מעוניין להבטיח את עתידך ואת עתיד משפחתך גם לאחר גיל הפרישה? קופת גמל להשקעה היא מוצר חיסכון חדש, שיכול לסייע לך בהשלמת קצבת הזיקנה שלך

 

​​​​​​​​​​​​​העלייה המתמדת בתוחלת החיים הביאה עמה בהתאמה גם עלייה במספר השנים בהן אנו לא עובדים לאחר הפרישה. עובדה זו, יחד עם העלייה באיכות החיים וביוקר המחייה, הביאה את רוב ציבור העובדים בישראל להכרה כי קצבת הפנסיה שלו ככל הנראה לא תספיק כדי לקיים את רמת החיים אליה הורגל וכי עליו לדאוג למקור מימון נוסף עבור שנות הפרישה.

קופת גמל להשקעה היא מוצר חיסכון שיוכל לסייע לך בהגדלת החיסכון הפנסיוני שלך.


 • מהי קופת גמל להשקעה?

  קופת גמל להשקעה היא תוכנית חיסכון המיועדת לטווח הזמן הבינוני והארוך. יתרונה המרכזי הוא בשילוב בין האפשרות למשוך את כספי החיסכון בכל עת (בכפוף לתשלום מס רווח הון) ובין האפשרות לשמור את הכספים לגיל 60 ואילך כדי ליהנות מהטבה כפולה: קצבה פטורה ממס ופטור ממס רווח הון (העומד כיום על שיעור של 25% מהרווח הריאלי). לצורך קבלת הקצבה נדרש להעביר את הכספים מקופת הגמל להשקעה לקופה לקצבה (קרן פנסיה או קופת ביטוח) החל מגיל 60.

  כלומר, קופת הגמל להשקעה מאפשרת לך "ליהנות מכל העולמות": גם חיסכון נזיל שמאפשר לך למשוך את כספיך בכל עת, וגם כלי להגדלת החיסכון לגיל הפרישה תוך כדי קבלת הטבות מס משמעותיות.


  רוצים להבטיח את עתידכם גם אחרי הפרישה? קופת גמל להשקעה של הראל >>​​


  יתרונות קופת הגמל להשקעה כאפיק לחיסכון לגיל הפרישה

  • באפשרותך להפקיד לקופת הגמל עד 70,000 ₪ צמוד למדד (79,005 ₪, נכון לשנת 2024) בשנה, כסכום חד-פעמי או כהפקדה חודשית שוטפת. חיסכון לאורך מספר שנים ושמירת הכספים עד לגיל 60 ואילך, יאפשרו לך ליהנות מפטור ממס ולהגדיל את גובה קצבת הפנסיה החודשית.
  • חיסכון בתוכנית זו מאפשר לך ליהנות מהיתרונות של ניהול כספים מקצועי של חטיבת ההשקעות של חברת הראל.
  • לבחירתך עומדים חמישה מסלולי השקעה ברמות סיכון שונות. באפשרותך גם לשלב בין מספר מסלולי השקעה ולנהל את כספי החיסכון שלך תוך שילוב בין מבחר אפיקים, חשיפה להשקעות גלובאליות בארץ ובחו"ל ופיזור הנכסים בתיק. לאורך זמן, יתרונות אלו עשויים להניב תשואה לכספיך.
  • המעבר בין מסלולי השקעה אינו נחשב "אירוע מס" ולכן גם אינו מחייב בתשלום מס.

  הצטרף on-line לקופת גמל להשקעה והתחל לחסוך לגיל הפרישה.


כלים נוספים

הצטרפות לקופת גמל להשקעה

צור קשר