​​​​​​​​פוליסות ביטוח השיניים של הראל מציעות לך ולבני משפחתך מבחר רחב של כיסויים, וביניהם: בדיקות ואבחון, שירותי עזרה ראשונה, עקירות שיניים, סתימות ועוד.
אנו ממליצים לך לפנות לסוכן הביטוח שלך שיסייע לך להתאים את פוליסת ביטוח השיניים עבורך. באפשרותך גם לבדוק במקום עבודתך האם קיימת פוליסת ביטוח שיניים קבוצתית לעובדים, ולהצטרף לביטוח הקבוצתי.

למידע נוסף פעל בהתאם להנחיות שבמדריך זה.

מעלים הילוך ומקבלים עד 40% הנחה בביטוח הרכב
לקבלת הצעה

מרבית פוליסות ביטוח השיניים של הראל הנן קבוצתיות.

אנו מציעים פוליסת ביטוח שיניים פרטי משמר לכל אדם, המעוניין לבטח עצמו בביטוח שיניים פרטי.

בהראל מבחר פוליסות ביטוח שיניים המציעות שירותים וכיסויים שונים:

  • ביטוח שיניים משמר, הכולל כיסוי לשירותים כמו: צילומי שיניים, עקירות שיניים בדיקות ועוד.
  • כיסוי לניתוחי חניכיים, הרחבה כחלק מכתב שירות אמבולטורי (טיפולים שאינם במסגרת אשפוז) המתווסף לפוליסת ביטוח הבריאות שלך.
  • אם הצטרפת לביטוח שיניים במסגרת ביטוח קבוצתי במקום העבודה שלך, תוכל ליהנות מכיסוי לטיפולי שיניים משקמים שנועדו לכסות טיפולי שיקום בחלל הפה, כגון כתרים, גשרים, תותבות ועוד, וגם מכיסוי לטיפולי שיניים אורתודונטיים (יישור שיניים) לילדים שכולל איתור, תיקון ומניעה של ליקויי סגר של השיניים, לסתות והפנים.

בדוק מול מעסיקך או פנה לסוכן הביטוח שלך על מנת שיסייע לך להתאים את הפוליסה לצרכיך וילווה אותך לאורך תהליך ההצטרפות.

לכל פוליסות ביטוח השיניים 

לאחר בחירת פוליסת הביטוח המתאימה לך, תתבקש למלא את טופס בקשת ההצטרפות לביטוח שיניים המצורף בתחתית העמוד, ולשלוח אותו אלינו באחת מהדרכים הבאות:

באמצעות סוכן הביטוח שלך, אשר יסייע לך לבחור את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיך.

למייל: polisotbs@harel-ins.co.il

בדואר, לכתובת: הראל חברה לביטוח, האגף לביטוח שיניים, אבא הלל 3, ת"ד 1952, רמת גן, מיקוד 5211802

אם מקום עבודתך מציע פוליסת ביטוח שיניים קבוצתית, באפשרותך לפנות לאיש הקשר או למחלקת משאבי אנוש במקום עבודתך. במידה ומקום עבודתך מציע פוליסת ביטוח שיניים קבוצתית של הראל, באפשרותך לחפש את אתר הארגון שלך, הכולל מידע והסברים על הפוליסה, כאן באתר הראל.

בשביל השקט הנפשי שלך, הסיסמה שאנו חתומים עליה, משקפת את החזון המקצועי שמנחה אותנו.

ביטוח הוצאות רפואת שיניים מאפשר לך ולמשפחתך להקפיד על שגרת טיפולי שיניים, לשמור על בריאות הפה וכן לטפל בבעיות קיימות במינימום מעמסה על התקציב המשפחתי.

חברתנו קשורה עם למעלה מאלף רופאי שיניים, מרפאות שיניים ומכוני צילום בפריסה ארצית, וביניהם גם רופאים מומחים בתחום מחלות חניכיים וכירורגיית פה ולסת.

מאות ארגונים וחברות מכל מגזרי המשק בחרו בהראל כדי לבטח את עובדיהם ואת בני משפחותיהם במסגרת פוליסות ביטוח שיניים קבוצתיות.