​קרן פנסיה היא נכס חשוב לעתידו הכלכלי של כל אדם ומשפחתו. היא מיועדת הן לשכירים והן לעצמאים, לעת פרישה מעבודה ולמקרים של אובדן כושר עבודה ופטירה.
קרנות הפנסיה של הראל מעניקות לך פתרונות פנסיוניים כוללים וייחודיים, המותאמים על-פי צרכיך ובכך מבטיחות את עתידך ועתיד משפחתך.  
ניהול השקעות איכותי, תוכנית פנסיה משופרת ושירות מקצועי ויעיל הם שהופכים את קרנות הפנסיה של הראל למצטיינות בתחומן.

אתה יכול לסמוך על המזל, אבל כשמדובר בפנסיה שלך... הראל.

מצטרפים לקרן פנסיה on-line. פשוט יותר. זמין יותר. מהיר יותר.

להצטרפות on-line

כעמית בקרן עתידית קופת פנסיה, באפשרותך למשוך את הכספים שצברת בקרן, במידה והנך עמית לא פעיל בקרן מאז ינואר 2014 ויתרתך בקרן אינה עולה על 8,000 ₪, וליהנות מפטור מלא ממס. משיכת הכספים אפשרית בתנאים מסוימים בלבד.

בתאריך ה- 1.10.2016 מוזגה חברת הראל גמל והשתלמות בע"מ לחברת הראל ניהול קרנות פנסיה בע"מ. כל עמיתי ונכסי הראל גמל והשתלמות בע"מ ינוהלו בחברת הראל ניהול קרנות פנסיה בע"מ, אשר נקראת לאחר המיזוג הראל פנסיה וגמל בע"מ.
בהתאם להוראות החוק, החל מינואר 2017 עצמאי מחויב להפקיד כספים לטובת חיסכון פנסיוני באמצעות אחד מהמכשירים הבאים: קרן פנסיה, קופת גמל לחיסכון או ביטוח מנהלים. אם הנך מעוניין להפקיד כספים לקרן פנסיה, המדריך הבא מיועד עבורך.

אנחנו לשירותך

תשובות לשאלות נפוצות על קרנות פנסיה

מימוש זכויות בקרן הפנסיה


אנו עושים כל שביכולתנו על-מנת שתוכל למצות את זכויותיך בקרן הפנסיה שברשותך. העמדנו לרשותך מספר מדריכים שיעניקו לך את כל המידע הנדרש על-מנת שתוכל להגיש בקשה למימוש זכויותיך בקלות ובמהירות.

מימוש זכויות פנסיה 

​שירות לקוחות

ימים א' - ה'

בין השעות 8:00-16:00

03-7549898

טוב לדעת

חדש וייחודי בהראל - עדכון תוכנית הפנסיה שלך On-line באזור המידע האישי שלך באתר - הראל שלי.

איך תדאג לקרן הפנסיה שלך?

קרן הפנסיה מעניקה לחוסך בה קצבה חודשית החל מגיל הפרישה, וכוללת גם רכיב ביטוחי למקרים של נכות ופטירה. לכן, חשוב שתדע כיצד לנהל את כספי הפנסיה שלך.

למידע נוסף  

​מדריך החיסכון הפנסיוני         

החיסכון הפנסיוני הוא חיסכון לטווח ארוך שמטרתו העיקרית היא צבירת סכום כספי שישמש אותך לטובת תשלום סכום חודשי בתקופת הפנסיה. על-מנת להבטיח לך ולבני משפחתך הכנסה נאותה לאחר גיל הפרישה ובשעת הצורך, חשוב להכיר את התחום ואת מוצרי החיסכון השונים.

למידע נוסף