​במידה וקיבלת אישור לקבלת משכנתא לרכישת בית או דירה, אתה ודאי יודע שהבנק מתנה זאת ברכישת ביטוח משכנתא, הכולל ביטוח חיים וביטוח מבנה. דרישה זו נועדה להעניק לבנק בטחונות, למקרה שלא תוכל להחזיר את המשכנתא בגלל פטירה או נזק למבנה.

הראל סוויץ' ביטוח רכב - נוסעים מעט, משלמים מעט. לפרטים חייגו: 2010*
בדקו כמה תשלמו

​​ביטוח חיים למשכנתא נועד למנוע מצב בו בעקבות מוות של אחד מנוטלי המשכנתה, לא יוכל בן/בת הזוג ו/או יורשיו לשאת לבדם ביתרת תשלומי המשכנתא, ובעקבות כך יאלצו למכור את ביתם. במקרה זה, חברת הביטוח מבטיחה את החזר ההלוואה לבנק.

​​ביטוח חיים להבטחת משכנתא בהראל מאפשר לך לבטח את סכום ההלוואה הנותר בלבד במחיר אטרקטיבי במיוחד, וליהנות משקט נפשי לכל אורך תקופת ההלוואה לבנק.

בהראל באפשרותך לבחור בין תשלום בפרמיה קבועה או בפרמיה משתנה: בפרמיה קבועה התשלום החודשי נותר קבוע לכל אורך תקופת ההלוואה, ובאפשרותך ליהנות מעד 3 שנים אחרונות של ביטוח ללא תשלום. בפרמיה משתנה התשלום החודשי יותאם לגובה המשכנתא ולגיל המבוטחים מדי שנה.

בנוסף, על מנת לעזור לך בתחילת הדרך הראל מעניקה לך בשנת הביטוח הראשונה עד חודשיים ראשונים של ביטוח ללא תשלום.

​​ביטוח מבנה למשכנתא נועד למנוע מצב בו בעקבות נזק למבנה הבית או הדירה תישאר ללא קורת גג וללא יכולת לשאת בהמשך תשלומי המשכנתא. במקרה זה, חברת הביטוח תכסה נזקים הנגרמים למבנה, בכפוף לגובה הכיסוי הנרכש.

בהראל באפשרותך להוסיף לביטוח החיים להבטחת המשכנתא גם ביטוח מבנה מתאים באמצעות הפוליסה משכנתא בטוחה.

לזה אתם חייבים להקשיב: אבלמה - הפודקאסט הכלכלי של הראל, לכל מי שרוצה לדעת

לפרטים ולהאזנה