קופות הגמל של הראל מעניקות לך את כל היתרונות בניהול חיסכון, באמצעות מבחר מסלולי השקעה המותאמים לכל חוסך ולכל צורך. קופות הגמל של הראל מאופיינות בניהול השקעות מקצועי על-ידי חטיבת ההשקעות של הקבוצה וביכולת פיזור השקעות גם בתחומי האשראי, הנדל"ן, התשתיות ועוד. כעמית בקופת גמל של הראל, באפשרותך לעבור בין מסלולי השקעה ללא קושי, ואף לחלק את הסכום בין מסלולים שונים, לפי הצורך, הרצון ו/או ציפיותיך משוק ההון. ​

יתרונות קופות הגמל של הראל:

  • מבחר מסלולים המאפשרים התאמה אישית

  • מקצוענות בניהול ההשקעות

  • אפשרות לפיזור השקעות רחב

  • גמישות במעבר בין מסלולים

  • יציבות עסקית ומוניטין של למעלה מ- 70 שנה

  • אפשרות להלוואות בתנאים נוחים​

מידע על קופות הגמל של הראל
תיקון 190 לפקודת מס הכנסה מאפשר קבלת הטבות מס למעוניינים להגדיל את חסכונותיהם בגיל הפרישה. במסגרת התיקון ניתן להעביר כספי פיצויים לאחר סיום עבודה שלא הוחל עליהם רצף קצבה או רצף פיצויים, או כספי נפטר לחשבון חדש בקופת גמל על שם העובד / היורש.

בתאריך ה-1 בינואר 2020 הושלם הליך המיזוג של קופת התגמולים לעובדי בנק דיסקונט לקופת הגמל הראל קופת גמל, זאת בהמשך להעברת הניהול של קופת הגמל דיסקונט לחברת הראל מתאריך ה-1 בינואר 2019,  ובהתאם לאישור רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר.

כעצמאי, באפשרותך להפקיד כספים לקופת הגמל שברשותך וליהנות מהטבה משמעותית במס ההכנסה,
מעבר להטבת מס רווח הון.
הטבת המס שבאפשרותך לקבל יכולה להגיע לסכום של
עד 11,692 ₪ (בהנחת מס שולי של 34%).

אנחנו לשירותך

תשובות לשאלות נפוצות בנושא קופות גמל

מימוש זכויות בקופת גמל


אנו עושים כל שביכולתנו על-מנת שתוכל למצות את זכויותיך בקופת הגמל שברשותך. העמדנו לרשותך מספר מדריכים שיעניקו לך את כל המידע הנדרש על-מנת שתוכל להגיש בקשה למימוש זכויותיך בקלות ובמהירות.     

משיכת כספים מקופת הגמל 

​שירות לקוחות

ימים א' - ה'

בין השעות 8:30-16:00

​טוב לדעת

המעבר בין מסלולים קל, פשוט ומתבצע ללא עלויות, תוך 3 ימי עסקים. ניתן לעבור בין מסלולים גם באמצעות האתר, באזור המידע האישי