כלים ומחשבונים - חיסכון והשקעה

לרשותך עומדים מבחר כלים ומחשבונים שיאפשרו לך להשוות בין מסלולי ההשקעה השונים בתוכנית מגוון השקעות וחיסכון.

button

מילון מונחים - חיסכון והשקעה

אנו עושים את מרב המאמצים כדי להעניק לך את כל המידע הנחוץ לתפעול תוכנית החיסכון שלך. מילון המונחים יסייע לך להתמצא במידע המקצועי המופיע בתקנון התוכנית ובמידע שאנו מציעים באתר.

button

שאלות נפוצות - חיסכון והשקעה

יש לך שאלה? אנחנו כאן בשבילך. העמדנו לרשותך מבחר תשובות לשאלות נפוצות, שיסייעו לך להתמצא בתחום החיסכון וההשקעה ולתפעל את הפוליסה שלך.

button

יישום חוק ה- FATCA בתוכניות חיסכון והשקעה

אם ברשותך פוליסת חיסכון פרטית והנך אזרח ארה"ב, תושב ארה"ב או שקיימת אינדיקציה כלשהי לאזרחות או לתושבות בארה"ב, תידרש למלא טופסי FATCA בהתאם לחוק ה-Foreign Account Tax Compliance Act.

button

שינויים ועדכונים בפוליסות השקעה וחיסכון

בתאריך 1.1.2016 בוצעו מספר שינויים ועדכונים בשמות ובמבחר מסלולי ההשקעה בפוליסות ההשקעה והחיסכון של הראל (שאינן פוליסות פנסיוניות המיועדות לחיסכון לפנסיה), לאור הנחיות משרד האוצר.

button

איך ניתן להגדיל את הקצבה החודשית בגיל הפרישה וגם לשמור על הגמישות בניהול הכספים?

אם אתה מתקרב לגיל פרישה, אתה בוודאי חושב על היום שאחרי: האם קצבת הפנסיה שנחסכה עבורך באמצעות המעסיק תספיק לך כדי לשמור על רמת חיים נאותה? והאם ניתן לחסוך היום לטובת הגדלת קצבת הזיקנה החודשית ועדיין לשמור על החיסכון נזיל וניתן למשיכה בכל עת? חשוב שתדע כי כיום ניתן גם לחסוך כספים לגיל הפרישה וגם לשמור על נזילותם, כך שתוכל לבחור כיצד לקבלם, בהתאם להעדפותיך ולצרכיך האישיים: כקצבה ו/או כסכום חד פעמי (הוני).

button

יישום תקן ה- CRS בתוכניות חיסכון והשקעה

ה- CRS הינו תקן אחיד לאיסוף מידע אודות חשבונות פיננסיים של תושבים זרים לצורך קיום חילופי מידע למטרות אכיפת מס בין מדינות. על פי תקן ה- CRS, מידע פיננסי אודות תושבים זרים ייאסף על-ידי המוסדות הפיננסיים ויועבר לרשות המוסמכת במדינה, לצורך העברתו למדינות התושבות של בעלי החשבונות, באופן אוטומטי ועל בסיס שנתי.

button

כשהריבית אפסית ומחירי הנדל"ן גבוהים – תכנון פיננסי הוא הכרחי! לבעלי סכום נזיל של 300,000 ₪ ומעלה

למידע נוסף