ניהול תיקי לקוחות פרטיים

​תיק ההשקעות נבנה בהתאמה אישית לכל לקוח, תוך התחשבות בצורכי הלקוח, באופיו, בטווח ההשקעה ובמטרות החיסכון שלו. אנו מעמידים לרשות כל לקוח מנהל לקוחות אישי, מקצועי ומחויב. פעילות ניהול התיקים מתאימה לכל מי שמחפש אלטרנטיבה להשקעת כספו.
ניתן לפתוח תיק מנוהל בהראל פיננסים בסכום של החל מ- 300,000 ₪ ומעלה.

ניהול תיקי השקעות בהראל פיננסים מבוסס על גישה שקולה, זהירה ושמרנית, אשר מוכיחה את עצמה היטב לאורך זמן. גישת ההשקעות שלנו מבוססת על 5 עקרונות בסיסיים:

  • ​השקעה לטווח ארוך
  • השקעה פונדמנטלית שאינה מבוססת על תזמון שוק
  • הצלבה של ניתוחי מקרו מענפים דומים מהעולם עם ניתוח מיקרו של חברות ספציפיות
  • פיזור סיכונים
  • קשרי עבודה מול בתי ההשקעות המובילים בעולם, המאפשרים לנו לקבל מחקר רב כבסיס לקבלת החלטות


בניהול ההשקעות אנו נעזרים בכל מכשירי ההשקעות הרלוונטיים. במקרים רבים (במיוחד בהיקפים קטנים יחסית), פיזור הסיכון מושג באמצעות שימוש במכשירי השקעה נזילים בעלי סחירות גבוהה כקרנות נאמנות וכתעודות סל. המטרה היא להשיג ללקוח תשואה ריאלית נאותה על פני זמן ושקט נפשי.
הדרך להשגת מטרה זו הינה בנייה מקצועית של אבני היסוד המרכיבים את תיק ההשקעות והתמקדות בניהול החשיפה לאפיקי ההשקעה השונים (asset allocation) בהתאם למסלול השקעות המותאם לכל לקוח על-פי צרכיו.
כחלק מהתפיסה המקצועית, אנחנו בהראל מאמינים כי ניהול ההשקעות הוא רק אבן אחת בבניין, והאבן המרכזית השנייה היא השירות. מתן שירות אישי, מקצועי ואמין על-ידי מנהלי לקוחות שהינם מנהלי תיקים בעלי רישיון וניסיון מקצועי רב בשוק ההון, היא מרכיב מרכזי בחברת ניהול תיקי השקעות.

פרטי התקשרות

החילזון 12, רמת גן, 5252276
7546000 03
7546314 03
marketing@harel-finance.co.il
שעות פעילות: א'-ה', 9:00-19:00

כלים נוספים

כשהריבית אפסית ומחירי הנדל"ן גבוהים – תכנון פיננסי הוא הכרחי! לבעלי סכום נזיל של 300,000 ₪ ומעלה

למידע נוסף