אנחנו בהראל מחויבים להעניק לך ביטוח טוב יותר, מקיף יותר והוגן יותר, לצד ניהול סיכונים מקצועי המתאים לצרכיך.

אנו מציעים מבחר פוליסות ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח רכב, דירה ורכוש ללקוחות פרטיים ועסקיים.

ביטוחי בריאות וחיים

ביטוח מחלות קשות

אנו מאחלים לך (ולעצמנו) עד 120 שנה, אבל כשזה נוגע למשפחה, כולנו חייבים לדאוג ולהבטיח את עתידה הכלכלי, ובמיוחד את עתידם של ילדינו, על כל צרה שלא תבוא. ביטוח מחלות קשות הוא האחריות שלך כלפי המשפחה.

button

ביטוח בריאות פרטי

הבריאות שלך ושל משפחתך חשובה לך. לכן, חשוב שתדאג עבורם לכיסוי רחב ומקיף באמצעות ביטוח בריאות פרטי, שישלים את השירותים הניתנים במסגרת הרפואה הציבורית ויעניק הגנה ביטוחית לך ולמשפחתך.

button

ביטוח נסיעות לחו"ל

הראל מציעה פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל המותאמות לסוג הנסיעה שלך, התמחות של שנים וקשרים בינלאומיים עם מיטב המוסדות והרופאים בעולם. לחץ כאן לביטוח נסיעות משתלם במיוחד

button

ביטוח עובדים זרים וביטוח תיירים

ביטוח הבריאות הפרטי של הראל, נועד לספק שירותי רפואה פרטיים לתושבים זרים אשר אינם חברים בקופת החולים ומעוניינים לבטח עצמם עבור מקרים רפואיים שונים , בזמן שהותם בישראל. רכישת פוליסת ביטוח הכוללת כיסוי רפואי מותאם לצרכי העובד הזר או התייר בישראל, תעניק למבוטח שקט נפשי לאורך תקופת שהותו בארץ. לרשות המבוטחים מערך שירותי בריאות בפריסה ארצית הכולל בין היתר: רופאים, מעבדות, מכונים ובתי מרקחת. מערך השרותים שלנו, הינו מערך רפואי פרטי, המעניק למבוטח יכולת בבחירת נותן השרות הרפואי (רופאים), בזמינות גבוהה, ובכך הופך אותנו לחברה המובילה בישראל לביטוחי בריאות לעובדים זרים ותיירים.

button

ביטוח חיים

אתה כאדם עובד זקוק להבטיח את עתיד משפחתך בכל מקרה מצער שעלול לקרות. לנו בחברת הראל יש את הכלים להבטיח את עתידך ועתיד משפחתך. מבחר הכיסויים ותוכניות הביטוח למקרה מוות של הראל.

button

ביטוח "אמצע החיים" תאונות אישיות

תאונות עלולות לקרות לכל אחד, ולצערנו הן אכן קורות, בכל זמן ובכל מקום: בבית בעבודה, בחופשה, על הכביש, בפעילות ספורטיבית או בשעות הפנאי.

button

ביטוח סיעודי

העלייה בתוחלת החיים לצד שירותי הרפואה המתקדמים מעלים את הסיכוי להארכת חיים מלאכותית ולכניסה למצב סיעודי (לא עלינו). ביטוח סיעודי בהראל מאפשר לך להבטיח כי גם במצב בו לא תוכל לתפקד, עדיין תצליח לעמוד בנטל הנפשי, הפיסי והכלכלי.

button

ביטוח שיניים

פוליסות ביטוח השיניים של הראל הן מהמתקדמות ביותר בעולם המערבי ומותאמות לצרכים וליכולת של קבוצות המבוטחים השונות, זאת תוך מעקב מתמיד אחר ההתפתחות המדעית והחידושים ברפואת השיניים.

button

ביטוח אובדן כושר עבודה

כולנו מפחדים מהאפשרות לאבד את יכולתנו לעבוד ולפרנס את משפחתנו בשל תאונה או מחלה. לכן, ביטוח למקרה אובדן כושר עבודה הוא חיוני במיוחד וחשוב שנרכוש אותו, בין אם באופן עצמאי ובין אם באמצעות מקום העבודה. ביטוח אובדן כושר עבודה מבטיח לך תשלום חודשי גם אם, חס וחלילה, תיאלץ מסיבה רפואית להפסיק לעבוד לתקופה מסוימת.

button
ביטוחי רכב, דירה ורכוש

ביטוח דירה ורכוש

הבית שלך הוא לרוב הנכס היקר ביותר שלך ולכן חשוב שתגן עליו. לביטוח דירה שלושה מרכיבים עיקריים הניתנים לרכישה ביחד או לחוד: ביטוח מבנה, ביטוח תכולה ורכוש וביטוח נזקי גוף ורכוש של צד ג' - לכיסוי נזקים במקרים כגון אדם שהחליק במדרגות ביתך או רטיבות בקירות של השכן שמקורן מנזילות באמבטיה שלך.

button

ביטוח רכב

בהראל תוכל למצוא פוליסות ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג' לרכב, במחירים אטרקטיביים ובליווי ושירות של סוכן אישי. בנוסף, הראל מציעה את הראל סוויץ' - ביטוח מקיף וחובה לרכב לפי קולומטראז': אם נוסעים מעט, משלמים מעט.

button

ביטוח לעסק

פוליסות הביטוח לעסקים של הראל מעניקות פתרונות ביטוחיים לחברות בתחומי המסחר והתעשייה בארץ ובחו"ל. במסגרת תחום הביטוח העסקי נכללים בין היתר ביטוחי רכוש לעסק, אובדן רווחים, אחריות כלפי צד שלישי, חבויות מעבידים, חבות מוצר, שבר מכני, ציוד אלקטרוני, נושאי משרה, כספים בהעברה, עבודות קבלניות ועוד.

button

ביטוח רכוש

מבחר פוליסות ביטוח רכוש המעניקות הגנה בפני נזקים לרכוש, בבית ובעסק שלך. הכיסויים מעניקים פיצוי כספי במקרה של נזק הנגרם לרכוש המבוטח מכל סיבה שהיא כגון שריפה, פריצה, תאונה ועוד.

button

ביטוח משכנתא

בתמורה להלוואה שהבנק מעניק לך לצורך רכישת בית, אתה מספק לו הבטחת תשלום באמצעות משכון הבית שלך. המשמעות היא שאם לא תוכל להחזיר את ההלוואה לבנק בהתאם לתנאים שסוכמו, הבנק יוכל לפרוע את החוב. מטבע הדברים, הבנק יבקש ממך לבטח את הנכס (הדירה), על כל צרה שלא תבוא, וגם לרכוש ביטוח חיים עבורך בגובה המשכנתא. אנו בהראל מציעים פתרונות מגוונים שהופכים את ביטוח המשכנתא לפשוט ולאטרקטיבי עבורך.

button

כשהריבית אפסית ומחירי הנדל"ן גבוהים – תכנון פיננסי הוא הכרחי! לבעלי סכום נזיל של 300,000 ₪ ומעלה

למידע נוסף