קופת גמל להשקעה – חיסכון לילדים

מעוניין לפתוח תוכנית חיסכון לילדיך? קופת גמל להשקעה יכולה לשמש כאפיק חיסכון משתלם במיוחד לילדים: ללימודים אקדמאיים, לחתונה, לתחילת חייהם הבוגרים ולכל מטרה.

button

קופת גמל להשקעה – חיסכון לגיל פרישה

מעוניין להבטיח את עתידך ואת עתיד משפחתך גם לאחר גיל הפרישה? קופת גמל להשקעה היא מוצר חיסכון שיכול לסייע לך בהשלמת קצבת הפנסיה שלך.

button

קופת גמל להשקעה – חיסכון לכל מטרה

רוצה לחסוך לשיפוץ הבית, לרכישת מכונית חדשה, לטיול שחלמת עליו או לכל מטרה אחרת? חושש "לנעול" את הכסף בתוכנית חיסכון ולגלות שלא תוכל למשוך אותו כשתזדקק לו? קופת גמל להשקעה היא מכשיר חיסכון חדש שיאפשר לך לחסוך בדיוק למטרות אלו, מבלי לוותר על הנזילות של כספיך.

button

כלים ומחשבונים - קופת גמל להשקעה

העמדנו לרשותך כלים ומחשבונים שיסייעו לך לחשב את צבירת כספי החיסכון שלך או של ילדך בקופת גמל להשקעה.

button

יישום חוק ה- FATCA בקופת גמל להשקעה

בהתאם לחוק רשות המיסים האמריקאית, ה-Foreign Account Tax Compliance Act, תידרש להצהיר על מעמדך כתושב / אזרח ארצות הברית בעת הצטרפות לקופת גמל להשקעה ובעת ביצוע פעולות כמו: רישום או שינוי מיופה כוח או אפטרופוס, פדיון ומשיכת כספי עמית שנפטר על-ידי מוטב.

button

יישום תקן ה- CRS בקופת גמל להשקעה

כחלק מהמאמץ הבינלאומי להילחם בהעלמות מס שמקורן בפעילות של תושבים המנהלים את השקעותיהם במדינות שאינן מדינות התושבות שלהם, פרסם ארגון ה- OECD בחודש יולי 2014 תקן לחילופי מידע אוטומטיים: Common Reporting Standards (CRS).

button

מצטרפים לקופת גמל להשקעה on-line. פשוט יותר. זמין יותר. מהיר יותר

להצטרפות on-line