פוליסת ביטוח חיים פנסיוני, המוכרת גם בשם ביטוח מנהלים, מאפשרת למעוניינים לחסוך לגיל פרישה ליהנות מהטבות מס, וכן להוסיף כיסויים ביטוחיים לפוליסה, כגון ביטוח למקרה מוות ו/או ביטוח אובדן כושר עבודה.

באפשרותך לבחור מסלולי השקעה לחיסכון שצברת מתוך מבחר מסלולים לבחירתך, ולשנות אותם בכל עת, בקלות ובמהירות.
פוליסת ביטוח חיים פנסיוני מעניקה לך הגנה וביטחון כלכלי לעת פרישתך לגמלאות.

חשוב להיערך לקראת העתיד כבר עכשיו וליהנות מגמלה מכובדת בשליש האחרון של חיינו.

מידע על ביטוח חיים פנסיוני בהראל
הראל More לשכירים היא תוכנית ביטוח לשכירים, המשלבת את כל היתרונות של קופת גמל עם הביטחון של חברת ביטוח מהגדולות במשק. אפיק זה מעניק לך, כעובד שכיר, יתרונות ייחודיים המבטיחים יותר שקט נפשי לפני הפרישה ושמירה על רמת החיים לאורך השנים שלאחר מכן.
אפיק החיסכון הפנסיוני, הראל מגוון לעצמאיים, משלב את כל היתרונות של קופת גמל עם הביטחון של חברת ביטוח מהגדולות במשק, ומעניק לך, כעצמאי, יתרונות מרכזיים המבטיחים הרבה יותר שקט נפשי לפני גיל הפרישה, ושמירה על רמת החיים לאורך השנים שלאחר מכן.

ביטוח חיים פנסיוני בהראל מאפשר לך לנהל את החיסכון הפנסיוני שלך באמצעות 12 מסלולי השקעה עם שיעורי חשיפה שונים למניות, מסלולי השקעה סולידיים ללא חשיפה למניות ומסלולי השקעה עם חשיפה לשווקים מחוץ לישראל.

אנחנו לשירותך

תשובות לשאלות נפוצות בנושא ביטוח חיים פנסיוני

​מימוש זכויות בביטוח חיים פנסיוני


אנו עושים כל שביכולתנו על-מנת שתוכל למצות את זכויותיך בביטוח החיים הפנסיוני שברשותך. העמדנו לרשותך מספר מדריכים שיעניקו לך את כל המידע הנדרש על-מנת שתוכל לממש את זכויותיך בקלות ובמהירות.

מימוש זכויות בביטוח חיים פנסיוני  

​שירות לקוחות

ימים א' - ה'

בין השעות 8:00-16:00

צור קשר

*
השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה.
CAPTCHA
טען מחדשהשמע את הקוד
 

כשהריבית אפסית ומחירי הנדל"ן גבוהים – תכנון פיננסי הוא הכרחי! לבעלי סכום נזיל של 300,000 ₪ ומעלה

למידע נוסף
​טוב לדעת

המעבר בין מסלולים קל, פשוט ומתבצע ללא עלויות, תוך 3 ימי עסקים. ניתן לעבור בין מסלולים גם באמצעות האתר, באזור המידע האישי