​הראל פיננסים, בית ההשקעות של קבוצת הראל ביטוח ופיננסים, הפגין בשנים האחרונות צמיחה מרשימה, התפתחות לתחומים חדשים והצלחות בולטות, שהפכו אותו לאחד מבתי ההשקעות הבולטים בתעשייה. ב-2019 נבחרנו כ"בית ההשקעות הצומח של השנה" אחרי שב-2018 נבחרנו כ"בית ההשקעות של השנה" מטעם "עדיף". כיום אנו מהחברות המובילות במגוון עצום של פתרונות פיננסיים בקרנות נאמנות, ניהול תיקים, מוצרים אלטרנטיביים ומוצרים ייחודיים כמו פיקדונות סחירים ומוצרים המנוהלים על בסיס מודלים ממוחשבים.
הראל פיננסיים שמה לה למטרה לספק את הפתרונות המקצועיים והאיכותיים ביותר למשקיעים, תוך שמירה על ערכים של הגינות, מקצועיות ומתן חוויית שירות. מערכי שירות הלקוחות והשיווק של החברה ערוכים לספק לכל לקוח מידע מקצועי ואמין ולספק פתרונות בהתאם לצורך של כל לקוח. החברה מנהלת כיום כ- 60 מיליארד ₪ (נכון ל-ינואר 2022).

התקשורת מפרגנת :
FORBES:  קפיצה לרוחק: כך הפגינה הראל פיננסים צמיחה חסרת תקדים בשנה החולפת
 FUNDER: הראל פיננסים: רבעון חזק במיוחד במה שמסתמן כשנת שיא - מנהלת 56.4 מיליארד שקלים
Globes: זינוק של 130% ב-9 חודשים: הראל רשמה רווח של כמעט מיליארד שקל

Bizportal: "מניות הטכנולוגיה ביום שאחרי החיסון- תיק השקעות 2021"

FUNDER: "הראל פיננסים משיקה לראשונה קרנות סל ממונפות"
TheMarker: "הגיוסים והפדיונות מלפני התפרצות הקורונה: הראל בדהירה, אקסלנס בצניחה"
TheMarker: "הראל מובילה בגיוסים מתחילת 2019 על 5.5 מיליארד שקל" >
Forbes, כוחה של נבחרת: "בהטמעת סטנדרטים של מצוינות, חדשנות ומיקוד בלקוחות ובעובדים, הצליחה "הראל פיננסים" לייצר שורה של הצלחות בולטות" >

התקשורת מפרגנת: גלובס, דה מרקר ופורבס

הראל קרנות נאמנות היא אחת הזרועות המרכזיות של בית ההשקעות הראל פיננסים מקבוצת הראל ביטוח ופיננסים והינה מהמובילות בישראל. חברת קרנות הנאמנות מציעה מבחר גדול של אפשרויות השקעה בשוק ההון הישראלי ובשוקי ההון בעולם, באמצעות סל מוצריה במגוון אפיקי השקעה.

הראל פיננסים ניהול השקעות מקבוצת הראל מתמקדת בניהול כספי לקוחות פרטיים ותאגידים תוך מתן מענה והתאמת מבנה ההשקעות לצרכים האישיים של כל לקוח. החברה פעילה מעל ל- 40 שנה בשוק ההון, עובדה המקנה לה ניסיון עשיר ומובילות שוק. הראל פיננסים ניהול השקעות מנהלת נכסים בהיקף של כ- 14 מיליארד ₪ (נכון יוני 2021).

הראל פיננסים אלטרנטיב היא שער לעולם ההשקעות האלטרנטיבי ומציעה רכיבי השקעה שאינם מתחומי המניות והאג"ח המוכרים, המאפשרים למשקיע לגוון את תיק ההשקעות שלו במטרה להקטין סיכונים. קטגוריית המוצרים האלטרנטיביים רחבה מאוד, החל מהשקעות בנדל"ן או סחורות ועד שיטות מסחר מתקדמות.

ההשקעות בשוק ההון: איך עושים את זה נכון?

 בשנים האחרונות חלו התפתחויות עצומות בכל תחום ניהול הכספים בעולם. ואולם, בעוד שלחיסכון לטווח ארוך (פנסיה) יש מודעות מאוד גדולה בישראל, בחיסכון לטווח קצר ובינוני יש עדיין סוגיות רבות שמשקיעים אינם מודעים אליהן או לחשיבותן. מדריך זה יספק לך פתח להבנת תחום ניהול החסכונות לטווח קצר ובינוני.

קרא עוד >כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול את יועץ ההשקעות שלך

מהי הכנסה פירותית? מה ההבדל בין אג"ח ממשלתיות לאג"ח קונצרניות? ומה קורה עם מדד הדאו ג'ונס? קבלו את המילון למונחים מהעולם הפיננסי.

צור קשר

למידע נוסף מלא פרטיך ונציג הראל יחזור אליך בהקדם.

*
השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה.
CAPTCHA
טען מחדשהשמע את הקוד