​מדריכי בקשות ושינויים בתחום ביטוח הרכב יסייעו לך במקרה שתרצה לעדכן אמצעי תשלום או את פרטי הרכב, להוסיף נהג לפוליסת הביטוח לארבעה ימים או לבצע פעולות אחרות.
המדריכים כוללים הנחיות והסברים, טפסים וקישורים לביצוע הפעולות on-line, על-מנת שתוכל להגיש את בקשתך בקלות וביעילות.

עדכון אמצעי תשלום - ביטוח רכב

כמבוטח באחת מפוליסות ביטוחי הרכב של הראל, באפשרותך לשנות את אמצעי התשלום עבור פוליסת ביטוח הרכב שרכשת בכל עת.

button

תשלום חוב בביטוח רכב

יש לך יתרת חוב בביטוח הרכב שלך? באפשרותך להיכנס לאזור המידע האישי באתר הראל, לקבל מידע עדכני אודות סכום החוב ולשלם אותו on-line ובמהירות באמצעות כרטיס אשראי. פעל בהתאם להנחיות שבמדריך זה לתשלום החוב בביטוח הרכב שלך.

button

הוספת נהג לפוליסת ביטוח הרכב למשך מספר ימים

כמבוטח בפוליסת ביטוח לרכב פרטי ומסחרי עד 3.5 טון של הראל, באפשרותך להוסיף לפוליסה נהג שאינו משתמש קבוע ברכב (לרבות נהג צעיר), לתקופה של ארבעה ימים. כל זאת ללא צורך בביצוע שינוי כלשהו בביטוח החובה, בעלות של 88 ₪ ובהצטרפות קלה ומהירה. כמבוטח בפוליסת הראל סוויץ', עומדת לרשותך אפשרות להוסיף נהג לפוליסה, לתקופות משתנות לבחירתך: יום אחד, יומיים או שלושה, בעלות של 48, 78 או 98 ₪, בהתאמה.

button

בקשה לעדכון פרטי רכב

אם החלפת את רכבך, באפשרותך להגיש בקשה לעדכון פרטי הרכב שלך באמצעות פנייה לסוכן הביטוח שלך. פעל בהתאם להנחיות שבמדריך זה לצורך עדכון פרטי הרכב בפוליסת הביטוח שלך.

button

בקשה לביטול פוליסת ביטוח חובה לרכב

באפשרותך להגיש בקשה לביטול פוליסת ביטוח החובה לרכב שלך באמצעות אזור המידע האישי שלך באתר הראל, פקס, דואר אלקטרוני או טלפון. פעל בהתאם להנחיות שבמדריך זה לביטול פוליסת ביטוח החובה שלך.

button

בקשה לביטול פוליסת ביטוח רכב (רכוש)

באפשרותך להגיש בקשה לביטול פוליסת ביטוח הרכב שלך באמצעות אזור המידע האישי שלך באתר הראל, פקס, דואר אלקטרוני או טלפון. פעל בהתאם להנחיות שבמדריך זה לביטול פוליסת ביטוח הרכב שלך.

button

לזה אתם חייבים להקשיב: אבלמה - הפודקאסט הכלכלי של הראל, לכל מי שרוצה לדעת

לפרטים ולהאזנה