​הראל מציעה שתי פוליסות מרכזיות לביטוח משכנתא: האחת מיועדת להבטחת תשלומי המשכנתא לבנק במקרה של פטירת אחד או יותר מהמבוטחים, והשנייה מיועדת להבטחת ערך המבנה במקרים של נזקים כבדים. שתי הפוליסות יעניקו לך ולמשפחתך שקט נפשי והגנה רחבה, עם רכישת הבית והשלמת העסקה הגדולה והמשמעותית בחייכם.

אנו ממליצים לך לפנות לאחד מסוכני הביטוח המקצועיים שלנו כדי להצטרף לפוליסת ביטוח המשכנתא שתתאים לצרכיך.

ביטוח משכנתא מיועד לרוכשי דירות ובתים, המעוניינים להבטיח כי במקרה של פטירת אחד או יותר מהמבוטחים, הבנק יקבל את יתרת המשכנתא, הנכס ישוחרר משעבוד והמבוטח השני בפוליסה ו/או יורשי הנפטר לא יידרשו לשלם את יתרת תשלומי המשכנתא.
כמו כן, הביטוח מיועד למקבלי משכנתאות המעוניינים להבטיח את ערך המבנה שלהם, גם במקרים של נזקי מזג אוויר, אש, רעידת אדמה ועוד.

כחלק מתהליך נטילת המשכנתא תידרש על-ידי הבנק לבטח את המשכנתא הן מפני מקרה מוות והן מפני פגיעה בערך המבנה. באפשרותך לבחור האם להצטרף לפוליסת הביטוח באמצעות סוכן הביטוח שלך – לפוליסת משכנתא בטוחה, או באמצעות הבנק – לפוליסת משכנתא בטוחה ב'.

להתייעצות ולקבלת הסבר נוסף על פוליסות ביטוח המשכנתא של הראל וההצטרפות אליהן, הנך מוזמן לפנות אלינו בטלפון 2735* או להשאיר את פרטייך כאן  וסוכן הראל יחזור אליך בהקדם.

את בקשת ההצטרפות לפוליסת ביטוח המשכנתא יש להגיש באמצעות סוכן הביטוח שלך או באמצעות נציגי הביטוח בבנק.
במסגרת תהליך ההצטרפות, תידרש למלא טופס הצעה, למסור פרטים על המשכנתא שנטלת, לעבור תהליך חיתום ולמלא שאלון פיננסי.

​אנו נשלח לך את מכתב ההצטרפות, הכולל את תנאי הפוליסה ואת פרטייך האישיים, לאחר קבלת הטפסים במשרדינו, בדיקת בקשתך להצטרפות וקביעת תנאי קבלתך לפוליסה.
במידה והטפסים לא מולאו באופן תקין או שיידרשו מסמכים נוספים, אנו ניצור עמך קשר לצורך השלמת התהליך.

לתשומת לבך, במידה ובחרת לשלם את דמי הביטוח באמצעות המחאות:

  • המחאה שתתקבל ביום עסקים עד השעה 12 בצהריים - תקבל את יום הערך שבו התקבלה.
  • המחאה שתתקבל בחברה לאחר השעה 12 בצהריים או ביום שאינו יום עסקים - תקבל את יום הערך של יום העסקים הסמוך ליום שבו התקבלה.

​הראל מציעה פוליסת ביטוח חיים למשכנתא ופוליסת ביטוח מבנה למשכנתא שיעניקו לך ולמשפחתך שקט נפשי והגנה רחבה. סוכני הביטוח המקצועיים של הראל יסייעו לך בהתאמת הפוליסה לצרכייך הייחודיים וילוו אותך לכל אורך תהליך ההצטרפות.