חיות המחמד הן מזמן חלק מהמשפחה – מהיום אנחנו דואגים גם בריאות שלהן

​​​​​חיות המחמד שלנו הן כבר מזמן חלק מהמשפחה – ובדיוק כמו שאנחנו דואגים לבריאותו של כל בן משפחה אהוב ורוצים להעניק לו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, את אותה דאגה ואת אותו טיפול רפואי נרצה להעניק גם לחיה האהובה

 •    

  כל מי שמגדל בביתו כלב או חתול מכיר את ההוצאות הכספיות הרבות הכרוכות בכך, לא רק עבור מזון, אלא גם ובעיקר עבור שירותים רפואיים: חיסונים וטיפולים שוטפים במהלך השנה אצל הווטרינר, טיפולים רפואיים לא צפויים עקב מחלה או תאונה, ניתוחים, בדיקות ועוד. הוצאות אלו יכולות להגיע לאלפי שקלים בשנה ואף יותר, ואלו יכולים להוות מעמסה על התקציב המשפחתי.

  כגוף שמוביל את תחום ביטוחי הבריאות בישראל, עם למעלה מ-3 מיליון מבוטחים, אנחנו בהראל קשובים לצרכים המשתנים בתחום שירותי הבריאות לכל המשפחה. כשזיהינו את הצורך ההולך וגדל בקרב מבוטחינו לדאוג גם לבריאותם של בני המשפחה ההולכים על ארבע, החלטנו לספק מענה גם להם – ולהשיק עבור מבוטחי הבריאות שלנו הטבות בלעדיות בתנאים משתלמים במיוחד, לשירותי בריאות לחיות מחמד בחברת Marpet.

  נעים להכיר: חברת Marpet – שירותי בריאות לחיות מחמד​

  Marpet מעניקה שירותי רפואיים לכלבים וחתולים באמצעות וטרינרים ומרפאות ברחבי הארץ, הפועלים עמה בהסדר. השירות כולל:  

  • ​חבילת שירותי בריאות – כיסוי הוצאות רפואיות בעקבות מחלה, פציעה, או תאונה באמצעות וטרינרים ומרכזים רפואיים שבהסדר, ובין היתר: כיסוי הוצאות לניתוחים, בדיקות מעבדה, אשפוזים, הדמיה (צילומי רנטגן, אולטרסאונד, אנדוסקופיה CT/MRI ועוד), שירותי חירום 24/7 ועוד.  כמו כן,  במקרים מסויימים ובאישור מראש ניתן לקבל כיסוי לשירותים בבתי חולים או אצל רופאים מומחים שאינם בהסדר.
  • נספח לחיסונים וטיפולים מונעים - חבילת חיסונים מקיפה וטיפולים מונעים - כלבת, תילוע מעיים, משושה ותולעת הפארק, ללא תשלום השתתפות עצמית במרפאות הסדר. הנספח יכול להירכש  רק בנוסף לחבילת שירותי הבריאות. 

  בנוסף לשירותי הבריאות הניתנים בחברת Marpet, מבוטחי הבריאות אשר הצטרפו לשירות מקבלים יותר: 

  • ​כיסוי מורחב הכולל תקרת כיסוי גבוהה יותר- עד 20,000 ₪ לשנה
  • דמי שירות אטרקטיביים ומובטחים לתקופה של 5 שנים!
  • הטבה על עיקור וסירוס – בלעדי!
  • השתתפות בהוצאות שהות בפנסיון בעת מחלת הבעלים
  • קיצור תקופת אכשרה לתאונה
  • שירות ייעודי ומסלול מהיר להחזר הוצאות​

  אנחנו בהראל דואגים לבריאות כל בני המשפחה כולל כאלה עם זנב ;) ​


  ​מעוניינים להצטרף? ​

  פנו לסוכן הביטוח שלכם או השאירו פרטים בקישור הבא​ ונציגי Marpet ייצרו עמכם קשר.


  שירותי הבריאות של Marpet אינם מוצר ביטוחי. השירותים ניתנים על ידי מרפאט בע"מ ובאחריותה בלבד. הפרטים המלאים והמחייבים הינם כמפורט בהתקשרות שבין הלקוח 
  למרפאט. ההטבות הנן למצטרפים חדשים לשירותי הבריאות של מרפאט, שהנם מבוטחי בריאות בהראל (תרופות, ניתוחים, השתלות ומחלות קשות - על פי תנאי הראל לעניין זה). החברה רשאית לשנות מעת לעת את פרטי ההטבות והינן בתוקף כל עוד לא הוחלט על ידי החברה להפסיקן. 
כלים נוספים