>

​​​​​​​​​​ביטוח הבריאות הפרטי של הראל מבטיח לך ולבני משפחתך את הטיפול הרפואי המתקדם והטוב ביותר, יחד עם מגוון רחב של שירותים רפואיים שיעניקו לך שקט נפשי בזמינות מרבית, ללא המתנה מיותרת וללא תלות במימון סל הבריאות​ הציבור​י.

להצטרפות לביטוח הבריאות הפרטי של הראל, פעל בהתאם להנחיות הבאות או השאר את פרטיך כאן וסוכן יחזור אליך בהקדם. 

ביטוח בריאות מיועד למעוניינים בכיסוי רפואי למקרים של ניתוחים, השתלות או טיפולים מיוחדים בארץ ובחו"ל, לתרופות שאינן מכוסות במסגרת סל הבריאות הממלכתי, לייעוץ עם רופאים מומחים ולמגוון שירותי רפואה פרטית מתקדמים; כל זאת מעבר לכיסוי הניתן במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי וביטוח הבריאות המשלים של ק​ופות החולים.
כמו כן, ביטוח הבריאות בהראל מיועד למבוטחים קיימים המעוניינים להוסיף בן משפחה (בן / בת זוג, ילד/ה) לפוליסה קיימת.

אנו מציעים ביטוח בריאות בסיסי, ביטוח בריאות ללקוחות בעלי ביטוח משלים של קופות החולים, ביטוח בריאות ללקוחות ללא ביטוח משלים של קופות החולים וביטוח מחלות קשות, המעניק פיצוי כספי בעת גילוי של מחלה קשה או סרטן. באפשרותך להרחיב את הכיסוי הביטוחי לשירותים רפואיים פרטיים שונים כגון: רופא מלווה אישי, חוות דעת של רופא מומחה בעת אשפוז, טיפולים מחליפי ניתוח בישראל ועוד.

אם יש לך סוכן ביטוח, פנה אליו על מנת שיסייע לך להתאים את הפוליסה לצרכיך וילווה אותך לאורך תהליך ההצטרפות.
אם אין לך סוכן ביטוח, צור עמנו קשר ואחד מסוכני הביטוח של הראל יחזור אליך בה​קדם עם הצעה משתלמת עבורך ועבור בני משפחתך.

להתייעצות ולקבלת מידע נוסף אודות פוליסות ביטוח הבריאות של הראל וההצטרפות אליהן, הנך מוזמן לפנות אלינו למוקד שירות הלקוחות של הראל 2735*.

 

לכל פוליסות ביטוח הבריאות  


במסגרת תהליך ההצטרפות או הוספת בן משפחה לביטוח בריאות, תתבקש למלא טופס הצטרפות לביטוח בריאות, הכולל הצהרת בריאות, שתקבע את תנאי קבלתך לפוליסה, ולשלוח אותו אלינו באמצעות סוכן הביטוח שלך.

לאחר קבלת המסמכים, תיבדק בקשתך להצטרפות וייקבעו תנאי קבלתך לפוליסה. סוכן הביטוח שלך יעדכן אותך בכל הקשור לתהליך הטיפול בבקשה.

הראל הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום ביטוחי הבריאות, ומעמידה לרשותך למעלה מ- 70 שנות ניסיון ומוניטין. עם הראל תוכל לקבל:

  • כיסויים רפואיים נרחבים ואפשרות להתאמה אישית של הפוליסה בהתאם להעדפותיך.
  • ידע מקצועי רב וקשרים הדוקים שיש לנו עם גורמים ומוסדות רפואיים מובילים בארץ.
  • צוות אנשי שירות מקצועי ומיומן, העומד לרשות המבוטחים ובני משפחותיהם 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה, בכל מקרה רפואי.

העוצמה, הניסיון וההתמחות של הראל בתחום ביטוחי הבריאות יעניקו לך שקט נפשי.

להצטרפות לביטוח בריאות באמצעות סוכן

*
השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה.
CAPTCHA
טען מחדשהשמע את התווים הנראים בתמונה