ההוצאות הרפואיות על חיות המחמד הן עסק יקר. איך אפשר לחסוך? קראו

​​לא רק מזון, משחקים ופפיונים. ההוצאה העיקרית בגידול של חיות מחמד היא שמירה על בריאותם. איך נעניק להם את הטיפול הרפואי הטוב ביותר - בלי לקרוע את הכיס

 •    

  ​​בשנים האחרונות, ובמיוחד בתקופת הקורונה, חלה עלייה משמעותית בגידול חיות מחמד. חיות המחמד הם חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלנו ולעיתים אפילו שותפים לחיים. אז הנה כמה דברים שאולי לא ידעתם על החיות שלנו:

  בישראל רשומים יותר מחצי מיליון כלבים. בת"א, ראשל"צ וחיפה מתגוררים הכי הרבה בעלי כלבים. בראש רשימת הכלבים המחוסנים נמצאות ת"א, ראשל"צ וירושלים. ואיפה חיות הכי הרבה משפחות עם יותר מכלב אחד בבית? באר שבע, ראשל"צ וחיפה.

  גילם הממוצע הוא 7 שנים. קבוצת הגיל הגדולה ביותר היא 5-10 שנים (כ- 45%). אחריה, בני 2-4 שנים (כ- 27%). הכלבים המבוגרים, בגילאי 11-15, מהווים כ- 23% מכלל הכלבים בישראל. קבוצת הגיל הקטנה ביותר היא הכלבלבים הצעירים בגילאי אפס עד שנה (כ- 5%).

  *הנתונים נלקחו ממשרד החקלאות ופיתוח הכפר

  כמה זה עולה לנו?​

  לצד האהבה האינסופית - יש להודות כי גידול של חיית מחמד הוא עסק יקר למדי שכרוך בלא מעט הוצאות. מזון, רצועה, משחקים ואפילו פריטי לבוש. אבל החלק העיקרי הוא ללא ספק ההוצאות הרפואיות - כאשר השמירה על בריאותם בעדיפות עליונה.​

  חוסכים בכסף כדי לא לחסוך באהבה​חוסכים בכסף כדי לא לחסוך באהבה

  ראשית, ההוצאות השגרתיות, חיסונים וטיפולי חובה, לצד ביקורים תקופתיים אצל הווטרינר - בהוצאה ממוצעת של 500-900 ש"ח בשנה. מעבר לכך, קיימות גם הוצאות בלתי צפויות - בגלל פציעות, תאונות ומחלות. אירועי חירום כאלה גוררים בדיקות, הדמיות, ניתוחים, תרופות, טיפולים ואפילו אשפוז ושיקום. בזמן מחלה או פציעה של חיית המחמד שלנו, ללחצים הנפשיים מצטרפים גם לחצים כלכליים לא מבוטלים. לדוגמה: בדיקת דם פשוטה תעלה כ-400 ש"ח ובדיקת שתן כ-120 ש"ח. בדיקת אולטרסאונד תנוע בין 250 ל-500 ש"ח. טשטוש יעלה לכם כ-120 ש"ח וזריקת הרדמה כבר עשויה להגיע ל-550 ש"ח. במקרה של ניתוח, הליך כירורגי פשוט יעלה בין 1000 ל-3000 ש"ח. עבור הליכים מורכבים יותר, תשלמו אלפי שקלים נוספים (ואתם עלולים להיקלע להוצאות של 10 אלף ש"ח ויותר). מתוך המחויבות הקיימת למבוטחי  הבריאות של הראל, ומתוך התפיסה כי חיות המחמד הנן חלק בלתי נפרד מהמשפחה, אנו דואגים גם להן, וזאת בשיתוף פעולה עם חברת Marpet למתן הטבות מיוחדות לשירותי בריאות, עבור מבוטחי הבריאות בהראל שהם בעלי כלב או חתול. ​

  אהבה לא צריכה לעלות ביוקר


   

  שירותי בריאות לחיות מחמד בחברת Marpet- מה זה כולל?​

  שירותים להוצאות רפואיות בעקבות מחלה, פציעה או תאונה (ניתוחים, בדיקות, אשפוזים, הדמיות - בהשתתפות עצמית מינימלית), שירותי חירום 24/7, רפואת מומחים, חבילת חיסונים וטיפולים מונעים מקיפה (כלבת, תילוע, משושה, תולעת הפארק ועוד) - וגם: ביקורים שוטפים אצל ווטרינר ומרפאות שבהסדר עם חברת Marpet.

  במסגרת שיתוף הפעולה עם חברת Marpet, וכמבוטחי הבריאות בהראל, אם תצטרפו לשירות, תוכלו ליהנות מהטבות בלעדיות נוספות לשירותי הבריאות הניתנים כיום - בהיקף השירות, במחיר ובשירות*.

  ובין היתר - 

  תקרה גבוהה יותר להוצאות, מחיר אטרקטיבי, קיצור תקופת אכשרה, שירות ייעודי ועוד.  אנחנו בהראל דואגים לבריאות של כל בני המשפחה - כולל מי שהולכים על ארבע. 

   

  מעוניינים להצטרף? ​

  פנו לסוכן הביטוח שלכם או השאירו פרטים בקישור הבא​ ונציגי Marpet ייצרו עמכם קשר.

   

  *שירותי הבריאות של Marpet אינם מוצר ביטוחי ואינם מפוקחים על ידי רשות שוק ההון. השירותים ניתנים על ידי מרפאט בע"מ ובאחריותה בלבד. הפרטים המלאים והמחייבים הינם כמפורט בהתקשרות שבין הלקוח למרפאט. ההטבות הנן למצטרפים חדשים לשירותי הבריאות של מרפאט, שהנם מבוטחי בריאות בהראל (תרופות, ניתוחים, השתלות ומחלות קשות - על פי תנאי הראל כפי שייקבעו מעת לעת) וכמוסכם בין הצדדים. החברה רשאית לשנות מעת לעת את פרטי ההטבות והינן בתוקף כל עוד לא הוחלט על ידי החברה להפסיקן.   

      

כלים נוספים