מוכנים לשינוי

אנחנו בהראל היינו ותמיד נהיה מוכנים לשינויים. גם עם התפרצות נגיף הקורונה לא הפסקנו למכור פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל. בחודשים האחרונים ערכנו התאמות בפוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל שלנו, כדי לאפשר לכם לטוס לחו"ל בראש שקט גם בתקופה מאתגרת זו.

בפוליסה הבסיסית, הראל מעניקה כיסוי מקיף להוצאות רפואיות עקב תחלואה בנגיף, עד לסכום של 5,000,000 $ עבור טיפול רפואי או אשפוז בחו"ל. יתרה מכך, הראל השיקה כיסוי ייעודי לנוסעים לחו"ל בתקופת הקורונה, למקרה של ביטול או קיצור נסיעה עקב מגיפה. כיסוי זה יעניק לכם שקט נפשי לכל אורך הדרך: לפני הנסיעה לחו"ל, במהלך הנסיעה ועד לחזרתכם ארצה.​

 •    

  ​חדש בהראל: כיסוי עבור ביטול או קיצור נסיעה – גם במקרה של קורונה (מגיפה)

  כדי להתמודד עם האתגרים הייחודים של תקופת הקורונה הרחיבה הראל את הכיסוי כך שייתן מענה בסיסי במקרים של קיצור וביטול נסיעה כתוצאה מקורונה (מגיפה). יתרה מכך, היא מאפשרת להגדיל את סכום הביטוח למקרים אלו עד להחזר הוצאות בסך 5,000 $. באופן זה הפוליסה תספק מענה לכל המקרים הבאים: 

  לפני הנסיעה

  ברכישת ההרחבה החדשה לביטול וקיצור נסיעה במקרה של מגיפה, תהיו זכאים להחזר הוצאות אם תיאלצו לבטל את נסיעתכם בשל אחד מהמקרים הבאים:

  • אם תחלו בנגיף לפני הנסיעה – החזר הוצאות עד לסך 5,000 $, מתוכם 2,000 $ עבור הוצאות הטיסה
  • אם תתגלו כחולים במחלת חום או כבעלי סימפטומים אחרים בבדיקות בשדה התעופה – החזר הוצאות עד לסך 5,000 $, מתוכם 2,000 $ עבור הוצאות הטיסה
  • אם תידרשו להיכנס לבידוד בתקופה של עד 14 ימים לפני מועד הנסיעה – החזר בגובה 400 $ עבור הוצאות הטיסה

  הכיסוי ניתן במקרה שאירע לכם, המבוטחים, לבני המשפחה הגרעינית ו/או למלווה, בכפוף לרכישת ההרחבה.

  במהלך הנסיעה

  גם כשאתם בחו"ל – הראל ממשיכה לדאוג לכם:

  • אם תחלו בנגיף לפני חזרתכם לישראל  –  תקבלו כיסוי מקיף להוצאות רפואיות, עד לגובה של 5,000,000 $. הכיסוי כולל גם הטסת מלווה לחו"ל, הוצאות שלא בעת אשפוז ועוד.
  • אם תתגלו כחולים במחלת חום או כבעלי סימפטומים אחרים בבדיקות בשדה התעופה בחו"ל – תוכלו לקבל החזר הוצאות עד לסך 5,000 $, מתוכם 2,000 $ עבור הוצאות הטיסה
  • אם יוטל סגר במדינה בה אתם שוהים, שימנע את חזרתכם לישראל –  תוכלו לקבל החזר הוצאות עד לסך 5,000 $, מתוכם 2,000 $ עבור הוצאות הטיסה

  הכיסוי ניתן במקרה שאירע לכם, המבוטחים, לבני המשפחה הגרעינית ו/או למלווה, בכפוף לרכישת ההרחבה.


  בשביל השקט הנפשי שלכם

  במיוחד בתקופת הקורונה, חשוב שתהיה לצדכם חברת ביטוח שערוכה לאתגרים החדשים ושיכולה לספק לכם כיסוי ביטוחי גם במקרה של ביטול או קיצור נסיעה עקב מגיפה. להראל למעלה מ-80 שנות ניסיון בתחום ביטוחי הבריאות, במהלכן סייעה למבוטחים רבים במקרים רפואיים מורכבים מאוד בחו"ל.

  ניסיון זה, בשילוב עם כלים דיגיטליים מתקדמים שהיא מעמידה לרשות מבוטחיה, הם שמאפשרים להראל להעניק למבוטחיה ערך מוסף רחב הרבה יותר, במיוחד בתקופת הקורונה.


  מעוניינים בביטוח הנסיעות לחו"ל של הראל? לרכישה באמצעות האתר.


  מובהר כי התנאים המלאים והמחייבים הנם התנאים המופיעים בפוליסת הביטוח.
  הכיסוי לביטול או קיצור נסיעה ניתן במסגרת הרחבה וכפוף לרכישתה בדמי ביטוח נוספים.

כלים נוספים