>

כל הסיבות שעושות את ההבדל

 

​​​מתכננים את הנסיעה הבאה לחו"ל? מתלבטים באיזה ביטוח נסיעות לבחור? לא משנה אם מדובר בחופשה משפחתית, בטיול אתגרי או בנסיעת עסקים, ביטוח הנסיעות לחו"ל של הראל יעניק לכם שקט נפשי, החל מהזמנת הנסיעה, דרך שהותכם בחו"ל ועד החזרה לארץ.

למה כדאי לבחור בכל נסיעה בביטוח של הראל? כל התשובות בכתבה הבאה.
 • ​בזכות הגודל והניסיון

  ביטוח נסיעות לחו"ל הוא קודם כל ביטוח בריאות. אם חלילה תיקלעו למקרה חירום רפואי בחו"ל, תרצו שלצדכם תהיה חברה גדולה ומנוסה בתחום זה, שתסייע לכם לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר. כחברת ביטוחי הבריאות הגדולה בישראל, הראל מעמידה לרשותכם למעלה מ-80 שנות ניסיון בתחום ביטוחי הבריאות והנסיעות לחו"ל, במהלכן צברה ניסיון רב בטיפול באירועים רפואיים מורכבים של מבוטחיה בכל רחבי העולם.

  ניסיון זה, בשילוב עם כלים דיגיטליים מתקדמים כמו אפליקציית הראל חו"ל, מאפשרים להראל להעניק למבוטחיה את השירות המקצועי והטוב ביותר עם ערך מוסף רחב יותר.


  בזכות המוכנות לכל שינוי, גם בתקופת הקורונה

  כחברה המתמחה בתחום ביטוחי הבריאות, הראל מוכנה לכל שינוי, גם בתקופות מאתגרות כמו תקופת הקורונה. גם כשמגפת הקורונה החלה להתפשט, הראל לא הפסיקה למכור ביטוח נסיעות לחו"ל. יתרה מכך, בימים אלו הראל מרחיבה את הכיסויים הביטוחיים של ביטוח הנסיעות ומתאימה אותם לאתגרים הייחודיים של תקופת הקורונה.

  במסגרת זו ניתן כיסוי מקיף להוצאות רפואיות עד לגובה של 5,000,000 $ במקרה שתזדקקו לטיפול רפואי או לאשפוז בחו"ל עקב תחלואה בנגיף. כמו כן, הראל מעניקה החזר הוצאות עד לסכום של 5,000 $ לביטול או קיצור טיסה עקב הנגיף במקרים כגון: תחלואה בנגיף שבגינה בוטלה הנסיעה לחו"ל או החזרה ארצה, תסמינים שהתגלו בשדה התעופה שמנעו עלייה למטוס, כניסה לבידוד בישראל עד 14 יום לפני היציאה מהארץ או סגר בחו"ל המונע חזרה לישראל. הכיסוי ניתן במקרה שאירע למבוטח, לבני משפחה גרעינית ו/או למלווה, שרכשו את ההרחבה.


  בזכות היקף הכיסויים הביטוחיים

  כחברת ביטוחי הבריאות הגדולה והמובילה בישראל, הראל דואגת להציע את המענה הביטוחי הרחב ביותר, גם בתחום ביטוח הנסיעות לחו"ל:

  • הראל לא שינתה את מדיניות ההצטרפות לביטוח נסיעות לחו"ל, גם בתקופת הקורונה. גם היום היא מבטחת נוסעים בכל הגילאים, לרבות את בני הגיל השלישי.
  • בהראל מחירי הביטוח אינם מדורגים לפי דירוג המדינות. המחיר אחיד לכל היעדים שאליהם היא מוכרת פוליסות ביטוח.
  • הראל מציעה למבוטחיה שירות בלעדי: המשך טיפול רפואי גם לאחר החזרה ארצה. אם חלילה תיפגעו בתאונה בחו"ל, הראל תמשיך ללוות אתכם גם בארץ.


   

  בזכות אפליקציית הראל חו"ל החדשה

  כדי להעניק למבוטחיה את השירות הטוב ביותר, השיקה הראל את אפליקציית הראל חו"ל - האפליקציה שחוסכת גם כסף וגם דאגות ומאפשרת לבצע מגוון פעולות:

  • אם תזדקקו לטיפול רפואי או לרכישת תרופה הדורשים תשלום מיידי, תוכלו לדווח על כך בעזרת האפליקציה ולקבל מאיתנו תשלום מראש בסך 300 $, שיועברו אליכם באמצעות אפליקציית bit או כרטיס האשראי.
  • עם האפליקציה תוכלו לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בקלות ובנוחות, ואף לקבל הנחה עבור הרכישה הבאה.
  • במקרה חירום רפואי, תוכלו להיעזר באפליקציה לאיתור רופא או מרכז רפואי בחו"ל ואף להתייעץ טלפונית עם רופא ישראלי.
  • אם המזוודה שלכם תאחר להגיע, תוכלו לדווח על כך בעזרת האפליקציה ולקבל מאיתנו תשלום מראש בסך 155 $ להשלמת הציוד החסר, באמצעות אפליקציית bit או כרטיס האשראי.
  • האפליקציה תסייע לכם לנהל את הפוליסה שלכם ולבצע מגוון פעולות, כמו: צפייה בהעתק הפוליסה, ביטול או הארכת תקופת הביטוח, הגשת תביעה ועוד.


  בזכות כל אלו, הבחירה בביטוח הנסיעות לחו"ל של הראל תעניק לכם שקט נפשי והגנה מרבית.

  לביטוח הנסיעות לחו"ל של הראל ניתן להצטרף בתהליך דיגיטלי פשוט ונוח: באמצעות האתר או אפליקציית הראל חו"ל.


  מובהר כי התנאים המלאים והמחייבים הנם התנאים המופיעים בפוליסת הביטוח.
  חלק מהכיסויים המפורטים כפופים לרכישת הרחבה לפוליסת הביטוח ולדמי ביטוח נוספים.

כלים נוספים