>

טסים לחו"ל ונשארים על הרדאר

​​​​​​​לשמור על קשר עם ההורים, לשלוח תמונות לחברים או לקרוא לעזרה דחופה – לא חסרים אירועים שמצריכים מאיתנו את הטלפון הנייד בחופשה.  הנה​ כל הדרכים לוודא שלעולם לא תצטרכו להסתמך על Wifi  של מסעדה כדי לשלוח הודעה.​​​


 • המזוודות ארוזות, כרטיסי הטיסה מוכנים, יש ביטוח נסיעות לחו"ל וסוף סוף גם הדרכונים ביד - נראה שהכל מוכן לקראת הטיסה המיוחלת. דקה לפני שאתם יוצאים, תזכרו שגם בחו"ל כדאי להישאר מחוברים.

  אז נכון שלא מומלץ לשבת על חוף ים טרופי ולקבל התראות חודרניות על אפוקליפסת הזומבים שמתרחשת בארץ. אבל יש סיבות טובות בהרבה שיגרמו לנו לרצות להישאר מחוברים לעולם החיצון. 

  כבר לא בקנזס – כל הסיבות לרכוש חבילת תקשורת לחו"ל

  הסיבות הפרקטיות ברורות מאליו לכל אדם חרדתי - איך לא תתבלבלו בניווט, ובמקום להגיע לדולומיטים תגיעו לאתונה? מה יקרה כשתאלצו לקרוא לגרר לאחר שהרכב השכור יעלה באש? איך תזעיקו את צוות החילוץ והצלה כשסופת טורנדו תכה בכם באיים של תאילנד?

  אם נצליח להתעלם מהפרטים המופרכים יותר של תרחישי האימה, נוכל למצוא דאגות שיש להתייחס אליהן ברצינות. 

  מעבר לסיבות הלוגיסטיות, השיתופיות במידע חשובה לא פחות. אחרי הכל, אם עץ נפל ביער ואף אחד לא העלה לסטורי ושיתף, האם העץ באמת נפל? הורים, חברים, אויבים מושבעים מכיתה י"ב – אנשים רבים ישמחו לקבל עדכון על החופשה החלומית שלכם. 

  אולי יעניין אתכם:


  ​מחבילות גלישה ועד חבילת תקשורת eSIM – איך להישאר מחוברים?

  מהפכת הטכנולוגיה של המאה 21 הביאה פתרונות טכנולוגיים רבים המאפשרים לנו לשמור על קשר מבלי לסמוך על יכולות הדיוור של דואר ישראל. 

  ברירת המחדל של רובנו היא להרים טלפון לספק הסלולר שלנו ולקנות חבילות גלישה ושיחות. אך חבילות הגלישה הללו עלולות להגיע לפעמים לעלות של מאות שקלים לכמה ימים בודדים. משפחות רבות מוצאות את עצמן רוכשות חבילת תקשורת לחו"ל למכשיר אחד בלבד, שהופך להיות ה-GPS, הטלפון, ה-HOTSPOT וה-DJ של הטיול. וגם בטיול חברים יש מי שמנסה לתפוס טרמפ על ה-HOTSPOT של החבר'ה.

  אופציה נוספת ופופולרית בקרב תרמילאים (אבל לא רק) היא כרטיס סים מקומי. המטיילים מגיעים לשדה תעופה או למעבר גבול בלי חבילת גלישה ושיחות, ושם מתחיל החיפוש שלהם אחר סים מקומי במחירים סבירים, ללא יכולת ניווט או תקשורת. אחרי לא מעט התמקחויות על המחיר, מגיע החלק המאתגר - להוציא את הסים המקורי מהנייד, להחליפו בחדש ולא לאבד אותו עד החזרה הביתה. אז אומנם מצאנו פטנטים להחלפת הסיכה שפותחת את מגירת הסים בנייד (מוט העגיל), אך עדיין לא מצאנו פתרון לנטייה האנושית לאבד את מה שלא מחובר לגוף. 

