פוליסת ביטוח ציוד אלקטרוני ומחשבים מעניקה כיסוי מפני מבחר סיכונים הקיימים לציוד אלקטרוני בעסק שלך, כגון: מחשבים, שרתים, מרכזיות טלפון, תוכנות ועוד. במקרים של נזק פתאומי ובלתי צפוי לציוד או אובדן בעקבות פריצה או גניבה, מעניקה הפוליסה פיצוי כספי חד-פעמי ובכך מאפשרת הגנה מפני הפסדים כספיים גדולים העלולים להיגרם בשל העלויות הגבוהות של ציוד זה.

ניתן לרכוש פוליסה זו באופן עצמאי או לכלול אותה כפרק נוסף בביטוח רחב ומקיף יותר לעסק.

 • כיסוי לציוד האלקטרוני והמחשבים בעסק מפני תאונה, גניבה, שבר, שריפה ונזקים נוספים
 • אפשרות הרחבה לכיסוי הוצאות שחזור מידע שאבד, הוצאות תפעול עד לתיקון הנזק ועוד
 • ​למי מיועדת הפוליסה?

  ציוד אלקטרוני ומחשבים משמשים את רוב בתי העסק מכל הסוגים. ציוד זה עומד בפני סיכונים רבים של נזקים ואובדן, לרבות תקלות, פגמים או שימוש לא נכון.
  ביטוח ציוד אלקטרוני ומחשבים מיועד לכל עסק המחזיק בציוד זה, ומבטיח כיסוי הוצאות תיקון ורכישה מחודשת של ציוד זה במקרה של אירוע בלתי צפוי הגורם לנזק או לאובדן. בכך מעניק הביטוח לעסק שלך ביטחון והגנה מפני הפסדים כספיים.

  עיקרי הפוליסה

  פוליסת ביטוח לציוד אלקטרוני ומחשבים בהראל ניתנת על בסיס כל הסיכונים, לציוד כגון: מחשבים, מדפסות, שרתים, מחשבים ניידים, מרכזיות טלפונים וכדומה. הביטוח מעניק הגנה בפני נזקים אפשריים, ובניהם: תאונה, גניבה, שבר, שריפה ועוד.
  במקרים בהם ניזוק הציוד עקב אירוע פתאומי ובלתי צפוי, יוכל המבוטח לקבל החזר הוצאות שנגרמו מהאירוע הביטוחי, מה שעשוי לחסוך הוצאות גבוהות במיוחד והפסדים כספיים לעסק.
  ניתן לרכוש כיסוי להוצאות לשחזור מידע שאבד עקב הנזקים המצוינים בפוליסה, וכן להוצאות תפעול הנדרשות עד לתיקון הנזק.
  בנוסף לפרקי הכיסוי הבסיסיים, ניתן לרכוש הרחבות נוספות המותאמות לצורכי העסק שלך, לקבלת הגנה מרבית מפני מבחר סיכונים אפשריים.

  איך מצטרפים?

  באפשרותך להצטרף לפוליסה באמצעות סוכן הביטוח שלך, שיסייע לך בהתאמת תנאי הפוליסה לצרכיך ולרצונותיך. בתהליך זה תתבקש למלא טופס הצעה לביטוח ולהעבירו אלינו. אם אין לך סוכן ביטוח, פנה לשירות הלקוחות של הראל ואנו נפנה אותך לסוכן ביטוח.


  ​​הפרטים והתנאים המלאים של פוליסת הביטוח מפורטים בתנאי הפוליסה. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, ייגברו תנאי הפוליסה.

כלים נוספים

כשהריבית אפסית ומחירי הנדל"ן גבוהים – תכנון פיננסי הוא הכרחי! לבעלי סכום נזיל של 300,000 ₪ ומעלה

למידע נוסף