קופת הגמל של הראל מעניקה לך את כל היתרונות בניהול חיסכון, באמצעות מבחר מסלולי השקעה המותאמים לכל חוסך ולכל צורך. קופת הגמל של הראל מאופיינת בניהול השקעות מקצועי על-ידי חטיבת ההשקעות של הקבוצה וביכולת פיזור השקעות גם בתחומי האשראי, הנדל"ן, התשתיות ועוד. כעמית בקופת גמל של הראל, באפשרותך לעבור בין מסלולי השקעה ללא קושי, ואף לחלק את הסכום בין מסלולים שונים, לפי הצורך, הרצון ו/או ציפיותיך משוק ההון. ​

יתרונות קופת הגמל של הראל:

  • מבחר מסלולים המאפשרים התאמה אישית

  • מקצוענות בניהול ההשקעות

  • אפשרות לפיזור השקעות רחב

  • גמישות במעבר בין מסלולים

  • יציבות עסקית ומוניטין של למעלה מ- 70 שנה

  • אפשרות להלוואות בתנאים נוחים​

מצטרפים לקופת גמל On-line פשוט יותר. זמין יותר. מהיר יותר.

להצטרפות On-line
מידע על קופות הגמל של הראל
בתאריך ה- 1.10.2016 מוזגה חברת הראל גמל והשתלמות בע"מ לחברת הראל ניהול קרנות פנסיה בע"מ. כל עמיתי ונכסי הראל גמל והשתלמות בע"מ ינוהלו בחברת הראל ניהול קרנות פנסיה בע"מ, אשר נקראת לאחר המיזוג הראל פנסיה וגמל בע"מ.

תיקון 190 לפקודת מס הכנסה מאפשר לך להפקיד לקופת הגמל כל סכום כסף, וליהנות מאפיק חיסכון והשקעה המציע הטבות מס משמעותיות בעת משיכת הכספים, בין אם כקצבה ובין אם כסכום חד-פעמי.

כעמית באחת מקופות הגמל של הראל, באפשרותך לקבל הלוואה לכל מטרה בתנאים אטרקטיביים במיוחד, ללא בטחונות נוספים, ללא ערבים ומבלי לפגוע בזכויותיך על-פי תנאי הפוליסה.
פעל בהתאם להנחיות שבמדריך זה להגשת בקשה להלוואה כנגד החסכון בקופת הגמל שלך.

אנחנו לשירותך

תשובות לשאלות נפוצות בנושא קופות גמל

מימוש זכויות בקופת גמל


אנו עושים כל שביכולתנו על-מנת שתוכל למצות את זכויותיך בקופת הגמל שברשותך. העמדנו לרשותך מספר מדריכים שיעניקו לך את כל המידע הנדרש על-מנת שתוכל להגיש בקשה למימוש זכויותיך בקלות ובמהירות.     

משיכת כספים מקופת הגמל 

​שירות לקוחות

ימים א' - ה'

בין השעות 8:00-16:00

​טוב לדעת

המעבר בין מסלולים קל, פשוט ומתבצע ללא עלויות, תוך 3 ימי עסקים. ניתן לעבור בין מסלולים גם באמצעות האתר, באזור המידע האישי