כמבוטח באחת מפוליסות ביטוח המשכנתא בהראל, הכוללות כיסוי בגין נזק שנגרם כתוצאה משבר תאונתי, באפשרותך לקבל פיצוי כספי חד-פעמי בגין הנזקים שנגרמו לדירתך או לרכושך המבוטח, בכפוף לתנאי הפוליסה שלך.

עם קרות נזק כתוצאה משבר תאונתי לפריטים כגון: טלוויזיה, שמשות, משטחי שיש או מתקנים סניטרים, יש להודיע על כך למחלקת תביעות רכוש בהראל.

במסגרת התהליך יישלח אליך שמאי שיבחן את הנזק, יעריך את עלותו ויציע לך דרכי פעולה לצמצומו המידי, על-מנת שתוכל לשוב לשגרה בהקדם.

מתכננים נסיעה לחו"ל? היערכו מראש גם למקרה של ביטול. ריכשו ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה
לרכישה on-line

ככלל, אנו ממליצים לך לבדוק את זכאותך ולקבל הכוונה מסוכן הביטוח באמצעותו רכשת את הפוליסה, כדי למצות את זכויותיך.

עם היוודע על נזקים שנגרמו כתוצאה משבר תאונתי, פנה לסוכן הביטוח שלך או למוקד מימוש זכויות ביטוח כללי בטלפון: 03-9294000, על-מנת להודיע על הנזק וכדי לקבל הנחיות לגבי תיאום הגעת שמאי, במידת הצורך, אשר יקבע את גובה הנזק שבגינו ישולם הפיצוי.

שעות פעילות המוקד בימים א'-ה' בין השעות 7:30-19:00, ימי ו' וערבי חג 7:30-12:00.

שים לב: במידה ומדובר בנזק מקומי קטן, כגון שבר אסלה, כיור או שמשה, מומלץ לתעד את הנזק, מכיוון שייתכן כי הערכת הנזק והפיצוי ייעשו ללא הפעלת שמאי, אלא לפי שיקול דעת החברה.

סוכן הביטוח שלך ימלא עבורך טופס הודעה על תביעת נזק לרכוש בדירה וישלח אותו אלינו.

בהמשך התהליך ייתכן ותתבקש להגיש מסמכים נוספים.​

עם קבלת ההודעה ממך נבדוק את נסיבות האירוע והכיסוי הביטוחי שברשותך ונתאם עמך, באמצעות הסוכן שלך, ביקור של שמאי להערכת הנזק.

בחלק מהמקרים, ייתכן שנצטרך לבדוק מספר פרטים או לבקש ממך מסמכים נוספים כדי לטפל בתביעתך. במקרים אלה, אנו נפנה אליך באמצעות הסוכן שלך.

אם לאחר הבדיקה יתברר שהנך זכאי לתגמולי הביטוח, תפוצה על פי דו"ח השמאי, במידה וקיים, ובכפוף לתנאי הפוליסה. סכום התגמולים ישולם לך באמצעות סוכן הביטוח שלך, לפי כתובתך המצויה בידנו, תוך זמן סביר מהמועד בו נקבל את כל המסמכים הדרושים לברור התביעה.

​​באפשרותך להתעדכן במצב הבקשה שלך בכל עת באמצעות:

  • סוכן הביטוח שלך
  • מוקד שירות הלקוחות של הראל, בטלפון 2735*

הראל סוויץ' ביטוח רכב - נוסעים מעט, משלמים מעט. לפרטים חייגו: 2010*

בדקו כמה תשלמו