מה זה ניהול תיקי השקעות?

​הפתרון הנוח לנהל את נכסיך הנזילים. תיק מנוהל הינו העברת החלטות ההשקעה לידי גוף מקצועי, המקבל את החלטותיו באמצעות כלים מקצועיים שונים. פעילות ניהול התיק מתמקדת בניהול חשבון ההשקעות עבור הלקוח ע"פ התאמה אישית ובהתאם לצרכיו.

button

התפיסה המקצועית - ניהול תיקי השקעות

ניהול ההשקעות בהראל פיננסים ניהול השקעות מבוסס על גישה שקולה, זהירה ושמרנית, אשר מוכיחה את עצמה היטב לאורך זמן.

button

שלוש נקודות שיש לקחת בחשבון כשבוחרים מנהל תיק השקעות

מה כדאי לבדוק כשהכסף שלך נמצא בידי מנהל תיק השקעות? איך ניתן לדעת שמי שמטפל לך בכסף, יתכנן את תיק ההשקעות הטוב ביותר עבורך?

button

5 שאלות שכל משקיע צריך לשאול את עצמו היום 11.03.20

כשהשווקים יורדים בחדות ונראה כי לאף אחד אין את כל התשובות, לעתים נכון יותר לוודא שאנחנו יודעים לשאול את עצמנו את השאלות הנכונות כדי לגבש את הדרך הנכונה ביותר עבורנו להתמודד עם התנודתיות. מה צריך לשאול את עצמו כל מי שמושקע בשוק ההון?

button

מה למדת מ-2020? שהמרכיב הפסיכולוגי בהשקעות גדול ממה שחשבת 26.11.20

התנודתיות של השנה האחרונה לימדה כי במקרים רבים המשקיעים שהרוויחו הם אלה שהצליחו לפעול על פי כמה כללים בסיסיים פשוטים - אך קשים ליישום. לפעמים צריך מישהו שיעזור ליישם אותם.

button

השקעות בשוק ההון: איך עושים זאת נכון?

ניהול פיננסי הוא עסק מורכב, שיכול להניב רווחים גבוהים, אך גם לגרום להפסדים אם אינו מתבצע באופן נכון. איפה מומלץ להשקיע, והאם כדאי להיעזר במומחה?

button

סומך על מי שמנהל את הכסף שלך?

האם אתה בטוח שמי שמטפל בכסף שלך עושה את הכי טוב שאפשר? אם התשובה היא בין "לא בטוח" ל"לא" מוחלט, כדאי שתבדוק מי מנהל את הכסף שלך. סוף שנת הכספים היא הזדמנות מצוינת לבדיקת תיק ההשקעות שלך.כל כך הרבה כבר נכתב ונאמר על מצבו של שוק ההון. הפעם החלטנו לעשות את זה פשוט.

button

כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול את יועץ ההשקעות שלך

מהי הכנסה פירותית? מה ההבדל בין אג"ח ממשלתיות לאג"ח קונצרניות? ומה קורה עם מדד הדאו ג'ונס? קבלו את המילון למונחים מהעולם הפיננסי.

button

מדוע לבחור בניהול תיקי השקעות בהראל?

7 סיבות לבחור בהראל פיננסים לניהול תיקי השקעות: שירות והתאמה אישית, בחינה כוללת של מצבו הפיננסי של כל לקוח, פיזור ודינמיות, גב חזק, תשתית מחקרית, בקרה ורגולציה ופורומים מקצועיים.

button

ההשקעה שלך בידיים טובות - ניהול תיקי השקעות

הראל פיננסים ניהול השקעות בע"מ (מאז 1967), הינה חברה לניהול תיקי השקעות מקבוצת הראל פיננסים, המתמקדת בניהול כספי לקוחות פרטיים ותאגידים, הדורשים מתן מענה והתאמת מבנה ההשקעות לצרכים האישיים של כל לקוח.

button

שאלות נפוצות - ניהול תיקי השקעות

יש לך שאלה? אנחנו כאן בשבילך. מבחר שאלות ותשובות שיסייעו לך לעשות קצת סדר בראש.

button

מילון מונחים - ניהול תיקי השקעות

אנו עושים את מרב המאמצים להעניק לך את כל המידע הנוגע לניהול תיקי ההשקעות שלך. מילון המונחים של עולם ניהול תיקי השקעות יספק לך פתח להבנת התחום ויסייע לך להתמצא במידע המקצועי המופיע באתר.

button

גילוי נאות - ניהול תיקי השקעות

חברת הראל פיננסים ניהול השקעות בע"מ עוסקת בשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות) ובמסגרת פעילותה עוסקת, בין היתר, בשיווק השקעות בניירות ערך ובנכסים פיננסים (להלן ביחד: "נכסים פיננסים") של גופים המשתייכים לקבוצת הראל.

button

ריבית נומינלית לעומת ריאלית

במכשירי השקעה כמו פיקדון בנקאי מחויבים משקיעים במס נומינלי של 15%, בעוד שבמכשירי השקעה כמו קרנות נאמנות מחויבים במס ריאלי של 25% מה ההבדלים בין הסוגים ולמה לעתים נעדיף דווקא את הריאלי – למרות שלכאורה הוא גבוה יותר

button

אודות הראל פיננסים - ניהול תיקי השקעות

הראל פיננסים ניהול השקעות בע"מ (מאז 1967), הינה חברה לניהול תיקי השקעות מקבוצת הראל פיננסים, המתמקדת בניהול כספי לקוחות פרטיים ותאגידים תוך מתן מענה והתאמת מבנה ההשקעות לצרכים האישיים של כל לקוח תוך שמירה על מקצועיות, אמינות ושירות איש ברמה הגבוהה ביותר.

button

תוצאות הגרלה של הראל ניהול השקעות

תוצאות ההגרלה של הראל ניהול השקעות עבור משתתפי תערוכת גיל הזהב

button

הדרך הבטוחה להשקעה

משקיעים רבים חוששים לעשות לבדם את הצעדים הראשונים בשוק ההון. גם משקיעים מנוסים חוששים לעתים להיחשף לסוג מסוים של נכסים בתיק ההשקעות שלהם. משקיעים אחרים חוששים מהסיכונים הכרוכים בניהול תיק השקעות המורכב מנכסים בעלי תנודתיות גבוהה. שני כלים המאפשרים לנו להתמודד עם חששות שכאלו הם תיק השקעות וירטואלי ותיק השקעות סולידי.

button

צור קשר

למידע נוסף מלא פרטיך ונציג הראל יחזור אליך בהקדם.

פתיחת תיק השקעות החל מ-300,000 ש"ח ומעלה.


*
השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה.
CAPTCHA
טען מחדשהשמע את הקוד
 

כשהריבית אפסית ומחירי הנדל"ן גבוהים – תכנון פיננסי הוא הכרחי! לבעלי סכום נזיל של 300,000 ₪ ומעלה

למידע נוסף