  כאן נכנסת לתמונה חבילת תקשורת של הסים הווירטואלי לחו"ל – חבילת תקשורת eSIM - פיתוח טכנולוגי חדש יחסית שמשנה את כללי המשחק עבור נופשים רבים. מדובר בסים מקומי לכל דבר, רק בלי כל הסיבוכים הלוגיסטיים.


  מה זה חבילת תקשורת סים וירטואלי או eSIM בקיצור?

  מדובר בסים וירטואלי המאפשר להתחבר לחבילת תקשורת ללא צורך בהחלפת הסים הפיזי.

  שימו לב שלפני שבוחרים ב-eSIM חשוב לבדוק האם המכשיר שלכם תומך בשירות eSIM. ניתן להתעדכן ברשימת המכשירים התומכים בשירות eSIM של פייקול בקישור זה

  אם לא מצאתם את המכשיר או הדגם שלכם ברשימה, אל ייאוש. היכנסו להגדרות המכשיר ובדקו האם האפשרות לשירות eSIM קיימת ולא חסומה. 

  אם אכן המכשיר תומך באופציה זו, חבילות התקשורת של eSIM לחו"ל של פייקול טכנולוגיות הן בחירה אטרקטיבית, הן בגלל הנוחות והן בגלל המחיר. 

  לטוס בראש שקט – רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל ומקבלים 20% הנחה לרכישת חבילת תקשורת eSIM לחו"ל של חברת פייקול טכנולוגיות​ >>> 

  ​​​

  חבילת תקשורת eSIM לחו"ל - מעט צעדים והרבה תמורה

  בחיפוש קצר במנוע החיפוש המועדף עליכם תמצאו חברות רבות המציעות חבילות תקשורת eSIM לחו"ל למגוון רחב של יעדים. הליך הרכישה פשוט למדי וכולל הזנה של יעד הטיסה שלכם ותאריכי הטיסה, ובחירת החבילה המתאימה ביותר. לאחר מכן, בדרך כלל תקבלו קוד QR לסריקה, והוראות להפעלה. אחרי כמה קליקים בודדים בהגדרות של הטלפון ונחיתה חלקה, תוכלו להתחיל לגלוש בקלות ולקבל שיחות.

  אם החלטתם לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל תקבלו 20% הנחה לרכישת חבילת תקשורת eSim של חברת פייקול טכנולוגיות. התהליך קל ופשוט, לאחר שרוכשים את ביטוח הנסיעות לחו"ל של הראל, נכנסים לאפליקציית הראל חו"ל ושם לוחצים על כפתור "לרכישת חבילת תקשורת eSIM".

  היציאה לחופשה מלווה בהתרגשות רבה ולא מעט לוגיסטיקה. חלקנו יבחר לרבוץ על חוף ים טרופי וליהנות משייק פירותי מרענן, אחרים ישכימו קום לצאת למרחבים הפתוחים של הטבע ואילו השאר ימהרו ליהנות ממסע קניות בעיר אירופאית. לא משנה איזה חופשה בחרתם, כדאי לוודא שתהיה לכם, כבר מהנחיתה, תקשורת פתוחה ואפשרות לתעד הכל בסטורי במרחק קליק אחד.     *הכיסוי הביטוחי כפוף לתנאי הפוליסה וההצטרפות לביטוח כפופה לתנאי ההצטרפות ומדיניות החיתום בהראל • חבילת תקשורת eSIM לחו"ל אינה חלק מהכיסוי הביטוחי ומוצעת על ידי חברת פייקול טכנולוגיות ("הספק") אשר הינה אחראית בלעדית לחבילת התקשורת, לשירות, לטיבו ולכל מצג שמסרה בהקשרו. למכשירים תומכים בלבד • ההטבה ניתנת למימוש באפליקציית הראל חו"ל בלבד • כפוף לתנאים המלאים המופיעים בעמודי ההטבות, בתקנונים ובתנאי השימוש באפליקציה • הראל רשאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי ובכל עת, לשנות את אופן מימוש ההטבה, להפסיק את מתן ההטבה ו/או לשנותה בהתאם להסכמות בינה לבין הספק.


כלים נוספים