>

​בהראל קופת גמל מבחר מסלולי השקעה המותאמים לכל חוסך ולכל צורך, החל ממסלולים ללא מניות ועד למסלולים מנייתיים. 

כעמית בהראל קופת גמל, באפשרותך לשנות את מסלול ההשקעה שבחרת ואף לחלק את הסכום שבקופה למספר מסלולי השקעה שונים בכל עת, בהתאם להוראות הדין, ובכך לקבוע את רמת הסיכון המתאימה לך, בהתאם לצרכיך, לרצונותיך ולציפיותיך משוק ההון.

פעל בהתאם להנחיות שבמדריך זה לשינוי מסלול ההשקעה בקופת הגמל שלך.​

איך נהנים מירידת הריבית בלי לסגור את הכסף? שאלה טובה. הקליקו לתשובה!
לבעלי סכום נזיל של 300,000 ₪ ומעלה

​כעמית בהראל קופת גמל, באפשרותך לשנות את מסלול ההשקעה שלך בכל עת וללא תשלום. באפשרותך להעביר את הכספים למסלול אחד או לפזר את ההשקעה שלך בין מספר מסלולים בהתאם לצרכיך ולציפיותיך משוק ההון. כמו כן, במידה וקיימות הפקדות שוטפות לקופת הגמל שלך, באפשרותך לשנות את מסלול ההפקדה אליו יופקדו הפקדות אלו.

לפני שינוי מסלול ההשקעה שלך אנו ממליצים לך להתייעץ עם סוכן הביטוח או היועץ הפנסיוני שלך.

במידה והנך שכיר, עליך ליידע את המעסיק על השינוי שברצונך לבצע, בכדי להבטיח כי ההפקדות העתידיות יועברו למסלול הנכון. באם קיימת צבירה של כספי פיצויים בקופת הגמל שלך, עליך לבקש את חתימת המעסיק על טופס בקשת שינוי המסלול, כך שכספי הפיצויים יועברו גם הם. לחלופין, ובמידה ובהסכם העבודה שלך עם המעסיק מופיע סעיף 14 – ניתן להעביר אלינו העתק ההסכם.

באפשרותך להגיש את הבקשה באזור המידע האישי​ שלך באתר הראל. לחלופין, באפשרותך למלא טופס בקשה לשינוי מסלול השקעה בהראל קופת גמל ולשלוח אותו אלינו. בטופס זה תתבקש למלא את פרטיך ואת פרטי בקשתך.

באפשרותך להגיש את הבקשה On-line, באמצעות אתר האינטרנט: היכנס לאזור המידע האישי, ובצע את שינוי מסלול ההשקעה בקלות ובמהירות.

כמו כן, באפשרותך למלא טופס שינוי מסלול השקעה ולשלוח אותו אלינו באחת הדרכים הבאות:

באמצעות הפקס, למספר: 03-7348393.

באמצעות הדואר האלקטרוני, לכתובת: fax8393@harel-ins.co.il
באפשרותך לוודא את הגעת המסמכים ששלחת בדוא"ל או בפקס באמצעות המענה הממוחשב, הזמין 24 שעות ביממה בטלפון 1-700-702-870. השירות ניתן כעבור שלוש שעות ממועד שליחת המסמכים. מסמכים שנשלחו לאחר השעה 15:00 יעודכנו במערכת ביום העבודה הבא.

באמצעות הדואר, לכתובת: הראל גמל והשתלמות, אבא הלל 3, ת"ד 1951, רמת גן, מיקוד 5211802

  • במידה והגשת את הבקשה On-line באמצעות האתר, תקבל עדכון במסרון לטלפון הנייד שלך על כך שהפעולה נקלטה. עדכון מסלול ההשקעה יבוצע תוך 3 ימי עסקים.
  • במידה והגשת את הבקשה באמצעות טופס בקשה לשינוי מסלול - הפעולה תבוצע תוך שלושה ימי עסקים מיום קבלת הטפסים התקינים במשרדי הראל גמל (יום העברת הטפסים אינו בא במניין הימים).

במידה ומועד ביצוע הפעולה חל באחד משלושת ימי העסקים הראשונים בחודש, הפעולה תידחה ליום העסקים הרביעי באותו חודש.

בכל בעיה, יישלח מסרון עדכון לטלפון הנייד שלך.

​מכתב עם אישור על העברת מסלול יישלח לכתובתך עד שבועיים לאחר ביצוע השינוי.

​באפשרותך להתעדכן במצב הבקשה שלך בכל אחת מהדרכים הבאות:

  • On-line, בכל עת בקלות ובמהירות באזור המידע האישי באתר.
  • באמצעות פנייה לסוכן הביטוח שלך.
  • באמצעות פנייה למוקד שירות הלקוחות שלנו: 2735*.