כמבוטח בביטוח משכנתא בטוחה בהראל, הכולל כיסוי מפני נזקי אש, באפשרותך לקבל פיצוי כספי בגין נזקים שנגרמו כתוצאה מאש, בכפוף לתנאי הפוליסה שלך.

לטיפול מהיר ויעיל בתביעה עליך לפנות אלינו מיד עם היוודע לך על הנזק. במסגרת התהליך יישלח אליך שמאי שיבחן את הנזק ויעריך את עלותו.

הראל סוויץ' ביטוח רכב - נוסעים מעט, משלמים מעט. לפרטים חייגו: 2010*
בדקו כמה תשלמו
​ככלל, אנו ממליצים לך לבדוק את זכאותך ולקבל הכוונה מסוכן הביטוח באמצעותו רכשת את הפוליסה כדי למצות את זכויותיך.
עם היוודע על נזק כתוצאה מאש, פנה לסוכן הביטוח שלך או למוקד תביעות ביטוח כללי בטלפון: 03-9294000, על מנת להודיע על הנזק וכדי לקבל הנחיות לגבי תיאום הגעת שמאי, במידת הצורך, אשר יקבע את גובה הנזק ואשר בגינו ישולם הפיצוי.
שעות פעילות המוקד בימים א'-ה' בין השעות 7:30-19:00, ימי ו' וערבי חג 7:30-12:00.

שים לב: במקרה של נזק מקומי קטן כדוגמת סיר שנשכח על האש או שקע חשמלי שנוצר בו קצר ונוצר מעט פיח מסביב, מומלץ לתעד את הנזק. במקרים של נזקים כאמור, יש והערכת הנזק והפיצוי יעשו ללא הפעלת שמאי, לפי שיקול דעת החברה.
​​

סוכן הביטוח שלך ימלא עבורך טופס הודעה על תביעת נזק לרכוש בדירה וישלח אותו אלינו.

בהמשך התהליך ייתכן ותתבקש להגיש מסמכים נוספים.​

​​עם קבלת ההודעה ממך נבדוק את נסיבות האירוע והכיסוי הביטוחי שברשותך ונתאם עמך, באמצעות הסוכן שלך, ביקור של שמאי להערכת הנזק.

בחלק מהמקרים, ייתכן שנצטרך לבדוק מספר פרטים או לבקש ממך מסמכים נוספים כדי לטפל בתביעתך. במקרים אלה, אנו נפנה אליך באמצעות הסוכן שלך.

אם לאחר הבדיקה יתברר שהנך זכאי לתגמולי הביטוח, תפוצה על פי דו"ח השמאי, במידה וקיים, ובכפוף לתנאי הפוליסה. סכום התגמולים ישולם לך באמצעות סוכן הביטוח שלך, לפי כתובתך המצויה בידנו, תוך זמן סביר מהמועד בו נקבל את כל המסמכים הדרושים לברור התביעה.

​​באפשרותך להתעדכן במצב הבקשה שלך בכל עת באמצעות:

  • סוכן הביטוח שלך
  • מוקד שירות הלקוחות של הראל, בטלפון 2735*

הראל סוויץ' ביטוח רכב - נוסעים מעט, משלמים מעט. לפרטים חייגו: 2010*

בדקו כמה תשלמו