הראל פיא קרנות נאמנות

הראל פיא (לשעבר לאומי פיא), היא חברת קרנות הנאמנות הראשונה בישראל.  החברה הוקמה בשנת 1940 ונרכשה על ידי הראל מבנק לאומי בשנת 2006, במסגרת רפורמת בכר. הראל פיא היא מהחברות המובילות והבולטות בענף קרנות הנאמנות בישראל.  החברה מנהלת כ- 160 קרנות נאמנות במגוון אפיקי השקעה עם נכסים מנוהלים של למעלה מ- 27 מיליארדי ₪ (נכון לספטמבר 2015).
  
הראל פיא מציעה מבחר גדול של קרנות נאמנות להשקעה בשוק ההון הישראלי ובשווקי ההון בעולם, הכוללים חשיפה לנכסים פיננסים, החל מאג"ח מדינה בארץ ובחו"ל, אג"ח קונצרני בארץ ובחו"ל, מניות בארץ ובחו"ל וכן מוצרים המשלבים חשיפה לנכסים אלה ואחרים.

המוניטין רב השנים של הראל פיא, המבוסס על מקצוענות, חדשנות, דינמיות ומצוינות, מאפשר להנות ממגוון רחב של אפשרויות השקעה. הראל פיא נשענת על יחידת מחקר גדולה המבצעת מעקב שוטף אחרי התפתחויות ומגמות מאקרו כלכליות בשווקי ההון בישראל וברחבי העולם. קרנות הנאמנות של החברה מדורגות בדירוגי ביצוע גבוהים ומובילים באמצעות חברת "מעלות" ותוכנות הייעוץ בבנקים השונים.

הראל מוצרים פיננסים (הראל סל)

הראל מוצרים פיננסים הינה חברה העוסקת בייצור ובניהול של מוצרים פיננסיים מורכבים לפי דרישת הלקוח, כמו תעודות סל ומוצרים מובנים. מוצרים אלו מוצעים למשקיעים הן באמצעות הנפקות לא סחירות בעסקאות O.T.C, על-פי דרישת הלקוח, והן באמצעות הנפקות סחירות לציבור בהליך של הנפקה סחירה בבורסה. בחברה קיים ידע מתמטי ייחודי הנדרש לצורך בנייה ותמחור מוצרים פיננסיים מורכבים.
הראל סל הוקמה ב-2009 והיתה לאחת החברות עם הצמיחה המהירה ביותר בתעשייה.
באמצעות כ- 90 תעודות סל, הראל סל מנהלת נכסים בשווי של למעלה מ- 14 מיליארד ₪, על-פני מדדי אג"ח ומניות בארץ ובחו"ל (הנתונים נכונים לספטמבר 2015).

הראל פיננסים ניהול השקעות

חברה לניהול תיקי השקעות, המתמקדת בניהול כספי לקוחות פרטיים ותאגידים, תוך התאמת מבנה ההשקעות לצרכים האישיים של כל לקוח. החברה פעילה כ- 40 שנה בשוק ההון, עובדה המקנה לה ניסיון עשיר ומובילות שוק. הראל פיננסים ניהול השקעות בעלת היקף נכסים מנוהל של כ- 14 מיליארד ₪ (הנתונים נכונים לספטמבר 2015).
השקעה עם הראל ניהול השקעות משמעה להנות מהעוצמה של קבוצת הראל ומהתמיכה והיציבות הפיננסית של אחת החברות הגדולות במשק, שכוללת מסורת ארוכה של אמינות, מצוינות, יצירתיות ותמיכה אישית בלקוחות החברה.

כלים נוספים

כשהריבית אפסית ומחירי הנדל"ן גבוהים – תכנון פיננסי הוא הכרחי! לבעלי סכום נזיל של 300,000 ₪ ומעלה

למידע נוסף