מילון מונחים - ביטוח סיעודי

אנו עושים את מרב המאמצים להעניק לך את כל המידע הנחוץ לתפעול פוליסת ביטוח הסיעודי שלך. מילון המונחים של עולם ביטוח הסיעודי יסייע לך להתמצא במידע המקצועי המופיע בפוליסות ובכתבי השירות שאנו מציעים.

שאלות נפוצות - ביטוח סיעודי

יש לך שאלה? אנחנו כאן בשבילך. מבחר שאלות ותשובות שיסייעו לך לעשות קצת סדר בראש בתחום הביטוח הסיעודי.

סיום ביטוח סיעוד קבוצתי

בהתאם להוראות רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, בתאריך ה- 31.12.2017 הסתיים ביטוח הסיעוד במסגרת הקבוצתית ולא ניתן לחדשו במתכונתו הנוכחית. כמבוטח הראל בביטוח סיעוד קבוצתי, באפשרותך לרכוש ביטוח סיעוד פרטי בהראל, בהתאם לתנאי הזכאות המפורטים בביטוח הקבוצתי שהסתיים. במסגרת תנאי הזכאות, ניתן לרכוש ביטוח סיעוד פרטי בהראל, ברצף ביטוחי, ללא הצהרת בריאות וללא בחינה מחודשת של מצב בריאותך, לא יאוחר מתום 60 ימים מיום משלוח ההודעה מהראל, או מועד מאוחר יותר, אם מצוין בהסכם הקבוצתי.

מהו ביטוח סיעודי ולמה הוא חשוב?

כשהמימון שמעניקה המדינה לטיפול באדם סיעודי רחוק מלהיות מספק, אין זה מפתיע כי רבים מעוניינים ברשת ביטחון כלכלית שתסייע להם ולבני משפחתם במימון הטיפול בהם, אם חלילה יגיעו למצב סיעודי. רשת ביטחון זו נקראת ביטוח סיעודי.

מושגי יסוד בביטוחי הסיעוד

בכתבה זו תוכלו למצוא הסברים למושגי היסוד בתחום הביטוח הסיעודי, כדי שתוכלו להבין טוב יותר את תנאי הפוליסה שברשותכם או שאליה אתם מעוניינים להצטרף.