>

מה זה ניהול תיקי השקעות?

מדובר באחד ממכשירי ההשקעה הנפוצים והוותיקים בתעשיית שוק ההון הישראלית והעולמית בכלל. אם לפשט את זה, מדובר בחשבון ניירות ערך (על שם הלקוח) עם ייפוי כח למנהל ההשקעות / החברה, לבצע פעולות בחשבון במטרה לנהל את השקעות הלקוח באמצעות ניירות ערך (מניות, אג"ח וכד').

התפיסה המקצועית - ניהול תיקי השקעות

ניהול ההשקעות בהראל פיננסים ניהול השקעות מבוסס על גישה שקולה, זהירה ושמרנית, אשר מוכיחה את עצמה היטב לאורך זמן.

שלוש נקודות שיש לקחת בחשבון כשבוחרים מנהל תיק השקעות

מה כדאי לבדוק כשהכסף שלך נמצא בידי מנהל תיק השקעות? איך ניתן לדעת שמי שמטפל לך בכסף, יתכנן את תיק ההשקעות הטוב ביותר עבורך?

השקעות בשוק ההון: איך עושים זאת נכון?

ניהול פיננסי הוא עסק מורכב, שיכול להניב רווחים גבוהים, אך גם לגרום להפסדים אם אינו מתבצע באופן נכון. איפה מומלץ להשקיע, והאם כדאי להיעזר במומחה?

סומך על מי שמנהל את הכסף שלך?

האם אתה בטוח שמי שמטפל בכסף שלך עושה את הכי טוב שאפשר? אם התשובה היא בין "לא בטוח" ל"לא" מוחלט, כדאי שתבדוק מי מנהל את הכסף שלך. סוף שנת הכספים היא הזדמנות מצוינת לבדיקת תיק ההשקעות שלך.כל כך הרבה כבר נכתב ונאמר על מצבו של שוק ההון. הפעם החלטנו לעשות את זה פשוט.

כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול את יועץ ההשקעות שלך

מהי הכנסה פירותית? מה ההבדל בין אג"ח ממשלתיות לאג"ח קונצרניות? ומה קורה עם מדד הדאו ג'ונס? קבלו את המילון למונחים מהעולם הפיננסי.

קרנות גידור בנאמנות

מהיום גם אתם יכולים להיחשף לאסטרטגיות גידור מובילות של כמה ממנהלי קרנות הגידור המוכרות בשוק הישראלי, בזכות שיתוף פעולה של קבוצת הראל איתם במוצרי קרנות גידור בנאמנות וכל זאת באמצעות תיק השקעות המנוהל באופן ייחודי .

מדוע לבחור בניהול תיקי השקעות בהראל?

7 סיבות לבחור בהראל פיננסים לניהול תיקי השקעות: שירות והתאמה אישית, בחינה כוללת של מצבו הפיננסי של כל לקוח, פיזור ודינמיות, גב חזק, תשתית מחקרית, בקרה ורגולציה ופורומים מקצועיים.

ההשקעה שלך בידיים טובות - ניהול תיקי השקעות

הראל פיננסים ניהול השקעות בע"מ (מאז 1967), הינה חברה לניהול תיקי השקעות מקבוצת הראל פיננסים, המתמקדת בניהול כספי לקוחות פרטיים ותאגידים, הדורשים מתן מענה והתאמת מבנה ההשקעות לצרכים האישיים של כל לקוח.

שאלות נפוצות - ניהול תיקי השקעות

יש לך שאלה? אנחנו כאן בשבילך. מבחר שאלות ותשובות שיסייעו לך לעשות קצת סדר בראש.

מילון מונחים - ניהול תיקי השקעות

אנו עושים את מרב המאמצים להעניק לך את כל המידע הנוגע לניהול תיקי ההשקעות שלך. מילון המונחים של עולם ניהול תיקי השקעות יספק לך פתח להבנת התחום ויסייע לך להתמצא במידע המקצועי המופיע באתר.

גילוי נאות - ניהול תיקי השקעות

חברת הראל פיננסים ניהול השקעות בע"מ עוסקת בשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות) ובמסגרת פעילותה עוסקת, בין היתר, בשיווק השקעות בניירות ערך ובנכסים פיננסים (להלן ביחד: "נכסים פיננסים") של גופים המשתייכים לקבוצת הראל.

ריבית נומינלית לעומת ריאלית

​​במכשירי השקעה כמו פיקדון בנקאי מחויבים משקיעים במס נומינלי של 15%, בעוד שבמכשירי השקעה כמו קרנות נאמנות (כולל קרנות כספיות) מחויבים במס ריאלי של 25%. האינפלציה הגבוהה בעידן שאחרי הקורונה גרמה לכך שבמקרים רבים עדיף מיסוי ריאלי - למרות שלכאורה הוא גבוה יותר

אודות הראל פיננסים - ניהול תיקי השקעות

הראל פיננסים ניהול השקעות בע"מ (מאז 1967), הינה חברה לניהול תיקי השקעות מקבוצת הראל פיננסים, המתמקדת בניהול כספי לקוחות פרטיים ותאגידים תוך מתן מענה והתאמת מבנה ההשקעות לצרכים האישיים של כל לקוח תוך שמירה על מקצועיות, אמינות ושירות איש ברמה הגבוהה ביותר.

תיק השקעות וירטואלי

משקיעים רבים חוששים לעשות לבדם את הצעדים הראשונים בשוק ההון. גם משקיעים מנוסים חוששים לעתים להיחשף לסוג מסוים של נכסים בתיק ההשקעות שלהם. משקיעים אחרים חוששים מהסיכונים הכרוכים בניהול תיק השקעות המורכב מנכסים בעלי תנודתיות גבוהה. שני כלים המאפשרים לנו להתמודד עם חששות שכאלו הם תיק השקעות וירטואלי ותיק השקעות סולידי.

צור קשר

למידע נוסף מלא פרטיך ונציג הראל יחזור אליך בהקדם.

פתיחת תיק השקעות החל מ-300,000 ש"ח ומעלה.


*
השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה.
CAPTCHA
טען מחדשהשמע את התווים הנראים בתמונה