>

ניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים

תיק ההשקעות נבנה בהתאמה אישית לצורכי הלקוח, תוך התחשבות באופי הלקוח, בטווח ההשקעה ובמטרות החיסכון שלו. אנו מעמידים לרשות כל לקוח מנהל לקוחות אישי, מקצועי ומחויב. פעילות ניהול תיקי השקעות מתאימה לכל מי שמחפש אלטרנטיבה לכספו. ניתן לפתוח תיק מנוהל בהראל פיננסים החל מ-300,000 ₪ פנויים ומעלה.

ניהול תיקי השקעות ללקוחות פלטינום

מאז ומעולם האמנו בהראל פיננסים שלקוחות בעלי עושר פיננסי ראויים לטיפול נפרד, אישי ויצירתי, שעומד בסטנדרטים בינלאומיים. לצורך כך הוקמה יחידה נפרדת שתפקידה לשרת לקוחות אלו. היחידה מטפלת בלקוחות גדולים, המנהלים תיק בהיקף של מיליוני שקלים. יחידת הפלטינום מורכבת מצוות מומחי השקעות מקצוענים ובעלי ניסיון רב בשוק ההון. הצוות בונה פתרונות השקעה אישיים ומותאמים באופן מדויק לדרישות הלקוח ולטעמיו.

ניהול תיקי השקעות לחברות ולתאגידים

מחלקת חברות ותאגידים של הראל הוקמה על-מנת לענות בצורה הפרטנית והטובה ביותר על הצרכים הייחודיים והמיוחדים של כל חברה. מחלקה זו מתמחה בניהול השקעות ועודפי מזומנים של חברות, גופים מוסדיים, מלכ"רים, עיריות, עמותות, מוסדות להשכלה גבוהה, קיבוצים ועוד.

ניהול תיקי השקעות באג"ח חו"ל

בעידן הגלובלי של היום, חשיפה לחו"ל הופכת לנדבך מרכזי יותר מבעבר בניהול תיקי ההשקעות. חשיפה כזו עשויה לספק הגנה על תיק ההשקעות בעתות כלכליות קשות יותר בשוק המקומי ובמקרים של תנודתיות במטבע. מאחר שרוב הנכסים של רובנו הם בשוק המקומי, הראל פיננסים ניהול השקעות מציעה גם אפשרות לניהול מלא של תיק השקעות בחו"ל.

צור קשר

למידע נוסף מלא פרטיך ונציג הראל יחזור אליך בהקדם.

פתיחת תיק השקעות החל מ-300,000 ש"ח ומעלה.


*
השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה.
CAPTCHA
טען מחדשהשמע את התווים הנראים בתמונה