>

​אנו עושים את מרב המאמצים להעניק לך את כל המידע הנחוץ לתפעול פוליסת ביטוח השיניים שברשותך.
מרכז המידע של הראל מאפשר לך לקבל תשובות לשאלות נפוצות, להתעדכן במילון המונחים של התחום ולקבל מידע נוסף מהמדריכים שהעמדנו לרשותך.​

מילון מונחים - ביטוח שיניים

כמבוטח באחת מפוליסות ביטוח השיניים בהראל, אנו עושים את מרב המאמצים להעניק לך את כל המידע הנחוץ לתפעול פוליסת ביטוח השיניים שלך. מילון המונחים של עולם ביטוח השיניים יסייע לך להתמצא במידע המקצועי המופיע בפוליסות ובכתבי השירות שאנו מציעים.

שאלות נפוצות - ביטוח שיניים

יש לך שאלה? אנחנו כאן בשבילך. לפניך מבחר שאלות ותשובות שיסייעו לך לעשות קצת סדר בראש.

רופא שיניים? הצטרף להסכם הראל

רופאי שיניים בהסכם הם רופאים פרטיים או מרפאות שיניים אשר חתמו על הסכם עם חברת הראל. רופאי השיניים שבהסכם עם הראל נהנים מכיסוי עבור טיפולים של מבוטחים ומשירות ברמה גבוהה. אם הנך רופא שיניים הצטרף עוד היום להסכם עם הראל.

כלים ומחשבונים - ביטוח שיניים

לרשותך מנוע חיפוש לאיתור ולבחירת רופא שיניים או מכון צילום שנמצא בהסכם עמנו. בנוסף, העמדנו שירות מיוחד המיועד לרופאים שנמצאים בהסכם עם הראל ומעוניינים ליצור עמנו קשר לשם בירורים.

​​​מבוטח בביטוח קבוצתי של הראל?

באפשרותך להיכנס לאזור הייעודי של הארגון שלך באתר, לעיין בפרטי הפוליסה, לקבל מידע על אופן הצטרפות, להגיש תביעה, לערוך שינויים ועוד.​​

חפש את שם הארגון שלך כאן , הכנס את פרטי ההזדהות שקיבלת מהארגון שלך ותוכל לקבל מידע אודות פוליסת הביטוח הקבוצתי של הארגון.

לביטוחים קבוצתיים