מילון מונחים - קופות גמל

אנו עושים את מרב המאמצים כדי להעניק לך את כל המידע הנחוץ לתפעול קופת הגמל שלך. מילון המונחים יסייע לך להתמצא במידע המקצועי המופיע בתקנון הקופה ובאתר.

button

שאלות נפוצות - קופות גמל

יש לך שאלה? אנחנו כאן בשבילך. כדי לסייע לך להתמצא טוב יותר בתחום ולתפעל את קופת הגמל שברשותך, העמדנו לרשותך תשובות למבחר שאלות נפוצות בתחום קופות הגמל.

button

כלים ומחשבונים - קופות גמל

לנוחיותך, העמדנו לרשותך מבחר כלים באמצעותם תוכל לבצע השוואה בין המסלולים השונים בקופות הגמל ובקרנות השתלמות, לצפות בקידוד במוצרים שברשותך ולהשוות בין תשואות קופות גמל שונות.

button

שינויים ועדכונים בקופות הגמל של הראל, החל מה- 1.1.2016

בתאריך ה- 1.1.2016 חלו מספר שינויים ועדכונים בקופות הגמל של הראל. השינויים נובעים, בין השאר, מהנחיות משרד האוצר בשוק הפנסיוני, המחייבות הוספת אפשרות לניהול החיסכון על-פי מודל השקעה תלוי גיל.

button

מיזוג הראל גמל והשתלמות בע"מ להראל ניהול קרנות פנסיה בע"מ - הודעה מתאריך 1.10.2016

בהתאם לאישור אגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר, ביום 1.10.2016 מוזגה חברת הראל גמל והשתלמות בע"מ לחברת הראל ניהול קרנות פנסיה בע"מ. כל עמיתי ונכסי הראל גמל והשתלמות בע"מ ינוהלו בחברת הראל ניהול קרנות פנסיה בע"מ, אשר נקראת לאחר המיזוג הראל פנסיה וגמל בע"מ.

button

העברת דמי גמולים לחברת הראל פנסיה וגמל בע"מ

המועד האחרון להפקדת התשלומים בחשבון קרן הפנסיה / קופת הגמל / קרן ההשתלמות הוא ה- 15 לחודש. בעמוד זה מפורטות ההנחיות להפקדת התשלומים באמצעות העברה בנקאית או באמצעות משלוח המחאה בדואר.

button

תיקון 190 (קצבה מוכרת)

תיקון 190 (קצבה מוכרת*) מאפשר קבלת הטבות מס למעוניינים להגדיל את חסכונותיהם בגיל הפרישה. אם הנך זכאי לקצבה מינימלית של למעלה מ-4,418 ₪ (נכון לשנת 2018), או שזוהי הקצבה המיועדת לך עם הגיעך לגיל 60, תוכל להפקיד לקופת הגמל סכום נוסף בלתי מוגבל, ובמעמד המשיכה לבחור בין משיכה קצבתית (סכום חודשי) ללא מס, לבין משיכה הונית חד-פעמית בשיעור מס של 15% מהרווח הנומינלי.

button

איך תדאג לחיסכון שלך בקופת גמל?

החיסכון בקופת גמל הוא הבסיס לקצבה חודשית שתקבל לאחר הפרישה מעבודה. לפניך מידע בסיסי לניהול כספי החיסכון שלך.

button

הודעה על קליטת קופת התגמולים לעובדי בנק דיסקונט

הודעה על השלמת העברת ניהולה של קופת התגמולים לעובדי בנק דיסקונט (221), מהחברה לניהול קופות גמל של עובדי בנק דיסקונט בע"מ להראל פנסיה וגמל בע"מ – הודעה מתאריך 1.1.2019.

button