​הראל פיננסים היא חלק מקבוצת הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים.
כחברת פיננסים מובילה בישראל, הראל פיננסים, באמצעות החברות הבנות הראל פיא קרנות נאמנות, הראל ניהול תיקים והראל סל, שמה לה למטרה לספק את הפתרונות המקצועיים והאיכותיים ביותר לקהל המשקיעים, תוך שמירה על ערכים של הגינות, מקצועיות ומתן חוויית שירות. מערכי שירות הלקוחות והשיווק של החברה ערוכים לספק לכל לקוח מידע מקצועי ואמין ולספק פתרונות בהתאם לצורך של כל לקוח. החברה מנהלת כיום כ- 46 מיליארד ₪ (נכון לסוף אוקטובר 2017).

הראל פיא קרנות נאמנות היא אחת הזרועות המרכזיות של בית ההשקעות הראל פיננסים מקבוצת הראל ביטוח ופיננסים והינה מהמובילות בישראל. חברת קרנות הנאמנות מציעה מבחר גדול של אפשרויות השקעה בשוק ההון הישראלי ובשוקי ההון בעולם, באמצעות סל מוצריה הכולל כ-160 קרנות נאמנות במגוון אפיקי השקעה.

הראל פיננסים ניהול השקעות מקבוצת הראל מתמקדת בניהול כספי לקוחות פרטיים ותאגידים תוך מתן מענה והתאמת מבנה ההשקעות לצרכים האישיים של כל לקוח. החברה פעילה מעל ל- 40 שנה בשוק ההון, עובדה המקנה לה ניסיון עשיר ומובילות שוק. הראל פיננסים ניהול השקעות מנהלת נכסים בהיקף של כ- 13 מיליארד ₪ (נכון לסוף אוקטובר 2017).

הראל סל היא חברת תעודות סל בבעלות מלאה של קבוצת הראל השקעות בביטוח ופיננסים. החברה מנהלת באמצעות כ-100 תעודות סל, נכסים בשווי של למעלה מ-14 מיליארד ₪ (נכון לסוף אוקטובר 2017) על-פני מדדי מניות, מדדי אג"ח, שערי מטבע חוץ, סחורות או נכסי בסיס אחרים בארץ ובחו"ל. בנוסף, הראל סל מייצרת מוצרים פיננסיים מורכבים על פי דרישת הלקוח.

ההשקעות בשוק ההון: איך עושים את זה נכון?

 בשנים האחרונות חלו התפתחויות עצומות בכל תחום ניהול הכספים בעולם. ואולם, בעוד שלחיסכון לטווח ארוך (פנסיה) יש מודעות מאוד גדולה בישראל, בחיסכון לטווח קצר ובינוני יש עדיין סוגיות רבות שמשקיעים אינם מודעים אליהן או לחשיבותן. מדריך זה יספק לך פתח להבנת תחום ניהול החסכונות לטווח קצר ובינוני.

קרא עוד >כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול את יועץ ההשקעות שלך

מהי הכנסה פירותית? מה ההבדל בין אג"ח ממשלתיות לאג"ח קונצרניות? ומה קורה עם מדד הדאו ג'ונס? קבלו את המילון למונחים מהעולם הפיננסי.

צור קשר

למידע נוסף מלא פרטיך ונציג הראל יחזור אליך בהקדם.

*
השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה.
CAPTCHA
טען מחדשהשמע את הקוד