​בהתאם להוראות החוק, החל מינואר 2017 עצמאיים מחויבים להפקיד כספים לטובת חיסכון פנסיוני. עצמאי שלא יפקיד לחיסכון פנסיוני צפוי לקנס. 
לצד חובה זו, כדאי לזכור שההפקדה לחיסכון פנסיוני מעניקה לעצמאים גם הטבות מס.

 

בעמוד זה ריכזנו עבורך את כל המידע שחשוב לדעת כדי לחסוך לפנסיה וכדי ליהנות מהטבות המס המגיעות לך, וכן מידע על מוצרי חיסכון נוספים בהראל, שיאפשרו לך לחסוך לכל מטרה.

 

שנת 2019 עוד מעט מסתיימת. האם כבר ניצלת את הטבות המס המגיעות לך השנה?

מוצרי חיסכון פנסיוני לעצמאים
קרן פנסיה היא נכס חשוב לעתידו הכלכלי של כל אדם ומשפחתו. היא מיועדת לעת פרישה מעבודה ולמקרים של אובדן כושר עבודה ופטירה. המדריך הבא מיועד לעצמאים המעוניינים לחסוך באמצעות קרן פנסיה.

הפקדה לקרן השתלמות מכילה הטבה משמעותית במס ההכנסה, כמוה אין באף תוכנית חיסכון אחרת.

זהו מוצר פיננסי המיועד לחיסכון לטווח קצר ובינוני, המשמש גם כמוצר הוני משלים.

הראל מגוון לעצמאים היא פוליסת ביטוח לעצמאים המשמשת כאפיק חיסכון פנסיוני, המשלב חיסכון עם כיסויים ביטוחיים, המבטיחים שקט נפשי לפני גיל הפרישה ושמירה על רמת החיים לאורך השנים שלאחר מכן.

מוצרים נוספים: חיסכון פרטי לכל מטרה

תוכנית חיסכון גמישה ואטרקטיבית, המעניקה לך את כל היתרונות בניהול חיסכון לטווחי זמן שונים ולכל מטרה, באמצעות 11 מסלולי השקעה המאפשרים לך לבחור בדרך ניהול החיסכון המועדפת עליך. 
תוכנית חיסכון לטווח הבינוני והארוך המשלבת בין האפשרות למשוך את כספי החיסכון בכל עת ובין האפשרות לשמור אותם לגיל הפרישה כדי ליהנות מהטבה כפולה: קצבה פטורה ממס ופטור ממס רווח הון.  המוצר מתאים לכל חוסך, בכל גיל ולכל מטרה.
הראל פיננסים, חברת הפיננסים של קבוצת הראל, מציעה לעצמאים מגוון אפיקי השקעה ומוצרים פיננסיים: קרנות נאמנות, קרנות אלפא טק, ניהול תיקי השקעות והשקעות אלטרנטיביות.

​יש לך שאלה?

בכל שאלה בנושא חיסכון פנסיוני לעצמאים, באפשרותך לפנות אלינו באמצעות טופס צור הקשר שבאתר.

לחלופין, באפשרותך לפנות למוקד שירות הלקוחות הטלפוני:

2735*

16:00-8:30

 

​קופת גמל לעצמאי

מוצר חיסכון טהור, ללא כיסוי ביטוחי, המקנה לך הטבות במס הכנסה בנוסף להטבות במס רווחי הון.

הפקדה לקופת גמל מעניקה הטבה משמעותית במס ההכנסה, מעבר להטבה במס רווח הון.

למידע נוסף על הפקדה לקופת גמל לעצמאי >