>

כל מה שצריך לדעת על האפליקציה החדשה שלנו

 

​​​​​מתכננים את הנסיעה הבאה לחו"ל? הכירו את האפליקציה החדשה הראל חו"ל: אפליקציה לרכישת ביטוח נסיעות, שבאמצעותה תוכלו לבצע מגוון פעולות בנוחות ובמהירות מכל מקום בעולם: לקבל מיד תשלום מראש לטיפול רפואי בסך 300 $ לכרטיס האשראי או באמצעות אפליקציית bit, לקבל מיידית תשלום מראש בסך 155 $ במקרה של אובדן מזוודה, לאתר רופא או מרכז רפואי בחו"ל, לנהל את הפוליסה ועוד. והבונוס: בכל רכישה באמצעות האפליקציה תוכלו לקבל הנחה עבור הנסיעה הבאה.​

קראו עוד על כל מה שיש לאפליקציית הראל חו"ל להציע לכם.


 • ​לקבל באופן מיידי תשלום מראש במקרי חירום בחו"ל

  אתם בחו"ל וזקוקים לשירות רפואי? אם תצטרכו לשלם באופן מידי עבור שירותי חירום רפואיים, תוכלו לדווח על כך בעזרת אפליקציית הראל חו"ל ואנו מיד נעביר לכם תשלום מראש בסך של 300 $ לכרטיס האשראי או באמצעות אפליקציית bit.
  בנוסף, אם תזדקקו לכך, אפליקציית הראל חו"ל תסייע לכם באיתור רופאים ומרכזים רפואיים בכל מקום בעולם.

  הגעתם לחו"ל והמזוודה מאחרת להצטרף אליכם? אפליקציית הראל חו"ל תסייע לכם. במקרה של איחור בהגעת המזוודה, באמצעות האפליקציה תוכלו לדווח על המקרה ולקבל מאיתנו מיד תשלום מראש בסך 155 $ לרכישת הציוד שחסר לכם. הכסף יועבר לחשבונכם באמצעות כרטיס האשראי או אפליקציית bit.

  נוסעים יותר, מרוויחים יותר

  בכל נסיעה נוספת לחו"ל, אפליקציית הראל חו"ל תוכל להוזיל עבורכם את עלות הביטוח. בכל רכישה של פוליסת ביטוח נסיעות באמצעות האפליקציה תקבלו הנחה בגובה של 10% מעלות דמי הביטוח ששילמתם, למימוש בנסיעה הבאה שלכם. כך שככל שתיסעו יותר - תרוויחו יותר הנחות על ביטוח הנסיעות לחו"ל.

  לנהל את ביטוח הנסיעות לחו"ל מהנייד

  אפליקציית הראל חו"ל מאפשרת לכם לנהל את ביטוח הנסיעות שלכם מהנייד בקלות ובנוחות, ולבצע מגוון פעולות כמו:

  • לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל עבורכם ועבור בני משפחתכם
  • לצפות בהעתק הפוליסה שרכשתם
  • לעדכן את תקופת הביטוח
  • להגיש תביעה בפוליסה

  בלעדי בהראל: המשך טיפול רפואי גם בארץ

  אם נפגעתם בתאונה בחו"ל, הראל תמשיך לעמוד לצדכם גם לאחר החזרה ארצה. מבוטחי הראל בפוליסת נסיעות לחו"ל זכאים לכיסוי עבור המשך הטיפול הרפואי בישראל, ללא כל תוספת תשלום. הכיסוי כולל גם השתתפות בטיפולים פיזיותרפיים בארץ.


   

  הורידו עכשיו את אפליקציית הראל חו"ל ותוכלו ליהנות מביטוח נסיעות לחו"ל של חברת ביטוחי הבריאות הגדולה בישראל, וממגוון שירותים שיעניקו לכם ראש שקט בכל נסיעה לחו"ל.


  מובהר כי התנאים המלאים והמחייבים הנם התנאים המופיעים בפוליסת הביטוח.
  חלק מהכיסויים המפורטים כפופים לרכישת הרחבה לפוליסת הביטוח ולדמי ביטוח נוספים.


כלים נוספים