>

​נעים מאוד, אנחנו הפיננסים, לא הביטוח :-)
הראל פיננסים היא אחת משתי חברות המרכיבות את קבוצת הראל יחד עם הראל ביטוח.

בעוד שבביטוח עוסקים בכל מה שקשור לחיסכון פנסיוני, קופות גמל וכו,

בית ההשקעות הראל פיננסים הוא הזרוע הפיננסית של הקבוצה.

וזו הפעילות שלנו

הפעילות שלנו מגוונת: * ניהול קרנות נאמנות * ניהול תיקים * השקעות אלטרנטיביות.​

ואלה הערכים שלנו

כבית השקעות מוביל, אנחנו בהראל פיננסים מבינים שחדשנות ועדכניות הם פרמטרים חשובים ולכן בשנים האחרונות שמנו דגש מרכזי על חדשנות מוצרית וייצרנו אלטרנטיבות השקעה מגוונות שקופות וחדשניות, לטווחי זמן שונים וברמות סיכון שונות כך שבעצם, תחת בית ההשקעות הראל פיננסים, יכול כל משקיע בכל פרופיל ורמת סיכון רצויה, למצוא השקעה שתפורה לצ​רכיו המדויקים​.

את השינוי הובילה הנהלת הראל פיננסים כאשר חרתה על דגלה עבודה כנבחרת אחת ששואפת כל הזמן לשדרג ולחדש את מערך ההשקעות – כשמצוינות וחדשנות היא שם המשחק.

אנחנו מאמינים שניהול תיקי השקעות מתחיל קודם כל ולפני הכל, במקצוענות ללא פשרות.

הלקוחות שלנו נהנים מ..

הקמנו מערכי שירות לקוחות ושיווק הפעילים לאורך שעות ארוכות ומספקים לכל לקוח ניהול אישי צמוד בהתאם לצרכים שהוגדרו עבורו בפגישה שלפני תחילת העבודה המשותפת. מנהל הלקוח האישי שלך זמין בסלולרי בכל עת לשיחה או פגישה בתדירות שתבחרו.
מחלקת המחקר והאנליזה של בית ההשקעות הראל פיננסים מאוישת על ידי מקצוענים בעלי ניסיון עשיר שערוכים לנהל ולהגיב לכל מצב מה שחשוב במיוחד בשוק תנודתי כמו זה של התקופה האחרונה. בית ההשקעות הראל פיננסים מנהל כ- 89 מיליארד ₪ (נכון ל-31, דצמבר 2023). בכל תיק, חשוב לנו לספק את הפתרונות המקצועיים והאיכותיים ביותר למשקיעים.

לפני תחילת העבודה המשותפת, נערכת פגישה עם מתכנן פיננסי בה מוגדרים יעדים, נקבעות מטרות ורק לאחר מכן, אנחנו יוצאים לדרך ומשתדלים שהיא תהיה מספקת ומשביעת רצון לכל לקוח ולקוח.

אלו, כנראה הסיבות שבשנים האחרונות, בית ההשקעות הראל פיננסים, הפגין צמיחה מרשימה, התפתחות לתחומים חדשים והצלחות בולטות, שהפכו אותו לאחד מבתי ההשקעות הבולטים בתעשייה. כיום אנו מהחברות המובילות במגוון עצום של פתרונות פיננסיים בקרנות נאמנות, ניהול תיקים, מוצרים אלטרנטיביים ומוצרים ייחודיים כמו פיקדונות סחירים תיקי השקעות באג"ח לפדיון, מסלולי השקעה נקובים במט"ח ועוד.
אם נשמע לכם.ן שנוכל לעבוד עבורכם.ן, נשמח מאוד להיפגש. 

הראל ביטוח ופיננסים היא קבוצה גדולה וזה עובד לטובתך בזכות הניסיון, המקצוענות ומגוון היכולות שהיא מביאה עמה בתחום ההשקעות ושוק ההון.​


התקשורת מפרגנת :

FORBES: כך הפכה הריבית הגבוהה את תיק האג"ח להזדמנות השקעה​

The Marker: שנת האג"ח - ההזדמנות הגדולה של 2023​

FUNDER: שואפת ל-TOP

The Marker: משקיע סולידי? מגיע לך יותר

FORBES: קפיצה לרוחק: כך הפגינה הראל פיננסים צמיחה חסרת תקדים בשנה החולפת

Globes: זינוק של 130% ב-9 חודשים: הראל רשמה רווח של כמעט מליארד שקלהראל קרנות נאמנות היא אחת הזרועות המרכזיות של בית ההשקעות הראל פיננסים מקבוצת הראל ביטוח ופיננסים והינה מהמובילות בישראל. חברת קרנות הנאמנות מציעה מבחר גדול של אפשרויות השקעה בשוק ההון הישראלי ובשוקי ההון בעולם, באמצעות סל מוצריה במגוון אפיקי השקעה.

הראל פיננסים ניהול השקעות מקבוצת הראל מתמקדת בניהול כספי לקוחות פרטיים ותאגידים תוך מתן מענה והתאמת מבנה ההשקעות לצרכים האישיים של כל לקוח. החברה פעילה מעל ל- 40 שנה בשוק ההון, עובדה המקנה לה ניסיון עשיר ומובילות שוק. הראל פיננסים ניהול השקעות מנהלת נכסים בהיקף של כ- 16 מיליארד ₪ (נכון לדצמבר 2023).

הראל פיננסים אלטרנטיב היא שער לעולם ההשקעות האלטרנטיבי ומציעה רכיבי השקעה שאינם מתחומי המניות והאג"ח המוכרים, המאפשרים למשקיע לגוון את תיק ההשקעות שלו במטרה להקטין סיכונים. קטגוריית המוצרים האלטרנטיביים רחבה מאוד, החל מהשקעות בנדל"ן או סחורות ועד שיטות מסחר מתקדמות.

ההשקע​ות בשוק ההון: איך עושים את זה נכון?

 בשנים האחרונות חלו התפתחויות עצומות בכל תחום ניהול הכספים בעולם. ואולם, בעוד שלחיסכון לטווח ארוך (פנסיה) יש מודעות מאוד גדולה בישראל, בחיסכון לטווח קצר ובינוני יש עדיין סוגיות רבות שמשקיעים אינם מודעים אליהן או לחשיבותן. מדריך זה יספק לך פתח להבנת תחום ניהול החסכונות לטווח קצר ובינוני.

קרא עוד >


מהי הכנסה פירותית? מה ההבדל בין אג"ח ממשלתיות לאג"ח קונצרניות? ומה קורה עם מדד הדאו ג'ונס? קבלו את המילון למונחים מהעולם הפיננסי.

צור קשר

למידע נוסף מלא פרטיך ונציג הראל יחזור אליך בהקדם.

*
השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה.
CAPTCHA
טען מחדשהשמע את התווים הנראים בתמונה