>

כלים ומחשבונים - ביטוח דירה

כמבוטח בביטוח דירה של הראל, אנו עושים את מרב המאמצים כדי להעניק לך את כל המידע הנחוץ לצורך תפעול פוליסת ביטוח הדירה שלך. לרשותך עומדים כלים ומחשבונים שיסייעו לך לממש את זכויותיך.

הכן דירתך לחורף

מידי שנה, עם בוא החורף חשוב לבדוק ולהכין את דירתך לאתגרים ולסכנות העומדות בפני דיירי ביתך. להלן כמה כללים ועצות אשר יסייעו לך להתמודד עם החורף.

מדוע חשוב לרכוש כיסוי מפני רעידת אדמה במסגרת ביטוח הדירה?

מבוטחים רבים טועים לחשוב כי מדינת ישראל היא האחראית למתן פיצוי כספי מלא עקב נזקי רעידת אדמה לבתי מגורים. לכן, רבים מרוכשי פוליסות ביטוח הדירה בוחרים לוותר על כיסוי כנגד סיכוני רעידת אדמה. בפועל, חוק פיצוי נפגעי אסון טבע אמנם כולל בתוכו רעידות אדמה, אך הוא מתייחס לנזקים לתשתית חקלאית בלבד. כלומר, המדינה אינה מחויבת לפצות אזרחים עקב נזקים שנגרמו למבני מגורים. בדיוק בשל סיבה זו חשוב שתשקול היטב את החלטתך ולא תוותר על כיסוי רעידת אדמה בביטוח הדירה.

מהו ביטוח דירה ומי צריך אותו?

הבית שלנו הוא המקום הבטוח ביותר עבורנו. בין אם מדובר בבית שבבעלותנו ובין אם בבית שאנו שוכרים, בית הוא המקום שאמור להגן עלינו, על משפחתנו ועל הרכוש שלנו. לכן חשוב שגם אנחנו נגן עליו באמצעות ביטוח דירה, מפני כל צרה שעלולה לפגוע בו ולהסב לו נזק משמעותי. בכתבה זו תוכלו ללמוד על הכיסויים הביטוחיים שנכללים בביטוח דירה ומדוע מדובר בביטוח חיוני הן לבעלי דירות והן לשוכרים.

כל הפרטים החשובים כדי לדעת כמה עולה לעשות ביטוח דירה

ביטוח דירה נועד להגן עלינו מפני נזקים שונים שעלולים להיגרם למבנה ו/או לתכולת הדירה שלנו: נזקי מזג אוויר, נזקי אש, רעידת אדמה, פריצה וגניבה ועוד. כמו ביטוחים רבים אחרים, גם מחירו של ביטוח הדירה אינו אחיד והוא תלוי במשתנים רבים. בכתבה הבאה תמצאו את כל המידע על הפרמטרים המשפיעים על מחיר ביטוח הדירה וטיפים חשובים לחיסכון בעלויות.

ביטוח דירה – כל מה שצריך לדעת

עומדים לפני רכישת ביטוח דירה? חשוב שלא להקל ראש בבחירת פוליסת ביטוח דירה ולהכיר את האפשרויות שעומדות לבחירתכם. בכתבה זו תמצאו מספר טיפים שחשוב לדעת לפני רכישת ביטוח דירה.

לאיתור תנאי פוליסה שרכשת ושאינה משווקת עוד, יש להיכנס למאגר הפוליסות ולבחור ​​את סוג הביטוח, שם החברה המבטחת וטווח התאריכים בו הצטרפת לתוכנית.

​​​
לארכיון פוליסות