>

​​​​​קופת גמל להשקעה היא מוצר חיסכון בעל יתרונות רבים: המוצר מאפשר לך לשלב בין חיסכון נזיל, הניתן למשיכה בכל עת, לבין חיסכון ארוך טווח, המאפשר לקבל קצבה פטורה ממס החל מגיל 60, לדחות את תשלום מס רווח הון רק לעת משיכת הכספים, לעבור בין מסלולי השקעה, קופות וגופים מנהלים, מבלי שהמעבר ייחשב כאירוע מס המחייב תשלום מס ועוד.

פעל בהתאם להנחיות שבמדריך זה להצטרפות לקופת גמל להשקעה.​

השידוך המושלם לכסף שלך. נעים מאד, קופת גמל להשקעה.
למידע נוסף ולהצטרפות

השקעה בקופת גמל להשקעה מתאימה לכל חוסך (חובב סיכון או שונא סיכון) ובכל גיל, גם לחוסכים המעוניינים בחיסכון ארוך טווח כתוספת לפנסיה שיקבלו לאחר גיל 60 וגם לחוסכים המעוניינים בחיסכון נזיל הניתן למשיכה בכל עת. כל חוסך יכול לפתוח קופת גמל להשקעה ולהפקיד בה כספים באופן עצמאי, ללא תלות במעסיק. ניתן אף לפתוח קופת גמל להשקעה על שם הילדים.

​ראשית, עליך לבחור את מסלול ההשקעה בו הנך מעוניין להפקיד את כספי החיסכון שלך. אנו מציעים מבחר מסלולי השקעה, שיעניקו לך ולמשפחתך שקט נפשי והגנה רחבה. לבחירת מסלול ההשקעה המתאים ביותר עבורך, באפשרותך להיעזר:

  • בסוכן הביטוח שלך

    במידע על מסלולי ההשקעה הנמצא באתר

  • במוקד שירות הלקוחות, בטלפון: 03-7549899

לאחר מכן, יהיה עליך לבחור את אופן הפקדת הכספים לקופת הגמל: הפקדה חודשית קבועה או הפקדה חד-פעמית, המוגבלת ל- 70,000 ₪ צמודים למדד ( 76,449 ש"ח  בשנת 2023).

שים לב. בכל הפקדה מעל 50,000 ₪ יש לצרף גם טופס " הכר את הכסף.

באפשרותך להצטרף on-line לקופת גמל להשקעה באמצעות האתר

כמו כן, באפשרותך להגיש את בקשת הצטרפותך לקופת גמל להשקעה באחת הדרכים הבאות:

באמצעות סוכן הביטוח שלך

 או לחילופין באמצעות מילוי טופס הצטרפות לקופת גמל להשקעה ושליחתו אלינו באחת הדרכים הבאות:

  • באמצעות פקס, למספר: 03-7348460

באמצעות דואר ישראל, לכתובת: אבא הלל 3, ת"ד 1963 רמת גן, מיקוד 5211802, לידי הראל פנסיה וגמל בע"מ - מחלקת תפעול גמל והשתלמות

לאחר קבלת מלוא המסמכים אנו נבחן את בקשתך. במידה והצטרפותך תאושר, יישלח אליך מכתב לכתובת שציינת בטופס ההצטרפות.

  • בשביל השקט הנפשי שלך – הסיסמה שאנו חתומים עליה, משקפת את החזון המקצועי שמנחה אותנו: להעניק לכל לקוח את הידיעה הבוטחת כי כספו ועתידו מופקדים בידיים האמינות, המסורות והמקצועיות ביותר.

  • בזכות המובילות – הראל פנסיה וגמל בע"מ, שנחשבה מיום הקמתה לשחקן מרכזי בתחום החיסכון וההשקעה, נמנית כיום עם הגופים המובילים בענף הפנסיוני בישראל.

  • בזכות החוסן הפיננסי – הראל פנסיה וגמל בע"מ, נמצאת בבעלות מלאה של קבוצת הראל השקעות בביטוח ופיננסים. קבוצת הראל היא אחת מקבוצות הביטוח והפיננסים המבוססות בישראל, בעלת מוניטין של למעלה מ- 80 שנה וניסיון בניהול כספים בהיקף של מיליארדי שקלים.

להצטרפות באמצעות סוכן