הסיבות לבחירה בהראל פיננסים לניהול תיקי השקעות

  1. ​​שירות והתאמה אישית - בהראל פיננסים מותאמת לכל לקוח חליפת השקעות, המבוססת על תהליך למידת צרכיו והעדפותיו, צורכי הנזילות שלו ורמת הסיכון המתאימה. הקשר השוטף למנהל הלקוחות האישי מאפשר להיענות לשינוי נקודתי בצורכי הלקוח (קניית דירה, ילד מתחתן וכו') ולהתאמת מדיניות ההשקעות בתיק המנוהל לצרכים אלה, גם אם הם צפויים בעוד פרק זמן ארוך יחסית.
  2. בחינה כוללת של מצבו הפיננסי של כל לקוח - חברת ניהול התיקים מתמקדת במתן מענה לכלל הצרכים הפיננסים של כל לקוח ולא רק תיק ההשקעות עצמו, באמצעות התאמה של תמהיל ההשקעות בתיק המנוהל.
  3. גמישות ודינאמיות חשובות לכסף שלך- תיק ההשקעות מנוהל תוך פיזור במגוון רחב של נכסים פיננסיים, בגישה ניהולית שיעודה להקטין עלויות ולאפשר נזילות מקסימלית, מזעור סיכונים, גמישות ודינמיות מלאה.
  4. גב חזק - התמיכה והיציבות הפיננסית של קבוצת הראל, אחת מחברות הביטוח והפיננסים הגדולות בישראל.
  5. בודקים. חוקרים. לומדים. מיישמים- בקבוצת הראל אגף כלכלה ומחקר העוסק בניתוח מקרו-כלכלי ומספק ניתוח ותחזיות לכל הגופים השייכים לקבוצת הראל וללקוחותיהם. כמו כן, לחברה מחלקת מחקר מיקרו, מהגדולות ומהמנוסות בשוק ההון. אנליסטים בכירים מספקים למנהלי התיקים ניתוחים ומידע שוטף על הענפים והחברות במשק.
  6. בקרה ורגולציה - החברה מפוקחת על-ידי רשות ניירות ערך, מבוקרת על-ידי מבקר חיצוני ומחלקת בקרה וניהול סיכונים פנימית, המבקרים באופן שוטף את הפעולות המבוצעות בתיקים ואת אופן יישום החלטות ההשקעה. ניהול ההשקעות מבוצע בחשבונו האישי של הלקוח בבנק.
  7. פורומים מקצועיים - בחברה מתקיימים באופן שוטף פורומים מקצועיים ייעודיים לנושאים כמו ניתוח חברות, פורום מניות, פורום חוב, פורום חו"ל ופורום השקעות מצומצם, שלהם שותפים מנהלי ההשקעות. כך מובטח הניהול המקצועי השוטף.

 

קרא עוד על ניהול תיקי השקעות בהראל.

כלים נוספים

צור קשר

למידע נוסף מלא פרטיך ונציג הראל יחזור אליך בהקדם.

*
השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה.
CAPTCHA
טען מחדשהשמע את הקוד