בהראל פוליסות ביטוח רכוש ייחודיות, וביניהן: ביטוח חתונה, ביטוח אופניים לחובבי רכיבה, ביטוח יצירות אומנות וביטוח כל הסיכונים לדברי הערך האחרים שברשותך. במסגרת פוליסות אלו תוכל לבטח את הרכוש והחפצים היקרים לך מפני גניבה, אובדן, תאונה, נזק כתוצאה מפריצה ואירועים נוספים, גם במקרה שהנזק נגרם מחוץ לביתך או לבית-העסק שלך.

אנו ממליצים לך לפנות לאחד מסוכני הביטוח המקצועיים שלנו, לבחירת פוליסת ביטוח הרכוש המתאימה ביותר לצרכייך.

משקיע סולידי או מעדיף חשיפה למניות? ניהול תיקי השקעות בהתאמה אישית לבעלי סכום נזיל של 300,000 ₪ ומעלה
למידע נוסף
ביטוח רכוש מיועד לכל מי שברשותו ציוד וחפצים יקרי ערך, המעוניין בכיסוי ביטוחי למקרים בהם ייגרם להם נזק כלשהו.
אם ברשותך תכשיטים, יצירות אומנות, אופניים מקצועיים לחובבי רכיבה, ציוד אלקטרוני ושאר חפצים יקרי ערך, או אם אתה עורך חתונה בקרוב, באפשרותך להצטרף לאחת מפוליסות ביטוח הרכוש של הראל ולהגן עליהם מפני מגוון סיכונים אפשריים.
אנו מציעים מבחר פוליסות ביטוח רכוש שיעניקו לך שקט נפשי והגנה רחבה. בעת בחירת פוליסת ביטוח עליך לקחת בחשבון את סוג הרכוש שברשותך וסוג הכיסוי הביטוחי הנדרש לך.
באפשרותך לפנות לסוכן הביטוח שלך על-מנת שיסייע לך לבחור את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיך וילווה אותך לאורך תהליך ההצטרפות.
להתייעצות ולקבלת הסבר נוסף על פוליסות ביטוח הרכוש של הראל וההצטרפות אליהן, הנך מוזמן לפנות אלינו בטלפון 2735* או להשאיר את פרטייך כאן וסוכן הראל יחזור אליך בהקדם.
​לאחר בחירת פוליסת ביטוח הרכוש, תתבקש למלא טופס הצעה ולמסור מידע בנוגע לרכושך. את בקשת ההצטרפות תוכל להעביר לנו באמצעות סוכן הביטוח שלך, שיסייע לך למלא את טופס ההצעה המתאים עבורך.

לאחר הגעת המסמכים, תיבדק בקשתך להצטרפות וייקבעו תנאי קבלתך לפוליסה. במידה והדבר יידרש, נשלח לביתך סוקר מטעמנו על-מנת שיבצע הערכת שווי של הרכוש אותו אתה מעוניין לבטח ואמצעי המיגון שלו.

אם בקשתך תאושר, אנו נפיק ונשלח לך את פוליסת הביטוח באמצעות סוכן הביטוח שלך. הוא גם יעדכן אותך בכל הקשור לתהליך ההצטרפות שלך.

​הראל מציעה לך פוליסות ביטוח רכוש ייעודיות לכל סוגי הרכוש שברשותך: אופניים, יצירות אומנות, ציוד אלקטרוני ועוד. כמו כן, בהראל תוכל לבטח את אירוע החתונה שלך.

סומך על מי שמנהל את הכסף שלך? זה הזמן לבדוק!

למידע נוסף