שלא מתירות ו/או לא מאפשרות את פעילות צוות האיתור והחילוץ. למשל, מדינות שאין לישראל יחסים דיפלומטיים עמן. בפוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל שלנו תוכלו למצוא רשימה של מדינות שכיסוי איתור וחילוץ לא תקף בהן. 

    לרשימה לחצו כאן​

* מובהר כי התנאים המלאים והמחייבים הם אלו הקבועים בפוליסה. במקרה של סתירה בין האמור לעיל לבין תנאי הפוליסה, תנאי הפוליסה יגברו. כן מובהר כי כיסוי "איתור וחילוץ" כלול בדמי הביטוח של הפוליסה, אלא אם ביקש מבוטח שלא לרכוש כיסוי זה. האמור כפוף גם לתנאי השימוש באפליקציית הראל חו"ל.​​​​​