אחד מתוך עשרה  מסלולי ההשקעה העומדים לבחירה בהראל גמל (ללא המסלולים תלויי גיל). מסלול בעל חשיפה מלאה למדד S&P 500 (מספר אוצר 13501)
המסלול החל לפעול ב- 01/05/2021 . לפני כן, המסלול פעל במדיניות של מסלול חו"ל.

תשואת אפריל 2021 הראל קופת גמל מסלול חו"ל (8057)

תשואות הראל גמל - מסלול מחקה מדד S&P 500 (13501) (נכון לתאריך 30/04/2022) לתשואות כל המסלולים

 • -5.67% תשואה מתחילת שנת 2022
 • 3.64% תשואה מצטברת 12 חודשים אחרונים
 • - תשואה ממוצעת שנתית ב-3 שנים אחרונות
 • - תשואה ממוצעת שנתית ב-5 שנים אחרונות
 • - סטיית תקן ב-5 שנים האחרונות
*התשואות המוצגות הן לפני ניכוי דמי ניהול, אין בתשואות עבר כדי להצביע על תשואות עתידיות.
 • ​למי מיועד המסלול?

   המסלול מיועד לעמיתים המעוניינים להשקיע במדד S&P 500.
  המסלול מתאים גם לחוסך ולמשקיע המעוניין במסלול השקעה כשר, המאושר על-ידי הפיקוח ההלכתי להשקעות ופיננסים ועל-ידי בד"צ העדה החרדית ירושלים.

  מדיניות ההשקעה

  נכסי המסלול יעקבו אחר מדד S&P 500 בשיעור חשיפה של 100% מנכסי המסלול. נכסי המסלול העוקבים אחר המדד כמפורט לעיל יהיו כל נכסי המסלול למעט שיעור מהנכסים אשר יושקע במזומנים לצורך טיפול בהפקדות, משיכות והעברות כספים.

  איך משנים מסלול השקעה?

  באפשרותך לעבור בין מסלולי השקעה  On-line, באזור המידע האישי שלך באתר הראל, בקלות ובמהירות. למידע נוסף לחץ על בקשות ושינויים בתפריט העליון.

  איך מצטרפים?

  באפשרותך להצטרף On-line לקופת גמל להשקעה באמצעות האתר.

  באפשרותך גם לפנות לסוכן הביטוח אשר יסייע לך לבחור את מסלול ההשקעה המתאים עבורך. למידע נוסף ולאפשרויות הצטרפות נוספות עיין במדריך איך מצטרפים לקופת גמל?


   * מטרת המסלול הינה להשיג תשואה דומה לתשואת מדד S&P500. תשואת המסלול מושפעת, בין היתר, משינויים בשער המטבע. אין באמור כדי להוות התחייבות להשגת תשואה כלשהי לאורך זמן.

  **מדד S&P Kensho Cleantech Index הינו מוצר של S&P Dow Jones Indices LLC, שהינה יחידה של S&P Global או של החברות המסונפות אליה ("SPDJI"), והוא ניתן ברישיון לשימוש על ידי החברה. ®Standard & Poor’s ו- ®S&P הינם סימני מסחר רשומים של Standard & Poor’s Financial Services LLC  שהינה יחידה של S&P Global ("S&P"); ®Dow Jones הוא סימן מסחר רשום של Dow Jones Trademark Holdings LLC (“Dow Jones”); וסימני מסחר אלו ניתנו ברישיון לשימוש על ידי SPDJI וכן ניתנו ברישיון משנה לצרכים מסוימים לחברה. החברה אינה ממומנת, מאושרת, נמכרת או מקודמת על ידי S&P , Dow Jones, SPDJI, או מי מהחברות המסונפות אליהם והם לא מצהירים כל הצהרה בקשר לכדאיות ההשקעה במסלול והם אינם אחראים לגבי טעויות, מחדלים או שיבושים במדד. 

  תשואת אפריל 2021 הראל קופת גמל מסלול חו"ל (8057)


כלים נוספים